Şimdi Ara

PlayStation Cafe Açıyorum (Yardım Lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Allah izin verirse bu ay içinde PlayStation cafe açıyorum. Ama sormak istediğim birkaç hatta birçok soru var :D

İşyeri dekorasyonu ve koltuk sehpa vs işi kolay. Onu bir şekilde ayarlarız. Bilmek istediğim işin işleyişi. Bu konuda da PlayStation cafe sahibi arkadaşların bana tavsiyelerde ve uyarılarda bulunmasını rica ediyorum. Her bir öneri ve uyarı benim için ALTIN değerinde.

1) Kaç inch TV almalıyım? (Naçizane düşüncem büyük ekranlı TV ler olmalı ki keyif versin. (Müşteri olarak gittiğim cafelerde en büyük ekranlıyı seçiyordum şahsen).
    2) Hangi marka uygun olur? 3D olmalı mı? Gözlükle oyun oynama vs. ayrı bir keyif verir.
    3) 10 makinalı bir cafe düşünüyorum ama bunlar 3 adet PS4, 2 adet Xbox ve 5 adet PS3 olarak alsam daha mantıklı olur gibi. XBox konusunda hiçbir bilgim yok ama tutuluyor sanırım. PS4 ün talep durumuna göre zamanla PS3 leri 4 e çeviririm diye düşünüyorum.
    4) Oyun konusuna gelecek olursak orjinal oyunlar mı almalıyım yoksa makinayı kırdırıp oyun mu yükletmeliyim? Yasal olarak herhangi bir sakıncası olur mu? yada farklı herhangi bir durum?
    5) Cafede çay, kahve vs içecek satmayı da düşünüyorum. Yiyecek sokmalımıyım? Cips, tost vs.
    6) Bir PlayStation cafenin olmazsa olmaz oyunları nelerdir? (Ben sürekli PES oynamaya giderim başkasını tanımam :D) PES, FİFA, NEED FOR SPEED harici oyunları isimleri ile söylerseniz çok mutlu olurum.
    7) Koltukları tekli mi almalıyım, çiftli mi?
    8) Lise ve İlköğretime 200mt uzaklıkta ve +18 altı gençler için herhangi bir izin belgesi vs almam gerekli mi?
    9) PS4 lerde PS3ün tüm oyunları oynanabilir mi? yada PS3 CD ler çalışır mı?
    10) Bulunduğum civarda başka PS3 cafe yok, fiyatlarım ne kadar olmalı 3-4-5 TL?
    11) Kulaklık olayı da düşünüyorum, (herkes taksın kendi kulaklığını oyununun sesini duysun). Ben şahsen yanımdaki oyunun sesini duymaktan hoşlanmıyorum.

Şimdiden yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim.

• Bende merak ediyorum bunları takip.
    Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gün aynı konuyu tekrar açmanıza gerek yok, dün açtığınız konunun linki yukarıdaki mesajda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.