Şimdi Ara

PlayStation 5 | TV, MONİTÖR, KULAKLIK TAVSİYE [Ana Konu] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.110
Cevap
60
Favori
66.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep tv konuşulmuş, kulaklık hakkında fikir ve öneri pek yok. Pulse 3d alanlar yorum yapabilir mi? parasını hak ediyor mu özellikle malzeme kalitesi ile alakalı kafamda soru işaretleri var. Alternatif önerileri de alabilirim.

• AOC Q32G1WG4 2K 144 HZ monitör sahibiyim. 32 inç olduğundan dolayı da PS5'te rahat edeceğimi düşünüyorum. Umarım Sony 2K desteğini getirir.

• alic3lik kullanıcısına yanıt

aynen bunu bende merak ediyorum, ancak amazonda yorumlar çok iyi ancak stok sıfır, bulsam hemen alacam, amazon harici nerden alabiliriz arkadaşlar pulse 3d'yi?

• Pulse ile arctis 9 arasında fazla fiyat farkı yokken arctis 9 daha mantıklı bence kulaklık için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar kulaklık konusunda çok kararsiz kaldim
    Ps5 orjinal kulaklik mi yoksa steelseries in 7p isminde ps5 icin cokardigi ozel kulaklik mi yoksa 9 serisi mi hangisi daha iyidir

• darkyamaha kullanıcısına yanıt

Ben çok araştırdım arctis 9 da karar kıldım alınabilecek en iyi kulaklıkların başında geliyor araştırmalarıma göre

• Steelseries arctis 9 kullanan ve ps5’te deneyen arkadaşlar oldu mu acaba?

• darkyamaha kullanıcısına yanıt

youtube'daki karşılaştırma videolarında steelseries 7p'yi pulse 3d'den daha çok beğenmişler, 7p'de de 3d ses özelliği var mı acaba?

• 7p modeli daha yeni çıktı. Dongle sayesinde android telefonlar ile nintendo switch de kablosuz kullanımı destekliyor. Arctis 9 sa böyle bir özellik yok. Ayrıca Playstation a özel olması sebebiyle bence tercih edilebiletesi daha yüksek. Tek sorun Türkiye de az yerde var ve fiyat pahalı. Yakın zamanda indirim de görmez muhtemelen yeni ürün olduğu için.
    Almayı düşünenler nereden alacaklar acaba?

• Gerçi Arctis 9 da da blutooth var. Karar vermek zor gerçekten de.

• Steel series in en pahalı olan kulaklıgı yeterli

• Samsung Q70T için ne diyorsunuz bütçem bu civarlarda yaklaşık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet177 -- 22 Kasım 2020; 9:21:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

Steel series in en pahalı olan kulaklıgı yeterli

En pahalı kulaklığı 4 bin lira civarında:) Konsol parası nerdeyse.

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Arctis9’da telefonlar için Bluetooth özelliği var. Bir dongle’a ihtiyaç yok.

Edit: sonraki mesajda belirtmişsiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 22 Kasım 2020; 10:21:0 >
  • Sportsx90 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Kullandığım en rahat kulaklıklardan biri.

• Ps4’ün gold wireless kulaklarını destekliyor mu acaba ? Deneyen var mı ?

• Pulse 3D kulakligi 19 kasımdan beri deneyimledim.Gercekten müthiş bir kulaklık olmuş.3D ses deneyimini herkesin yasamasi lazım.Resmen oyunun icinde hissettim, ses cikaran objelerin yerlerini rahatlikla saptayabiliyorsunuz.Mikrofon kalitesi de gayet iyi.Hala sarja takmadim bataryasi bitmedi saatlerce oynamama ragmen.Koca kafali biri olmama ragmen kafama tam oturdu :) Tek eksigi tuslarin yerini ezberlemek biraz zaman alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 22 Kasım 2020; 17:22:46 >
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 8k civari butce icin alinabilecek en iyi secenek bence.

• 1cemoo kullanıcısına yanıt

HDMI 2.1 ile 4K görüntüde 120hz alabiliyorsunuz. HDMI 2.0 ile 60hz alınabiliyor maksimum. 2.1'li monitor daha piyasada yok diye biliyorum. Linkteki monitörde kesinlikle 2.0 var.

• Pulse 3D kulaklık için kararsızım alsam mı almasam mı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.