Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

çüş

Alıntıları Göster
    24 traflops oluyorda sivi sogutma niye olmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Dedikoduların b.kunun çıktığının kanıtı

• quote:

Orijinalden alıntı: favorimps4

24 traflops oluyorda sivi sogutma niye olmasin.

Alıntıları Göster
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Yok deve. Millet bir yerlerinden bir şey uyduruyor sonra haberini yapıyorlar.

Sony neden böyle bir şeye izin versin diye düşünen yok. Hadi eski oyun çıkacak denilse neyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Yok deve. Millet bir yerlerinden bir şey uyduruyor sonra haberini yapıyorlar.

Sony neden böyle bir şeye izin versin diye düşünen yok. Hadi eski oyun çıkacak denilse neyse.
    Zaten haberi açarsanız çok güçsüz bir dedikodu. Ancak, bir Sony IP’si olan MLB The Show Xbox’a geliyor, Horizon PC’ye geliyor dedikoduları var. Yeni MLB oyunlarının Xbox’a gelmesi için de bir neden yoktu. Sony strateji değiştiriyor da olabilir gayet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 18 Ocak 2020; 16:4:58 >
  • Sıvı soğutmayı sessiz bir soğutma çözümü olduğunu zannedenler var gibi. Sıvı soğutmada gürültülüdür. Sonuç itibari ile sıvının soğuması için güçlü fanlara ihtiyaç vardır. Soğutma çözümlerinde etkinlik adına xbox tasarımı bence en mantıklı olanıdır. 12 ya 14cm lik fanları alta ve üste yerleştirerek düşük devirde sessiz çok etkin bir hava akımı elde edilebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

The Order Xbox’a da çıkacak dedikodusu var

https://www.gamesradar.com/the-order-1886-sequel-could-be-headed-to-ps5-and-xbox-series-x-if-these-leaked-teases-are-right/?utm_content=buffer328d2&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer_grtw
    Kafasına esen, canı sıkılan bi yerlerinden haber uydurup atıyıor ortaya.

• vamp kullanıcısına yanıt
    Stabil sicaklik acisindan dusundum. Ps4 de bazi oyunlarda cok fazla gurultu yapiyor cihaz isininca stabil sicaklikla daha sessiz olabilir. Ama sivi sogutma olsaydi coktan bunla alakali haber duymustuk.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ben yine sesli bir konsol yaparlar diyorum bu konuda bir çalışmaları olmadı bugüne kadar. Xbox gibi şarjlı pil takma olayı olmayacak göründüğü kadarıyla ds4; teki düzene devam

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

The Order 1886 Devam oyunu duyurulabilir. :)

The Order: 1886 sequel happening for PS5

http://www.pushsquare.com/news/2020/01/rumour_the_order_1886_will_make_a_triumphant_comeback_with_ps5_sequel
    İlginç.Malum bu oyun çok kötü yorum almıştı ayrıca az satmıştı.Demekki ısrarlılar.Muhakkak eksiklerinden ders almışlardır.
  • Evet kötü yorumlar almıştı ancak ellerinde çok sağlam senaryo var.
    Firmanın yapacağı şey o kötü yorumlar neler nerelerde eksiklikler var. hangi mekanikler ekleyebiliriz gibi notları alıp 2. oyuna güzel bir başlangıç yapabilirler yeni nesilde. :)
    Aslında mlb the show abd'ye hitap eden bir oyun. Abd'de de xbox'ın en güçlü olduğu ülke. Xbox'a çıkmasında bu da etkilidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Sıvı soğutmayı sessiz bir soğutma çözümü olduğunu zannedenler var gibi. Sıvı soğutmada gürültülüdür. Sonuç itibari ile sıvının soğuması için güçlü fanlara ihtiyaç vardır. Soğutma çözümlerinde etkinlik adına xbox tasarımı bence en mantıklı olanıdır. 12 ya 14cm lik fanları alta ve üste yerleştirerek düşük devirde sessiz çok etkin bir hava akımı elde edilebilir.
    Evet ama Sıvı Soğutmanın Emilim Gücü hava soğutmaya göre oldukça yüksektir. En kötü Sıvı soğutma en iyi hava soğutmadan iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

The Order Xbox’a da çıkacak dedikodusu var

https://www.gamesradar.com/the-order-1886-sequel-could-be-headed-to-ps5-and-xbox-series-x-if-these-leaked-teases-are-right/?utm_content=buffer328d2&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer_grtw
    xbox'a cikmaz, order sonynin ozel ip'si, neogaf taki eleman order oldugunuda soylemedi, dedigine gore sadece gorduklerini anlatiyor isimde vermiyor, resistance'da olabilir yorumlari yapilmis.
    orda biri xbox ps5 diye sormus eleman yes demis ama espri o.

• Ps5 i aldıktan sonra pc tarafını komple bitirmeyi düşünüyorum.Pc yi direk çöpe atmaktan bahsetmiyorum tabii artık yatırım yapmayı keseceğim.Ps4 pro kullanıyorum cidden oyun oynama pc gibi eziyet değil nimet.Tek sıkıntım fps tarzı oyunlarda gamepad i tam olarak beceremiyorum.Düzelir muhakkak.Hayatımdaki ilk konsol tecrübem bu arada.
  • Düzeliyor o da artık 3. parti cihazlarla ps4'e klavye fare takıyorlar o kötü oluyor.
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    bence klavye fare işi daha ilerlemeli, oyunlarda gamepad ile oynayanlar ile klavy fare ile oynayanları farklı maçlara gönderirlerse süper bir olay olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.