Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: knslgmr Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55345535553655375538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece PS4'te 83TL cikiyor. Diger turlu PS4-PS5 surumu diye 140TL'ye satiyorlar ama aslinda hic bir farki yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Outer Wilds türkçe dil desteği geliyor

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @Old-Snake @Raising Kratos @FelixSteiner

Teşekkür ederim, PC Master Race diyen biri olsam da PS4 Pro'ya 500m limited ile adım atmış ve önemli oyunları oynamış biri olarak o güzelim yapıtları tekrar bitirme keyfini kısmetse PS5 tarafında yaşayacağım :)

Feels good to be back.

Not: 1 yıl önce en son TLOU2 ile sanırım ara vermiştim konsol tarafına (RDR2-AC Odyssey-Cyperpunk2077-Satisfactory'e geri dönüş-SW JFO-Squadrons vs vs pc tarafında tercih edip) ara vermiştim 1 sene kadar ve 1 sene -5 gün kadar sonra (çıkış günü başlayıp 1 haftada bitirmiştim zira) geri dönmek :)

edit: @kratosunbicaklari size de hayırlı olsun ve teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 21 Haziran 2021; 19:14:6 >
  • St Batuhan kullanıcısına yanıt

Vay arkadaş şansa bak geçen hafta 6600'e aldım dijitali hayırlı olsun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor bu sürekli menüde sağ sol olmuyor kullanıcı değiştiriyorum mecburen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdrak İstimlak

PS5 alalı bir kaç ay oldu, bu süre içinde yeni nesil oyunlardan bir kaçını oynama fırsatım oldu, geri kalan zamanda PS4 nesli oyunları oynuyorum haliyle. Bir şey yaşadım dün paylaşmak istedim...

Killzone Shadowfall biliyorsunuz, PS4 çıkış oyunu, yani 2013 oyunu, 8 yıllık bir oyun. Zamanında kaç defa denememe rağmen sıkıcı bulduğum için bitirememiştim. Dün bir bakalım şuna PS5'te dedim ve inanın akıl tutulması yaşadım.

8 yıllık oyunda adeta ray tracing tadında ışıklandırma ve harika grafikler var, ve doğal olarak fix 60 fps çalışıyor oyun. Baktım YouTube'tan base PS4'te 30-45 fps arası çalışıyor veya 30 fps kilitli, PS5 güncellemesi almamasına rağmen temiz grafikleri ile harika görünüyor.

Fırsatı olan ve oynamamış arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Görsel manada sizleri şaşırtacağına eminim...

Bu mu hocam. :)

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Vallahi dayanamadım biraz görüntü alıp kanala ekledim. 8 yıllık oyunda sanki RT var.. 🤣🤣🤣

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PlayStation 5 Xbox Series X|S konsollara

6 ay içinde yeni nesil güncellemesi geliyor

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt

6 ay bekleyeceğimi sanmıyorum yeni nesil geldiğinde bir daha bakarım kutulu alıp oynayacağım.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten 6 ay sürmez 11 Kasım'da yeni nesil GTA online geliyor herkes orada akarken kim cyberpunk bakacak mecbur ağustos ekim arası çıkarırlar

Hadi bakalım inşallah hem kaliteli güzel bir yükseltme olur grafiksel açıdan hem de sorunsuz, bugsuz, performansı iyi olur da oynarız. Bekleneni veremedi tam belki RPG kısmında ama hikayesi güzeldi diyorlar oynayıp görürüz.

• Arkadaşlar ps5 uyumlu scuff controller var mi bilgisi olan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/PlayStation/status/1304768250400530432?s=19
    Sony önümüzdeki carşamba showcase duzenleyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 21 Haziran 2021; 23:0:19 >
  • Yeni oyunlu ps5 kutusu görüldü 😀

Hep bundle konsol kutum olsun istemişimdir ama neslin başında aldığım için hiç olmadı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

https://twitter.com/PlayStation/status/1304768250400530432?s=19
    Sony önümüzdeki carşamba showcase duzenleyecek.

tarihe bak kardeş

• mg3 M kullanıcısına yanıt

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

yok hocam.

• A Plague Tale: Innocence - 4K UHD Reveal | PS5

• Arkadaşlar araba aldığım için elimdeki ps5 dijitali (overgame den alınma) satacağım isteyen ulaşabilir.

• 
Sayfa: önceki 55345535553655375538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.