Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3920. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mericuls , JamesJimmyHowlett Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39183919392039213922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yazdıklarının içini dolduracak verileri de paylaşabilir misin?anlamını bile bilmediğinizi düşündüğüm tflop harici başka bir bilgi sahibi olduğunuzdan şüpheliyim.

sizinki 1.6 motor g20 bmwyle,1.8 motor minibüsün üzerinde yazan 1.6 ve 1.8i karşılaştırıp minibüsün daha hızlı olduğunu iddia etmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahane konu ya Hahahah.Biraz yüksek fiyat tahmin etsen bile vatan hayını,gizli Sony çalışanı ilan ediliyorsun.İnanılmaz kafalar var burda bayılıyorum.Bir arada en ufak bir Sony eleştirisinde kripto Xboxcı oluyordun.Muazzam:)

Sıfır tahammül:)"Sen nasıl 6700 dersin ?" Yoksa SonyTr'ye mi hizmet ediyorsun?"

Olm kendinize gelin yav.İnsanlara iftira atmayın.Fiyat gönlünüze yatarsa burdan yatmazsa dışardan alırsınız.Nedir bu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 21 Ocak 2021; 17:24:43 >
  • Bugun bu konunun hali tartışma konusunun ne kadar isabetli bir hamle oldugunu gösteriyor. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Tek bir troll mesaji 2-3 sayfadır konuyu dagitmis.

• Team Ninja, PS5 ile Dokunsal Geri Bildirim Olanaklarını keşfetmek istiyor

Nioh 2 Direktörü Fumihiko Yasuda, PlayStation 5'in dokunsal geri bildirim yeteneklerini kullanan bir oyun geliştirerek yeni deneyimlerle yenilik yapmak istiyor.

DailyBits'e "Bu özelliklerin [Nioh 2'de] nasıl destekleneceğine dair birçok farklı fikri değerlendirdik" dedi. "Gerçekten yoğun bir aksiyon oyunu için, dokunsal geri bildirimleri çok fazla kullanmak, oyuncunun oyunla ilgili deneyiminden uzaklaşabilir ve oyunun genel olarak keyif almasına zarar verebilir."

Kaynak : https://dailybits.news/nioh-3-release-date-ps5//

• Bu gamepad deki geri bildirimin ileride yeni gelecek naughty dog oyunlarında nasıl ve ne için kullanılacağını baya merak ediyorum doğrusu.
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt
    Konsol olayı tamamen az kişinin hobisi olan bir meta. Peynirle etle karşılaştırılamaz. Satış yapmak istiyorsa fiyatı makul seviyede tutmalı. Daha öncede dedim. Aynı bu tarz yorumlar 8300 açıklanmadan öncede burada yazıldı. 12bin diyenler vardı. Ama hayatın gerçekleri bu değil. Rekabettir ekonomideki ana unsur. Bu yüzden 6500 olması tüm matematik hesaplamaları yapınca çıkan rakam bu. Hile yok hurda yok. Üstü olursa şu andakinden daha fazla kazanacakları fiyat olurki buna böyle köklü firmaların sandığınızın aksine yanaşacaklarını düşünmüyorum.
  • Bu gece Türkiye saatine göre 01:00'da youtube'da Resident Evil konferansını izleyebilirsiniz.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt

neredeyse her bir mağaza 7500 diyor ama yine sen bilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnowBerr -- 21 Ocak 2021; 18:11:30 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Evet hocam. Bir görüş bildirdim pastadan pay düşen işim oldu :) Ne yazık ki bildirdiğiniz görüş, karşınızdaki kişi duyarlı gözükse dahi ona uymuyor ise hemen sizi suçluyor.

• Hangi mağaza 7500 diyor hocam? Hangi mağazada stok var da fiyat veriyor? O mağazalarda dualsense'i görse bomba zannedecek bilgisiz satış görevlilerinin söylediklerini lütfen burada kaynak göstermeyin.

Onların kaynağı da mabatları zaten; "Series X şu anda 7500 TL'ye satılıyor, demek ki PS5 gelince o da 7500 olacak." diye yorumlayıp var olmayan amcaoğlundan bilgi almış gibi sana bana satıyor.

• MA11 kullanıcısına yanıt

O bahsettiğiniz videoyu izledim hocam. Bahsettiği şeyler mantıklı ona itirazım yok.

Şöyle bir şey eklemek istiyorum, ben yüksek fiyat savunmuyorum. Ama dövizin ne kadar, verginin ne kadar olduğunu biliyorum. İlk mesajımda temel gıda maddelerinden bahsettim fakat bunu pek çok ürünle örnekleyebiliriz. 2017 senesinde 1.800 TL'ye PS4 Pro aldım, aradan 4 sene geçti şu an 2 katı fiyatı var.

• Hocam haklısınız. Benim temel gıdalardan örnek vermem durumun kritikliğini dışa vurmaktı aslında. Yani peynirin, ekmeğin fiyatına dikkat etmezken bunlara kimse öncelik vermez, ki vermiyor da. Baktığınızda pek çok teknolojik ürün ciddi yükselmeler yaşadı. Hatta araba fiyatları yükseliş konusunda rekor kırdı ama hiçbirisinde satış durmadı, durmaz.

• Geçen günki neil druckman'dan gelen twit sanırım yeni uncharted oyununa işaretmiş. Kan ter ve pikseller kitabını okuduysanız naughty dog'un çalışma prensibini 3-5 anlıyorsunuz. Şuan prototip aşamasında belli ki. Gri kutu tasarımı 5-6 ay sonra belli olur. biz göremeyiz tabi onu. ilk fragmanı 1.5 sene içinde görebiliriz. Çıkış tarihi ise ortalama 2.5-3 sene diyelim. buna pandemi aksaklıkları dahil değil diyelim. Yani baya bi bekleyeceğiz. Tabii bi ihtimal oyunun yapımına 2017 yılında küçük bi ekip başlamışta olabilir o zaman işler baya değişir tabii. 2021 sonlarına doğru fragmanı görürsek şaşırmam.

https://www.reddit.com/r/uncharted/comments/l0m47p/ign_news/

• Gümrükten geçmemiş bir ürünün fiyatını bende olsam açıklamazdım. Çünkü; mevcut ülke yönetimi ürünlerin gümrükten geçeceği aynı gün yasa çıkarıp vergiyi arttırabilir, ve/veya kur yükselebilir. Gümrükleme biter mallar depoya iner, ondan sonra Sony tavsiye edilen fiyatı açıklar. Ve ben bu konuda bu adamları haksız bulmuyorum. Dediğim gibi bende olsam açıklamazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 21 Ocak 2021; 18:36:9 >
  • Benim en sevmediğim nokta sürekli PlayStation Türkiye "limit yok", iste yeni PS konsolun özellikleri vs diye paylaşım yapıp duruyorlar (Eh tabii yapıcaklar da) fakat reklamdan etkilenip "woow bunu almalıyım" desen bile konsolu bulamıyorsun bile :D

• Şu an en uygun dualsense nerede satiliyor arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Şu an en uygun dualsense nerede satiliyor arkadaslar.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bu mağazadan bakabilirsiniz
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • dimontales kullanıcısına yanıt

satıcı kim ki 999 gözüküyor bende

edit : ayrı ilanda 863'e varmış, paralel ithalat satan satıcı o da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Ocak 2021; 19:27:40 >
  • 
Sayfa: önceki 39183919392039213922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.