Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3918. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GALDER , nier , darkrose511 , stylerbb Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.907
Cevap
1.521
Favori
9.829.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 39163917391839193920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada neden Xbox konuşuluyor? Şuraya arada girip işe yarar bilgi okuyalım diyoruz, Xbox övmeye gelmiş buraya adam. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Bunun için konu açtılar içinizi oraya dökseniz keşke. Hem laubali ve terbiyesizce konuşuluyor, hem olmayan bilgi karışıklığı yaşanıyor.

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    Ön siparişte 307 liraydı yanlış hatırlamıyorsam nasıl birden 500 lira oldu aklım almıyor 2 3 sene sonra oyun fiyatları nolacak çok merak ediyorum
  • Şu kulaklığı satın aldım. Hem ps5 hemde pc'de kullanmak için. Kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini yazarlarsa iyi olur. Teşekkürler :)

https://www.amazon.com.tr/dp/B08H511PVZ/ref=asc_df_B08H511PVZ1605920580000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B08H511PVZ&linkCode=asn

• Geçen Bim'de 350 liraya satılan kulaklık değil mi bu? 650 lira diyor burada. PS Edition olunca ne fark ediyor ki?

• emreDZ kullanıcısına yanıt

Hiç bilmiyorum hocam BİM'de satıldıysada takip etmedim hiç. İkisindede kullanabileceğim bir kulaklık bakiyordum bütçeme göre bu denk gelince aldım çok araştırmadan. Umarım bir sorun çıkarmaz.

• Hocam iptal etme imkanınız var mı? Bundan 10 kat daha iyisi 600tl şuan
  • Aslında konuşulması yasak hocam. Çünkü tartışma ve kavgalar çıkabiliyor. Yönetimin bu konuda kesin kez uyarısı vardı. Uzaklaştırma yada Ban yeme olasılıkları yüksek.

@guitarist02

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz7788

Hocam iptal etme imkanınız var mı? Bundan 10 kat daha iyisi 600tl şuan

Özelden yazdım hocam size.

• seyfo_uzun kullanıcısına yanıt

Bire bir aynı sorun var bende de. Aldığınız yere götürdüm yazmışsınız. Mağazaya mı verdiniz Sony teknik servise mi?

• Hocam kulaklık guzel kulaklık da, ederi kesinlikle bu degil. Amerika'da $50 dolara satiliyor. Turkiye'de kulaklıklara özel ek bir vergi de yok. Getiren firma cok yüksek fiyattan satıyor. BIM'de satılan fiyatı icin cok guzel kulaklık; ama, bu fiyatta değil.

• Ride 4 - Next-Gen Launch Trailer | PS5

• İnstgramdan ps turkiyeye ozel mesaj atmisdim cevap atmislar
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yutub da dolasirken söyle bi resme denk geldim girip bakayim dedim. adamlar bildigin detroit become human gibi case çözüyor.Teknolojide olsa tam olcak.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koroglu69 kullanıcısına yanıt
    -Nasipte varsa
    +eeee
    -o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Ride 4 - Next-Gen Launch Trailer | PS5

2 saat oynadim.Mekaniklere alisinca çok zevkli oyun.Trigger efect ve haptick 10 numara uygulamişlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat açıklanmamış 7500 u nerede gördünüz bilmiyorum.

Yani resmen diyorlar ki bu yetkili mağazaların kucağına attık sizi artık onlar ne kadar geçirirse biz karışmıyoruz

Tavsiye edilen satış fiyatı güncellenmeyecek, 8299'dan satışa devam mı demek yani bu?

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreDZ

Tavsiye edilen satış fiyatı güncellenmeyecek, 8299'dan satışa devam mı demek yani bu?

Yok degisicek takib edin dio

• 
Sayfa: önceki 39163917391839193920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.