Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.880
Cevap
1.521
Favori
9.828.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 39193920392139223923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yeni çıkan sony kulaklık için konsol üzerinden indirmemiz gerek bir aplikasyon var mı eski kulaklikta oldugu gibi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar bu yeni çıkan sony kulaklık için konsol üzerinden indirmemiz gerek bir aplikasyon var mı eski kulaklikta oldugu gibi ?

Yok hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11den 870e aldim arkadaslar.sagolun, ithalatci garantili diyor, bir sıkıntı olmaz herhalde.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • Sagolun
  • Fiyat konusu açıklanmadı konuya girince 10 kişiden 8’i fiyat hakkında konuşuyor
    İnşallah düşer 5 bin 6 binlere fakat 7-7.500 olursa 8300’e alanlara kazıklandınız beyinsizsiz diyenler 4-4.500 olucak diyenler ne yapacak onu çok merak ediyorum
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt

Çok yazmışsın boş yazmışsın %40 indirim dediğinde diskli konsol fiyatı 4.980TL olur ki böyle bir fiyatı digital için dahi telafuz eden kimse olmadı burada. Diğer hususta da 2020'nin son haftası vergi uzamayabilir dediğimizde sizin gibi "Ülke gerçekleri düşmez hayal kurmayın" diyenler vardı. Uzun lafın kısası bilginiz olmadan fikriniz olmasın yem, saman, peynir diyerek veya merkez bankası politikalarına değinerek piyasadan haberim var havasındasınız ama öyle olmuyor o işler. Güncel kurda €'yu 10TL alsanız dahi diskli sürüm fiyatı 6.800TL'yi geçmemeli üzerindeki fiyatlar adil değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: OozedX

O zamana kadar muhtemelen olur stoklar.

Fiyata bak 700-800 den fazla fark varsa al amazondan derim.Alırken dualsense de al derim

Garant global olarak oluyor mu tam emin değilim

Ama

Zaten yeni stoklar yeni üretim partilerinden gelecek.

Minik sorunlar da düzelmiş olur.Ayrıca disk okuyucu da yok.Bununla ilgili sorunlar da yok demek.

hocam arkadaşım konsolosluk da çalışıyor yüzde 20 indirim ypıcak

eşimi 320 euroya zor ikna ettim :)

iknic dualsense ve kulaklık için şsansımı zorluyacam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: axan

Ps5 dijital 7.999 satışa sunulacak digital versiyon eylül-ekim ayında 5.999 fiyattan saatışa sunulur sabredenler kazanır. Sabredemeyenler fiyat farkı ile ilkleri yaşarlar. Herkese mutlu yıllar...

3 hafta önceki mesajın abisi, kendin belirtmişsin fiyatları zaten :)

Sizin gibiler derken şimdi git eski mesajlarımdan böyle bir itham bul bakalım bulabilecek misin? Öyle külhanbeyliği yapıp beğeni toplamakla olmuyor bu işler. Sana hayatında başarılar.

Neyse sana gereğinden fazla zaman ayırdm, daha fazla yazmaya gerek yok. Kendi başına eğlen dur :)

• Destruction AllStars - Meet Your AllStars l PS5

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar bu yeni çıkan sony kulaklık için konsol üzerinden indirmemiz gerek bir aplikasyon var mı eski kulaklikta oldugu gibi ?

Merhaba,

Hayır bir uygulamaya ihtiyacınız yok, ps ayarlar sekmesinde ses çıkışı ayarlarında 3d profil ayarları mevcut. Oradan 5 farklı profilden kulağınıza en uygun olanı seçiyorsunuz bu ayarları kullanıp memnun olan insanlarda var ancak ben 3d sesi komple kapattıktan sonra aldığım ses kalitesinden daha çok memnun kaldım sizde 5 farklı profili ayrı ayrı deneyip birde 3d yi kapatıp deneyip sizin kulağınıza en uygun olanı o şekilde bulabilirsiniz.

• Halefi Last of Us'ı geride bırakan Last of Us: Part II an itibarıyla en çok ödül almış 2. oyun.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Merhabalar, yurt dışından bir tanıdığımız PlayStation 5 cd'li versiyon kargolarsa eğer gümrükte takılma ihtimali var mıdır acaba ? Bunu daha önce yapan oldu mu?

• SPOILER İÇERİR !!

Konsolu böyle bir sahneyi asla yaşatamayacak arkadaşlar out. Biz sevdiğimiz oyunlarla mutluyuz

Only On Playstation

https://twitter.com/much118x/status/1351226623538950144?s=21
  • Sonuna kadar hak ederek kazanılmış bir başarı daha.

• gosünüs kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergisi + ÖTV ödemeniz gerekir.
  • Ekli konuşulmuştur, ben yeni gördüm. Ubisoft oyunlarına Türkçe dil geliyormuş arkadaşlar. Var mı bilgisi olan?
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Ubisolft böyle bir şey beklemiyorum ama nereden duydunuz hocam
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt
    Haber şöyle..

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden ve dağıtıcılarından bir tanesi olan Ubisoft, Türk oyuncuları sevindirecek bir karar aldı. Şirket, yaptığı açıklamayla birlikte yayınladığı oyunlara Türkçe dil desteği vermeye başlayacağını duyurdu.

1986 yılında Fransa’da kurulan Ubisoft, oyun geliştirmeyle işe başlamıştı. 90’lı yılların ortalarından sonra farklı noktalarda oyun stüdyoları açmaya başlayan şirket, stüdyolarının sayı artınca yayıncı konumuna da geçmiş ve hızla büyümeye başlamıştı.

Özellikle Tom Clancy ortaklığından sonra geliştirdikleri oyunlarla adından sıkça söz ettiren Ubisoft, son olarak Rainbow Six Siege, Far Cry 5 ve Assassin’s Creed: Origins gibi yükske bütçeli oyunlarla piyasadaki yerini almıştı.

Hangi Ubisoft Oyunları Türkçe Olacak?

Far Cry
    Assassin's Creed
    Watch Dogs
    Tom Clancy's

Türkiye’de çok sevilen ve oyunları çoğu zaman çokça oynanan Ubisoft, yakın zaman önce Uplay platformunda beklenmedik bir değişiklik yapmış ve platforma Türkçe dil desteği getirmişti. Türkiye’deki oyuncuların Ubisoft oyunlarına ve başta Rainbow: Six Siege'e gösterdikleri ilgiyi karşılıksız bırakmamak adına böylesine bir karar alan şirket, bir adım daha ileri gitti ve oyunlarına da Türkçe dil desteği getireceğini duyurdu.

Rainbow Six Siege Türkçe Dil Desteği Var mı?

Evet, Rainbow Six Siege Türkçe dil desteğine sahip.
    Başta Rainbow Six Siege olmak üzere birçok oyununa Türkçe dil desteği eklemek için harekete geçen şirket, Türkçe desteğiyle ülkemizdeki oyuncuları memnun etti. Rainbow Six Siege’den sorumlu Marka Direktörü Alexandre Remy konuyla ilgili şöyle dedi: “Rainbow Six konusunda Türk oyuncuların sahip oldukları sadakat, tutku ve coşkuya çok değer veriyoruz ve bu önemli oyun ögelerini yerelleştirerek minnettarlığımızı gösterebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz.”

• 
Sayfa: önceki 39193920392139223923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.