Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 34043405340634073408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an anlık olarak 4K axen tv izliyorum babaannemde. Evimde de 1080 Samsung ve 4K Sony var :) bunun en güzel yolu gidip bakmak zaten bana yetersiz kötü gelir başkası bana yeterli bu diyebilir.
  • Böyle bir site de gördüm dostlar alan varmı güvenirliği nedir ?
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Arkadaşlar geçen günde demiştim bir arkadaşımız kolun altında reset düğmesi var onu yaptım yine olmadı ps5’i uyku modundan uyandırdığım zaman kontrol cihazdaki ps düğmesini basın ekranı geliyor fakat bastığım halde açılmıyor aldığımdan beri böyle
  • hdmi 2.1 arayanlara şaşırıyorum , millet bu konsolların 4k 120 fps oyun oynatacağını sanıryor. Hayaller 4k 120 fps ,gerçekler 2k 30 fpsPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Büyük ihtimal yırtdısından getirtip satıyordur bence bulaşma hocam
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Diğer satıcılar da öyle değil mi hocam zaten
  • Arkadaşlar şöyle en ucuzlarından, fiyat performans bir monitör var mıdır bildiğiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: console-master

e daha ne olsun:)

Alıntıları Göster

ben özelliği sallamıştım ama harbiden olayı buymuş şansa bak Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

şahsen 4kda 60fps üstünün şu an için gereksiz olduğunu düşünüyorum, ps5e sahip olsanız bile...

hele bi 4k 60fps iyice bi standart olsun, 60fps üstü oyunları görmeye başlayalım anca o zaman düşünürüm şahsen hdmi 2.1i... bu da ps5te ya hiç olmaz ya da çok az sayıda oyunda olur diye düşünüyorum.

• arkadaşlar dün shop4tr den sipariş ettiğim dualsence elime ulaştı. toplamda bana 720 tl ye mal oldu. bugünde mediamarktan 15 aralık için ön sipariş verdim mağazadan. ama adamlar resmen ön sipariş aldıklarını gizliyorlar sanki. sormasan sağda solda göreceğin afiş veya reklam felan yok. bende bu başlık altında bir arkadaştan duyup gitmiştim. ona da teşekkür ediyorum bilgilendirmesi için. ön sipariş almadan önce telefonla birini aradılar hala ön sipariş alabiliyormuyuz diye onay gelince siparişi aldılar. almayı düşünen arkadaşlar varsa bence gidip şimdiden sipariş versinler. son güne bırakırsanız yine eliniz boş dönebilirsiniz.

• resmi yerlerden al hocam 8000 lira vericeksen neden anı sanı belli olmayan yerden alıyorsun,yurtdışından gelen cihazın garantisi yok bişey olsa elinde kalır cihaz
  • lllmag07 kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler. Fiyat yine aynı mı acaba? Bugün gidip bende ön sipariş vereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Peki hocam nereden alicaz yok hiç bir yerde
  • Konu başlığındaki “En kaliteli”vurgusu gereksiz ve bir okadar çocukça olmuş sadece ps5 Ana konu kafi

• Takipte kalıcaksın hocam mecbur ilk partiyi kaçırdıysan resmi yerleri takip et ama yinede sen bilirsin almak istersen sonuçta para senin,ben sadece bilgi vermek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkadiusz Milik

Arkadaşlar şöyle en ucuzlarından, fiyat performans bir monitör var mıdır bildiğiniz

Bir süredir vx3211 inceliyorum. Ben de ps5 için ikinci monitörüm olarak düşünüyorum. Ama model sayısı fazla ve 6 ila 3 binlik monitörler BENCE hemen hemen aynı şeyleri sunabiliyorlar. Çok çok istiyorum 4k'yı. Ancak adam akıllı 4k monitörler 8k'dan başlıyor. Bu yüzden Odyssey g7 modeli de (2k) aklımı kurcalamıyor değil.

Aslında duruma göre 5-5.5 bantlarına kadar çıkabilirim. Ama vx3211'den bi fazlalıklarını ŞAHSEN göremiyorum ki çıkayım. Ama vx3211 alt seviye eski model bir 4k monitör. Bu ekonomide öecbur kalıyoruz maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0145B01C9

hdmi 2.1 arayanlara şaşırıyorum , millet bu konsolların 4k 120 fps oyun oynatacağını sanıryor. Hayaller 4k 120 fps ,gerçekler 2k 30 fps 

Sen takip etmiyorsun galiba dostum. Şuan başlangıçta bile Cod Cold war 120 fps oynuyorum. İleriki yılları düşün. Bu tarz multiplayer odaklı oyunlarda görüntünün pek de önemi yok. Yağ gibi akıyor 120 fpsde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0145B01C9

hdmi 2.1 arayanlara şaşırıyorum , millet bu konsolların 4k 120 fps oyun oynatacağını sanıryor. Hayaller 4k 120 fps ,gerçekler 2k 30 fps 

120 fps onatıyor ama sanırım 1080 p ve 1440p

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Sen takip etmiyorsun galiba dostum. Şuan başlangıçta bile Cod Cold war 120 fps oynuyorum. İleriki yılları düşün. Bu tarz multiplayer odaklı oyunlarda görüntünün pek de önemi yok. Yağ gibi akıyor 120 fpsde.

Alıntıları Göster

CoD 2K 120fps de çalışıyor 4K değil.

• konsol 2k yı desteklemiyor. 2k@30fps olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

Alıntıları Göster

COD için hdmi 2.0 şu an için yeterli. ilerde 4k@120hz monitor almayı düşünenler için hdmi 2.1 kablo almak mantıklı. ama aciliyeti bir konu değil.

• 
Sayfa: önceki 34043405340634073408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.