Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Inferioress Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 33983399340034013402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da doğru tabi bu seneki satış durumuna göre bir daha dijital çıkarıp çıkarmamaya karar verebilirler belki de çıkmaz bi daha böyle bi versiyon
  • Ana etken mevcut kutulu oyunların oynanacak olması da olmuştur tabi ama Digital,Diskli fark etmez hangisi olursa yok satar ve satmaya devam edecek.

• Arkadaslar bi arkadas var darlio beni watsaptan squadrones 120 fps desteği geldi xbox series s'e diye ne cevap vereyim bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt

Sakinleş de

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Sadece 3 pizza ve yanındakiler 300 mü?Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Bugün denemek için hayatımda ilk kez Superfresh pizza aldım. 4 pizza, 780gr, ve 24TL. Evde yapılanları bir kenara bırakıyorum, dışarıdan söylediğim her pizzadan daha iyi hissettirdi. Hem kazıklanmadım hem de ne sipariş gelmesini bekledim ne de dışarıdan gelen siparişte corona olur mu stresine girdim. Konumuz PS ama böyle fiyatta bir menüyü görünce değinmek istedim.

• Beyler komık gelebılır ama onerı alacagım:) ps5 ıcın soyle guzel cıftlık oyunu arıyorum ne tavsıye edersınız real farm fılan var farmıng sım. Fılan boyle uzunca tadımlık oynayabılecegımız tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

sony ispanyollara da para yedirmiş anlaşılan gamepass dururken gidip ps5 almak nedir

O avatar nedir ya? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Arkadaş bu yeni çıkan konsollardaki yok cızırtı yok ses fan süretmesi vs vs vb herhanbir şikayetler slim kasa çıkıncamı iyileştirme yapılır yoksa üretim bandından çıktıkça iyileştirme yapılırmı.

Örnek model numarası cuh : xx01 sorunlu

cuh: xx02 gibi iyileştirme yapılırmı

Yani yeni gelecek üretimlerde sorunlar giderilirmi. Yoksa slim kasayımı beklemek gerek

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt

Benim selamımı söyle

• Az önce Miles Morales oynarken PS5 kapandı. Series X’de de Cod Cold War konsolu kapatıyor nedir la bu yeni konsollardan çektiğim

• İstan34bul kullanıcısına yanıt

Hiç belli olmaz teknolojik alet bu. PS4 Pro’nun son modelinde bile vardı sorunlar.

• İndir, zoom yap, çıldır

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Arkadaş bu yeni çıkan konsollardaki yok cızırtı yok ses fan süretmesi vs vs vb herhanbir şikayetler slim kasa çıkıncamı iyileştirme yapılır yoksa üretim bandından çıktıkça iyileştirme yapılırmı.

Örnek model numarası cuh : xx01 sorunlu

cuh: xx02 gibi iyileştirme yapılırmı

Yani yeni gelecek üretimlerde sorunlar giderilirmi. Yoksa slim kasayımı beklemek gerek

Boş yere kusursuzu bekleyip oyunlardan mahrum kalmayın.

Zamanında PS4 Fat ilk seri kasa alıp 7 sene nesli deviren de oldu PS4 Pro alıp jet motorlu fan ve coil whine sesiyle 3 sene takılan da (ben).

Xbox ya da PS, ne seviyorsanız alıp keyfinize bakın. Aşırı yüksek ses veya başka sorunlar yaşarsanız da iade eder geçersiniz.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Isınmadan mı kapandı?
  • Arkadaşlar toplaşın bi;

Spider-Man Miles Morales'i şu an PS5'te 3 kişi Primary olarak kullanabiliyoruz. Bu konuya hakim olan biri var mı? Kaç kişi bunun limiti?

Bir arkadaş, bir de ben kullanıyordum. Haftasonu için başka bi arkadaşa verdim, ben ilgili hesaba girip sadece çıkış yap dedim. Biliyorsunuz PS4 gibi Ana Hesabı deaktif etme gibi bir seçenek yok, sadece "konsol paylaşımını" devre dışı bırakıyorsun ya da bırakmıyorsun. Devre dışı bırakırsam sadece benim konsolda oynanır diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum?

Neyse hesaptan çıkış yapmam yeterli olur diye düşündüm ama kullanıcıyı silmedim. Bunun sonucunda;

• Şu an ben oyuna girebiliyorum.

• Oyunu daha önce paylaştığım arkadaş girip oynayabiliyor.

• Hesabı yeni verdiğim arkadaş oyunu indiriyor ve kendi hesabından oyunun ikonunda kilit yok...

• Bunların hepsi de PS5 konsolunda oluyor.

Yani toplamda 3 Primary olarak kullanıyoruz. Ne iş bu? Sony kıyak mı yapıyor bize? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 27 Kasım 2020; 22:38:22 >

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt

Ben de sizinle aynı durumdayım hocam :) Kulağımı makinenin dibine kadar yaklaştırmazsam ses duymuyorum. Yalnız sadece gece yatmadan önce tüm ev sessizliğe gömüldüğünde salona girersem inceden bir ses geliyor kulağıma. Artık bu ses coil whine mıdır değil midir orasını hiç bilemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Isınmadan mı kapandı?

Benim tahminime göre konsol ısındığı için kendini kapattı çünkü tekrar power tuşuna basınca açmadı 1 dk bekledim soğumasını sonra tekrar bastım bu sefer açıldı.

• Ali express'de alanların paylaştığı resimlerde birisi airpods bağlamış. Alıp denemek lazım tabiki

• 
Sayfa: önceki 33983399340034013402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.