Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 , seko5454 , Burakalip , Burakalip Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33733374337533763377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

PS5 fan temizleme videosu bekliyoruz.  

Alıntıları Göster
    Hahah çekeceğim bugün yarın
  • Katılıyorum hocam Remake olayı bu firma biçilmiş kaftan olarak değerlendirebiliriz. Bakalım bizi şaşırtamaya devam edecekler mi :)

@Source

• Eğer idda edildiği gibi Sony satın alırsa efsane projelere hazır olmalıyız
  • Birde üstüne PS5'in tüm nimetlerinden faydalandığını düşününce. Heyecanlanmamak elde değil. :)

@Source

• Hocam 1-2 ay bekle aliexpressden kapak alırsın. Daha yeni yetkini icin Çinliler kopyalayamadi daha :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 26 Kasım 2020; 17:51:46 >
  • Siz yanlış anladınız beni. Benim bahsettiğim hukuki bir engel değil. Sony istediği stüdyosuna yaptırır Bloodborne 2’yi. Bu mümkün yasal olarak. Ama o oyun artık Bloodborne değildir. Fromsoft elinden çıkmayan bir Bloodborne 2’yi kimse ciddiye almaz. Soulsborne oyunları birlikte ele alınıyorsa tamamı Fromsoft elinden çıktığı için. Fromsofttan başkası yapamazdan kastım budur. Yaparlarsa o oyun Soulsborne olarak değerlendirilmez. O nedenle böyle bir işe girişmez zaten Sony.

• Bu arada NBA 2K21 oynuyorum gerçekten efsane olmuş, yeni nesil budur dedirtti bana, canlı yayın başlatabilirim.
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Ben kabloyla aktardım.Sorun yaşamadım.1 saat sürede aktardım hem oyunlarımı hem kayıtlarımı.Aşagı yukarı 300 gb veri aktarımı yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Siz yanlış anladınız beni. Benim bahsettiğim hukuki bir engel değil. Sony istediği stüdyosuna yaptırır Bloodborne 2’yi. Bu mümkün yasal olarak. Ama o oyun artık Bloodborne değildir. Fromsoft elinden çıkmayan bir Bloodborne 2’yi kimse ciddiye almaz. Soulsborne oyunları birlikte ele alınıyorsa tamamı Fromsoft elinden çıktığı için. Fromsofttan başkası yapamazdan kastım budur. Yaparlarsa o oyun Soulsborne olarak değerlendirilmez. O nedenle böyle bir işe girişmez zaten Sony.

Tabi bu açıdan baktığımız zaman dediğiniz %100 doğru. Aynı kaliteyi veya hissiyatı alabilmek için fromsoftware'nin etmesi lazım ama şuan fromsoftware'de çok yoğun.

• NBA 2K21 canlı yayını başlattım gelmek isteyenleri beklerim amaç yeni nesil sürümün nasıl göründüğünü göstermek.

https://www.youtube.com/watch?v=euymuhn8Le0&feature=youtu.be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

NBA 2K21 canlı yayını başlattım gelmek isteyenleri beklerim amaç yeni nesil sürümün nasıl göründüğünü göstermek.

https://www.youtube.com/watch?v=euymuhn8Le0&feature=youtu.be

nba i bende alacağım ps5 sürümü zionlu kapak demi bu kobe mambayı almaya gerek yok sanırım

• Selamlar arkadaslar, konsol geldiginden beri basliga bakmaya pek firsatim olmadi :)
    simdi sayfalarca geri gitmek yerine biri bana hdd destegi konusunu ozetleyebilirse cok sevinirim. Bir ara konsol ilk ciktiginda takmayin vs deniyordu. Son durum nedir?
    Oynamadigim ve alacagim ps4 oyunlari var. Bunlar icin cihazin ssdsini kullanmak yerine Standart bir usb 3.0 isimi gorur mu? İlave olarak Baska bir ozelligine bakmam gerekir mi? Bir de Hem cd hem dijital oyunlari direkt harici hdde indirebiliyor muyum?ps4 kullanirken daha once hdd kullanmamistim hic. Bu nedenle cahilligimi affedin :) sanirim ps5 oyunlari icin illa ki ssd lazim, onun icin de ps5 in onayladigi ssdleri aciklamasini bekleyecegiz artik..

• Teşekkürler, iyi yayınlar

• console-master kullanıcısına yanıt
    Standart PS4 sürümü yeni nesil güncelleme almıyormuş ama Mamba Edition (benim gibi) yada PS5 standart sürüm yeni nesil destekli.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Standart PS4 sürümü yeni nesil güncelleme almıyormuş ama Mamba Edition (benim gibi) yada PS5 standart sürüm yeni nesil destekli.

zion kapaklı ozaman. lillard ps4

• console-master kullanıcısına yanıt
    Birde şöyle birşey başıma geldi bende ki (Mamba Edition) sonradan güncelleme aldığından oyun PS4 sürümü açıyormuş direk şans eseri bakarken farkettim, o yüzden PS4 sürüm diske sahip olanlar buna dikkat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Ben kabloyla aktardım.Sorun yaşamadım.1 saat sürede aktardım hem oyunlarımı hem kayıtlarımı.Aşagı yukarı 300 gb veri aktarımı yaptım

Teşekkürler bende deneyim. Umarım sorun yaşamam..

• 
Sayfa: önceki 33733374337533763377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.