Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3201. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.849
Cevap
1.521
Favori
9.826.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 31993200320132023203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırsam benim cihazda da coil whine sorunu var, sesi tvden açtığımda ya da kulaklık taktığımda (yani aslında oyun oynarkenki herhangi bir durumda) ses duyulmasa da bence sinir bozucu bir ses, böyle şeylere çok takan biri değilim ama cihazın 0 sesle çalışmasına dair onlarca yorumdan sonra kendi cihazımda böyle bir şey olmadığını belirtmek istedim, hatta şöyle söyleyeyim ps4 prodan çıkan fan sesi kesinlikle daha az dikkatimi çekiyordu daha yüksek olmasına rağmen, bunda sürekli dönen bir şeyin yüzeye sürtme hissi var seste, onun dışında cihazdaki her şeyi çok beğendim ama 0 ses diye tanıtılan cihazın böyle bir şey yapması üzücü bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar günaydın.Öncelikle hepinize hayırlı olsun.PS5 Sahibi olan kişilere birşey sormak istiyorum.PS4 Pro kullanıyorum ve yakın bir zamanda 5 alacağım.Siz Ps4 deki oyunlarınızı kablolu olarakmı aktardınız yoksa,kütüpaneden tekrar ücretsiz olarak indirerekmi.Hangi yol izleyerek daha doğru birşey yapmış olurum.

• Nba 212K yükledim, 100GB üzerinde güncelleme indirdi, Cod cold war yükledim 150gb güncelleme aldı. (Yeni nesil güncellemeleri dahil) Şuan demon's souls indiriyorum oda 60GB indirecek. Gelecekte SSD kaçınılmaz gibi

Bu arada Cod'un PS4 diski var elimde yeni nesil için 70Tl ödeme yaptım. Nba 212k'da PS4 diski ama mamba forever edition olduğu için ücretsiz yeni nesil güncelleme aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 21 Kasım 2020; 10:1:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Ben telefondan baktığım için direkt görünüyor genel anlamda ama cihazda store sekmesini az aşağıya indirdiğinizde öne çıkanlar başlığı altında black friday indirimini görebilirsiniz.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Hocam en temizi bunları almamak iyi alıştılar ps3 ten ps4 geçişte aynı oyunu cilalayıp tekrar oyunculara geçirmeye,çok eski oyunların remake'lerini aldım ama remastered olayı tam bi saçmalık

• Bütçeme göre TR fiyatı ölümcül pahalı . Bu sahibindeki satışlar yurtdışından gelme güvenilir midir acaba ?

• DawnBreaker kullanıcısına yanıt

Ben de bu bir kez çıktı bir daha çıkmadı işt Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Hocam telefonda sorun yok zaten, oyunlar da indirimli ancak bu black friday kısmı ben de bir kez çıkıp gitti. Bir daha bu sekmeyi bulamadım. Neyse sorun değil düzelir o

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Bir cihaza max 16 hesap eklenebiliyor, bunların hepsini pri yapabilirsin.

Bir hesap ise sadece bir cihazda pri olabiliyor, senin dediğin bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    İlginç bende de dün ps koleksiyonunda değişik bir şey oldu Cihazı açtığımda görünüyordu kapattım açtım kayboldu. Sonra kendi kendine geri geldi falan

• konuda ps5 içinden çıkan kablo hdmi 2.1 değil diyenler olmuş. bu da çok bilmiş xbox fanboylarına cevap olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 21 Kasım 2020; 10:6:45 >
  • Capcom oyun çıkış planları:

(Q: Çeyrek, FY: Yıl)

– MH Stories 2 (Q1 FY21)

– DGS 12 (Q1 FY21)

– SHIELD (Q3 FY21)

– RESIDENT EVIL OUTBREAK (Q4 FY21)

– REGOLITH (Q4 FY21)

– “Indies 2” (Q1 FY22)

– “Indies 2 port” (Q2 FY22)

– Dragon’s Dogma 2 (Q2 FY22)

– STREET FIGHTER 6 (Q3 FY22)

– ROCKMAN MATCH (Q3 FY22)

– RESIDENT EVIL 4 REMAKE (Q4 FY22)

– ONIMUSHA NEW WORK (Q4 FY22)

– MH NS G (QY F22)

– SHIELD G (Q4 FY22)

– Monster Hunter 6 (Q2 FY23)

– BIOHAZARD APOCALYPSE (Q3 FY23)

– CAPTAIN COMMANDO (Q4 FY23)

– SSF6 (Q4 FY23)

– NEW C (Q1 FY24)

– FINAL FIGHT REMAKE (Q2 FY24)

– POWER STONE REMAKE (Q3 FY24)

– NEW B (Q4 FY24)

– Ultra SF6 (Q4 FY24)

– Resident Evil Hunk (Q4 FY24)

https://gadgetgang.com/capcom-leak-reveals-dragons-dogma-2-monster-hunter-6-and-more/

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ps4 ü olup da ps5 alan bi kişi bunu deneyebilirmi acaba ben denerdimde halen gelmesi ps5 kargodan :(( bu olursa çok iyi olur ozaman hesaplar 4 e bölünebilir.

• Turkcell verdi kargoya:))) Pazartesi sabahı Yurtiçi Kargo şubesini çalışanlarla beraber açmaca var hahahah Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 21 Kasım 2020; 10:18:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: part

Bütçeme göre TR fiyatı ölümcül pahalı . Bu sahibindeki satışlar yurtdışından gelme güvenilir midir acaba ?

Amazon de den stok bulursanız alın 4200tlden satılıyor vergisi kargosu dahil hiç gümrükle felan da uğraştırmıyor.Stok bulursanız düşünmeden alın.

• Bu sabah oyunları indirmek için dinlenme moduna aldığım ps5 i açtım görüntü yok ses vardı, hdmı1 hdmı2 arası geçiş yaptım yine gelmedi. Hdmı kabloyu çıkarıp taktım bu sefer görüntü geldi. Tuhaf, umarım yazılımsaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 21 Kasım 2020; 10:18:47 >
  • 360 avm ön siparişe başlamış. fiyatta inidirimde yapılmış. teslimat süresi 20 gün diyor. bence biraz daha sabırlı olun ocak aynda 6.000 6.500 tl civarına iner fiyatlar. aradakş fark ile 3 oyun alınır spotculardan.
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Çok mu çok oluyoruz?Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 21 Kasım 2020; 10:23:29 >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    4k120hz destek veren bir konsolda 2.1 HDMI verilmediğini düşünmek ayrı bir kafa zaten.

• Çok Mu AGRESİFİZ ? Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 21 Kasım 2020; 11:21:32 >
  • 
Sayfa: önceki 31993200320132023203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.