Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: badsay , lightshine , Kasapovski , snakefatih , LinkX Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 18 Misafir (5 Mobil) - 15 Masaüstü8 Mobil1 iOS
5 sn
77.716
Cevap
656
Favori
3.787.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2799
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3198
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1905
  • Favoriye Eklediklerim 670
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3198 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1386 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1116 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38442 mesaj) Mobil (22349 mesaj) Mini (3420 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    5709 Mesaj

Mesajı bulamadığım için alıntılayamadım buradan yazıyorum ps5 i koyduğu yerin arkası açık değil sıcak havayı dışarı atamaz bu şekilde koyduğu yerin cam fanüsten aşağı kalır yanı yok bazı sorunlar olduğu aşikar birinci partide ki bazı cihazlarda ama burada kullanıcı hatalı yer bakımından. @Enganche

|
    |
    Bahsedilenler: Enganche
    5709 Mesaj

Nesil'in en iyi oyunu midenizi bulandırdı ise xbox alarak doğru tercihi yapmışsınız. Şunu merak ediyorum neden xbox ın x sini gördüğünüz gibi avukat modunu açıp savunmaya başlıyorsunuz sonra playstation a çamur atıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Kasım 2020; 13:54:8 >
    zortak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    950 Mesaj
    Ps5 i abd den almakmı mantıklı yoksa avrupadanmı.
    Eger abd sıkıntı açmaz ise sipariş verecegim. Çok teçrübem yok bir yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yok olmaz doktor yanlıcaz makinayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Luffy1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1320 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: freestanbul

Alet büyük dayı yapacak bişey yok. Alet büyük diye exc. Oyunlardan vazgeçemem :))

:) bu videoda işte anladım büyüklüğünü.

• Yarbay
    6341 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Ps5 i abd den almakmı mantıklı yoksa avrupadanmı.
    Eger abd sıkıntı açmaz ise sipariş verecegim. Çok teçrübem yok bir yardım edin.

Şuradan bakacak olursak, bildiğim kadarı ile abd de satılan cihazlar da TR dil desteği yok (yanılıyor olabilirim) ancak avrupadan alırsan cihazı TR dil desteği olacaktır. Dolar Euro kıyası yapacak olursak da abd den alman daha mantıklı bana göre.

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734
  • Yarbay
    3491 Mesaj

Konsollar hakkında hiçbir fikrim olmasa ve bu videoyu görsem Xbox'tan baya soğurdum. Sony muhteşem bir iş yapmış.

|
    |
    sinmeister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS5 alacaklar; r/PS5 e bakarsanız bazı konsollarda sorun ortaya çıkmış, eğer almanın arifesindeyseniz mümkünse biraz daha beklemenizi tavsiye ediyorum 

O zaman kutulu alip al sat yapabilirsiniz yada forumda kardeslik konusu mevcut ordan alisveris yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Shelby_34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    950 Mesaj

En son ps1 de bıraktık konsolu.

Ama kararlıyım bu doğum günümde kendime bir tane alacagım.

Türkce dublaj olan oyun varmı?

Abd den aldığımızda herhangi bir yerden alınan oyunu yükleyebiliyorsam sadece dil konusu sıkıntı olmaz.

Ama oyunlarda bölge kısıtlaması vs oluyormu.

Ordaki konsol bu bölgedeki cd yi açıyormu?

|
    |
    XaViEsTa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS5 Launch Games - PlayStation 5 Launch Celebration Stream!

|
    |

Orijinalden alıntı: abuabuabu

En son ps1 de bıraktık konsolu.

Ama kararlıyım bu doğum günümde kendime bir tane alacagım.

Türkce dublaj olan oyun varmı?

Abd den aldığımızda herhangi bir yerden alınan oyunu yükleyebiliyorsam sadece dil konusu sıkıntı olmaz.

Ama oyunlarda bölge kısıtlaması vs oluyormu.

Ordaki konsol bu bölgedeki cd yi açıyormu?

Valla konsol ile oyunun alındığı bölge fiziki diskli versiyonlar sorun yaratırmı bilmem. Gerçi oyun ile, oyuna gireceğin hesap (özellikle online oyunlar da) farklı bölge ise dlc içerik vs anlamnda sorun yaşanır düşüncesindeyim. Ama next gen ile sony değişiklikler yaptıysa bilemem. Ps1 den beri ilk defa konsol alacaksanjz detaylı rehberleri incelemeni tavsiye ederim hocam. Bu arada nice senelere nice yaşlara.

>CoNTiNuE<
    PS3-PS4 Online Oyun Klubü
    PSN: xaviesta8734

• Yarbay
    9574 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ghost Of Tsushima, PS5'teki yeni bir NYT makalesine göre 5 milyondan fazla kopya sattı!!

Kaynak : https://www.nytimes.com/2020/11/11/technology/sony-playstation-5-ps5.html

|
    |

ABD den almanın bir sıkıntısı var mı? Ekstra vergi veya dil sorunu?Uyum sorunu?Garanti sorunu? vb

|
    |

Garip bir dille yazmışsınız, genç bir kullanıcı sandım ancak profiliniz de eski.

Yeni konsolunuz hayırlı olsun, bu kadar para ödeyip memnun kalmanız gayet iyi. Ancak buraya gelip PS5'i bekleyenlere hakaret etmeniz bence uygun değil.

Aynı hikayelerin döndüğü serileri bekleyen şoparları ele alırsak sanırım Xbox'ta her çıkan oyun yeni bir şeyler anlatıyor değil mi? Sanki 10 tane Halo, 5 tane Gears of War, 7 tane Forza yok.

Para vermemiz dışında bizimle zerre ilgisi olmayan yabancı malı konsollarda bile birbirimizi kıracak argümanlara giriyoruz, ne kadar saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yo_Sun -- 12 Kasım 2020; 14:5:20 >
    |
    |
    zortak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: freestanbul

şahsen benim için aletin büyüklüğü hiç önemli değil 7 yıl belki kullanacağım bir köşeye koyacağım ve orada yıllar boyu kalacak. dediğiniz gibi o yüzden sorun çıkarmadan çalışması çok daha mühim.

Alıntıları Göster

7 yil fazla optimistik/ 4 max diyelim ona :D

|
    |
    21902 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TR_mahmutpek

PS5 alacaklar; r/PS5 e bakarsanız bazı konsollarda sorun ortaya çıkmış, eğer almanın arifesindeyseniz mümkünse biraz daha beklemenizi tavsiye ediyorum 

Ps4 zamanında da mavi ışık problemleri vardı, yine aynı muhabbetler. O yüzden çok telaşa kapılmamak lazım. Bu nesilde , bir ps3 ve xbox 360 gibi ciddi kronik sorunların olacağını düşünmüyorum. Biraz kullanıcı hatasının olabileceğini de göz ardı etmemek lazım.Mesela yukardaki bir videoda ps5'in durduğu yer çok yanlış. Arkası kapalı, yerlere ps5 koyulmaz.Koyarsan çok ısınır ve cihaz kenidi koruma moduna alabilir.

|
    |

Karşılaştırma videosunu izledim valhalla'nın xsx de ubisoft logosu falan gelirken ps5 de çat diye direkt menü geliyor x e basınız diye geçiyor mu ? logoları yoksa ssd den dolayı mı çözemedim tam olarak birde menüde bekledi gibi geldi x bastıktan xsx de

6926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Cihazı koyduğu yere bak. Eksoz fanlardan çıkan sıcak hava nereye gidecek. Böyle olduğu için cihaz, sıcak havayı yeterli miktarda dışarı atamayacak, atamadığı içinde daha fazla ısıncak.

Alıntıları Göster

Hocam, tamam da, su bolmenin icine koyuldugu icin kapaniyor ve acilmiyorsa konsol alsinlar baslarina calsinlar :D

bence sorun baskadir.

1482 Mesaj
    Amazon parayi hesaptan cekmis. Hadi bakalim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,531
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.