Yüzbaşı
05 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 158 (Bu ay: 0)
Gönderileri

MediaMarkt üzerinden 19.03.2021 de LG CX TV siparişi verdim. 1 saat geçti geçmedi bana ürünün kargoya verildiğini söylediler. Birde öyle ballandıra budaklandıra mail yollamışlar ki helal beeee dedi.

"Ürünlerinize bir an önce kavuşmanızı istedik ve sipariş vermiş olduğunuz ürün/ürünler online depomuzda olmadığı için, ürünün bulunduğu mağazamıza hemen bilgi verdik. Siparişiniz mağazamız tarafından özenle hazırlandı ve kargoya verildi."

Vaay be dedim iyi dedim bugünü geçte cumartesi kargo yola çıksa pztesi bilemedin salı elime ulaşır dedim.Cmtesi oldu sistemden kontrol ediyorum ürün hala hazırlanıyor gözüküyor. Aradım kendilerini kargoya verildiğini söylediler.İletişime geçip kargo takip numarasını gün içinde vereceklerini söylediler. İyiii güzel dedim. Sonra hala takip no gelmedi, tekrar aradım. İşte şu şu firmaya kargo verildi takip nosunu verecez dediler. İyiii tamam dedim.

Pazar es geçtim pztesi tekrar baktım hala ürün hazırlanıyor gözüküyor. Tekrar aradım ürün kargoda diye tekrar ilettiler, takip no gün içinde gelir dediler. Sonra şikayetten kargo firmasını da mediamarkt ı da şikayet ettim. Kargo firması bana hemen döndü. Kendilerine böyle bir kargo ulaşmadığını benim adıma kargo olmadığını söylediler. E dedim bana böyle böyle dediler. Yok öyle bir şey kargo bizde olsa en azından adınızdan biliriz dediler.

Teşekkür ettim tekrar Mediamarkt ı aradım.Konuyu anlattım. Bana onlar bilemez biz biliriz dediler. E tamam da nerde bu kargo takip numarası nerde bu ürün dedi. Kargoda dediler. E hani takip numarası dedim. Aaa hatta kargo takip numarası şu an geldi birazdan size mail olarak gelir, hatta şu an bakıyorum eeee ,eveeet ürün kargodaaa ,eeee eveeet ürün şu an şubedeymiş dediler.

RESMEN rezillik resmen. Eee ne zaman gelir diyorum bugün kargo çıkar hafta içinde elinize geçer diyorlar. Telefonu kapattım bir de ben bakıyım nerdeymiş kargo dedim.Numarayla bulamadım.Kargo firmasını aradım onlar buldu, eee kargo şu an daha bizde değil. Bize daha ulaşmamış, bizle görüştükten sonra şube gider depodan alır dediler.

Velhasıl kelam arkadaşlar. Üstünden 1 ay geçmedi falan doğru, büyük bir şey değil diyecem de olayın üstünde durmasak adamlar bizi sallamıyor daha. Onu da geçtim TR de firma say desek bunları en başlarda sayarız ama şu gördüğümüz muameleye bakınç

Arkadaşlar malum üniversite boyunca burs veya kredi desteği alıyoruz.Ama 4 yıl bittikten sonra bu desteği alamıyoruz.Malum okulu uzayanlar oluyor ama bu destekte olmayınca işler zorlaşıyor.Bu sebeple kredilerin en azından 1 yıl daha devam etmesi için desteklerinizi bekliyorum.1 yıl dememin sebebi bazı kişilerin sırf krediyi almaya devam etmek için okulu bilerek uzatıyor.

Büyüklerim, küçüklerim, arkadaşlarım desteğinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

Adı büyük kendi küçük firma

Aşırı saçma bir iade politikaları var.Ne alırsan al inmeye başladığı an o para sana giriyor.
2 saat yap mesela, 1 gün yap bir şeyler yap.Çok paragözler çok.2 övülecek şeyi varsa 3 gömülecek yeri var.Biraz daha mantıklı işler yapması lazım.

Geçenlerde Call of Duty Dlc si satın aldım daha inmeye başlar başlamaz iade etmek istedim.Hemen email yolladım.1 hafta sonra cevap geldi zaten.Onda da bu seferlik iade edemiyoruz diye cevap verdiler.
Arkadaşlar.Bu sene veya seneye uni bitiyor.İş bulma imkanı kısıtlı,bulsam bile nasıl yaşayacağım manidar.
Benim amacım dil öğrenip yurt dışına gitmek.Dili de hangi ülkede yaşayacaksam ona göre öğreneceğim.Belli bir para desteğide alacağım.Hatta yatırım yapmalık bir iş bile olabilir.

Benim istediğim, tecrübeli abilerimden arkadaşlarımdan öneri almak.En azından önümdeki 10 yıl 15 yıl orda yaşayıp daha sonra ülkeme dönmek.

Fikirlerini bekliyorum
Şuan tv alma aşamasındayız.LG C8 65inch e gözümüzü kestirdik ama o kadar para vereceğiz onun için biraz ince eliyoruz.Bu TV bandında daha iyi tavsiyeleriniz var mı?

HDR
65 inch
PS4 te kullanıyoruz
Film ve dizi bol izleniyor.
Şöyle zevk alacağımız bir tv tavsiyesi güzel olur şimdiden teşekkürler
Ayın 10 unda faturalar kesiliyor.Ben de paketimi 20mbps ye yükseltmek istedim.Şubat 10 unda arayıp 20mbps ye geçmek istediğimi belirttim,kendileri hallettiklerini fakat faturada sorun olursa kendilerini aramam halinde sorunu halledeceklerini söylediler.Daha sonra mart ayının faturasının(10 Şubattan sonrası) 320 tl olduğunu,yani iki fatura bedeli birden yansıttıklarını gördüm,sosyal medyadan iletişime geçtim ama faturanın ödeme gününde aramamı söylediler.Bugün ödeyeceğim zaman kendilerini aradım,arkadaşlarının sorunu düzelteceklerini falan söyledim ama nafile.Bana arkadaşları adına özür dilediklerini ama düzeltemeyeceklerini söyledi. Faturanın sonunda iletişime geçmişim paketi yeniledikleri güne kadar 10mbps kullanmışım daha sonra ise kalan günleri 20mbps kullanmışım bu yüzden kalan günler diğer fiyattan yansımış.Kendilerini diyorum ki 20mbps faturanın tamamı yansımış diyorum, bana internet sınırsız olduğu için paketin tamamını yansıttıklarını söylüyorum.Benim anlamadığım 1 ay boyunca nasıl oluyorda hem 10mbps hem 20mbps kullanıyorum.Bir de bana nasıl oluyordu düzelteceklerini söyleyip sonra özür dileriz deyip geçiştiriyorlar,bu nasıl bir sahtekarlık.

Kusura bakmayın sinirden yazıma dikkat edemedim.
Fotoğrafları bırakıyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 544
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 147)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 584 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.