Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (9063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
181.429
Cevap
1.526
Favori
9.871.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
38. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 90619062906390649065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok diye biliyorum.

• crank444 kullanıcısına yanıt

normalle bunu farkı ne kardeşim bilmediğimden soruyorum.

• basis35 kullanıcısına yanıt

Ben İzmir'de Konsolplus'ın mağazasından aldım hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar.

• BlacKartal78 kullanıcısına yanıt
    Tuşların özelliklerini istediğin gibi değiştirebiliyorsun mesela x’i kare kare’yi x yapabiliyorsun, ayarlanabilir tetik hassasiyeti var, altta ekstta tuşlar var, analogların hassasiyetini ayarlayabiliyorsun,analoglar çıkarılıp takılabiliyor. Apex legends tarzı oyunlar için alınabilir ama hikayeli oyunlar felan için gerek yok
  • crank444 kullanıcısına yanıt

arkasında da ekstra tuşları mevcut değil mi ? aslında FPS oyunları için şart ama fiyatı malum

• UnluckyGuy kullanıcısına yanıt
    Arkada ekstra tuşlar var onlar da çıkarılıp takılabiliyor 2 tip tuş var. Aslında 200 dolar işte ama döviz kuru yüksek olunca böyle oluyor
  • Furkan Bektaş F kullanıcısına yanıt

tv ayarlarında var o. her tv'de yeri değişir. yalnız TV anlık sinyali gösterir (anlık fps gösteren monitörler de var). 60hz tv varsa muhtemelen 60hz gösterecek ama VRR açıldığında dalgalanabilir. PS'den gelen çöüzünürlük sinyali 4K ise TV 4K olarak algılar ancak PS5'de native 4K çalışan oyun ya yok ya da basit indie oyunlar olabilir.

• TechVET kullanıcısına yanıt
    Çok karmaşıkmı acaba? Dil gerektirmeden rahat bir şekilde oynanırmı sizce?
  • drejtc kullanıcısına yanıt

Ben hiç Diablo oynamadım açıkçası. O yüzden bir şey diyemem. Oyunları Türkçe de oynamadığımdan, dikkat etmiyorum o kısma.

• drejtc kullanıcısına yanıt
    2 ve 3 de Türkçe yok
    Kavrarsın oyunu. Biraz internet araştırırsan basit olur tavsiyem ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkrose511 -- 13 Mayıs 2024; 19:16:37 >
  • Assassin's Creed Shadows: Official Cinematic World Premiere Trailer

Ubisoftyoutube
    Assassin's Creed Codename Red becomes Assassin's Creed Shadows. Watch the Official Cinematic World Premiere Trailer on May 15, 9 AM PT.
    https://www.youtube.com/watch?v=vovkzbtYBC8
  • Pek ümidim yok ama umarım artık copy-paste yapmazlar.Onu geçtim gittikçe kalite düştü Assassin's Creed da.

• Uzun süredir konuyu takip edemiyorum. Pro konusu ne oldu? FAT cihazımı satıp muhtemelen alabilirim.
  • Arkadaşlar, merhaba. Bugün internet üzerinden ps5 slim dijital sürüm satın aldım. Kodu csi-2015 görünüyor. Bu kod hakkında bilgisi olan var mı? Daha önce okuduğum yazılarda 2000 Asya, 2016 Avrupa sürümü diye geçiyordu. Ancak 2015 ile ilgili bilgi bulamadım. Herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
  • UnluckyGuy kullanıcısına yanıt
    Nerede yeri?

• İşten çıkarmalar başlamış ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 13 Mayıs 2024; 21:35:29 >
  • epokhe_fb E kullanıcısına yanıt

Amerika menşeili... Sorun yok

• 
Sayfa: önceki 90619062906390649065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.