Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4646. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: UlasAsmadili , ilker1834 , lSun Tzu Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
181.130
Cevap
1.522
Favori
9.845.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 46444645464646474648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler güncellemelerle ilgili sorun yaşıyorum, burada da yaşayan var mı diye sormak istedim.

PS4 zamanından hatırlarsınız, diyelim bir oyun 70 GB ise ve o oyuna 5 GB güncelleme gelecekse PS4 bizden 70 GB boş yer sağlamamızı istiyordu. Sony bu problemi düzelteceklerini açıklamıştı. Ancak, PS5'te aynı problemi yaşıyorum. Oyun güncellemesi 5 GB bile olsa oyunun toplam kapladığı alan kadar yer açmamı istiyor konsol. Sadece PS4 oyunlarıyla oluyor zannettim başta; ama, geçen gün Destruction All Stars'ta da oldu. Bunu başka fark eden oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 25 Şubat 2021; 17:45:17 >
  • Hocam 1 hafta oldu geçmedi benim valla geçeceğini sanmıyorum bende baya YouTube üzerinden izledim inceledim baya kişide mevcut ama asla kendim açıp yapamam çok soru olursa gönderirim napalım
  • Phoneix-34 kullanıcısına yanıt
    Hem R6 hem de GT SPORTS'u Ocak ayında aldık.Öyle birşey olmayacak inşallah hahahha
  • uA060 kullanıcısına yanıt
    Benim de daha üç gün hocam deli gibi kurcaladım ettim oynadım ciddi anlamda cihazda başka sıkıntı yok yani ısınma sıfır fan orta ama bu ses hafif Fan ile birleşince hani düşük seste oyun oynarken tilt ediyor adamı birde bizim ülkede ekstra pahalı olduğu için yav onca para verdik bu ne diyorsun
    Gönderince tamir mı ediyorlar sıfır makine mi veriyorlar acaba, ben kaplamayı düşündüğüm için şimdiden bir sorunu varsa halletmek istiyorum umarım daha fazla artmaz ses zaten stok yok değişemezlerde

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Maalesef bende de cod’da oldu. Warzone’da benden 109GB boş alan istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony’nin trolü bir şeyler deniyor
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• tospik kullanıcısına yanıt

Hocam zaten Cold War + Warzone 200-300gb yer kaplamaya başladı artik. COD oynayanlar icin ekstra sikinti bu mesele. Biraz Google'ladim, bizzat Mark Cerny PS5 sunumunda söylemiş bu sikintinin düzeltileceğini. Umarim bir güncellemeyle bu meseleyi de çözerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 25 Şubat 2021; 17:58:30 >
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Hocam tv sehpasi kucuk ya aletin sucu yok😄
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Bakalım hocam, bu gün akşam saatlerinde bir açıklama gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Explorion

Haydi bakalım herkes tek yürek oldu senden haber bekliyoruz.

Beybii 😎 kutunun heryerinde sony türkiye bandrolleri etiketleri fln var seri numaraları yazıyo orasında burasında altında fln kaşe imza var, içindeki garanti belgesi 9 şubat tarihli zaten, daha çok yeni, onda da keza seri numara fln herşey yazıyor, 2 gün önce gelmiş eline satan arkadaşın da, herşey herseyle eşleşiyor en ufak bi sıkıntı görmedim aldım gitti 😁

• CCaGDaSS kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Haydi hayırlısı olsun dostum. Şu an kendim almış kadar sevindim. Çok iyi denk getirdin
  • Gece 1'de State Of Play canlı izleyecek adam gibi adamlar yoklaması

Hayırlı olsun, dediği gibi açılmamış değil mi ? Bir de neden sattığını söylediniz mi ?

• Yok ya kutu kokusu bile duruyodu açtığımda, zaten garanti belgesi bile 9 şubat tarihli dediğim gibi. Çekilişten çıkmış şirkette hatta çekiliş sms ini bile gösterdi, evde erkek çocukta varmış halbuki ama heves edip kutusunu bile açmadılar dedi. Dayı da normalde yılbaşında kazanmış bunu ama şirket heralde buluruz nasılsa diip mi koymuş çekilişe anlamadım, 2 ay bekledim kavga dövüş geldi alet ne heves kaldı ne birşey görmek bile istemiyorum kutusunu açacak hevesim bile kalmadı dedi :D benden sonra bırak yazanı, iptal et daha fazla veriim ben aliim diyen bile olmuş yazışmaları gösterdi, dayı sağolsun harbi delikanlıymış.

• Bende garanti belgesi yok da olmayıp bulabilen oldu mu MM den zar zor fatura alabildim bir tek o var elimde bir sıkıntı olursa Sony ilgilenir mi?

• Explorion E kullanıcısına yanıt

eyv 🙏🏼 Aylarca bekledim ya alırım illa diye stok mtok kovaladım acele etmedim ama 200tl fazlasına görünce de elim ayağım boşaldı saniye düşünmedim 😁 ilk başta da pek umudum yoktu aslında yan çizer kolpacıdır dolandırıcıdır dedim gidip görene kadar ama bi sıkıntı çıkmadı şükür. 1 saat boyunca oturdu benle dayı feribot iskelesinin orda sohbet muhabbet, öyle al git ver paramı olurmu ayıptır dedi, iyi insana denk geldim güzel oldu.

Sabah 8 işbaşı izlemeye çalışıcam ama umarım adamlık mertebesinden atılmayızm izlemeyince
  • 
Sayfa: önceki 46444645464646474648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.