Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.906
Cevap
1.521
Favori
9.829.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 39153916391739183919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Digital:5500

Olması gereken en yüksek fiyat bunlar. Bunların üstü soygunculuga girer. Devletin vazgeçtiği pastaya konmak yok öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazılarını çok sallamasyon söylesen de haklı olduğun şeyler var. Spiderman TR altyazı olayı falan tamamen amatörlük. Fiyatlandırmalar , konsol fiyatı açıklamamalar tamamen umarsızlık . Bunlar da birazda şu ps leri hediye alanların çıkıpta haykırması gerekiyor.

Onun dışında xbox'un da suçu var.Mesela biraz dişli bir rakip olsaydı PS bu kadar tekelleşmezdi

• MA11 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle katılıyorum. Devletin denetlemesi lazım.

,sonye de diş geçirilmeli.

• Dur Xbox alıyım de 4k ucuza God of war oyniyim oh wait , Bari tlou oyniyim haydaaaaa lan bari Spider-Man oyniyim tuh bu da yok saysam devam eder :D
  • Ya bende Xbox varda Valhalla 40fps düşüyor arada niye böyle ya diye konu açarsınız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Kendime yurt dışından aldım, kardeşime de Türkiye'den alıp verecektim bir türlü stok denk getiremedim sonra vergi mevzusu konuşuldu bekleyeyim dedim, dayanamadım bende ki aleti verdim, şimdi ps4pro ile kaldım :) Gerçi acele edilecek bir durumda yok ama Türkiye'den yeni fiyattan almak istiyorum hemen kendime :)

Alıntıları Göster

Hocam zaten aldın aldın bu indirim son indirim olacaktır. Euro yıl sonu 20 lirayı görür herhalde. Ucuzlayan tek bir şey yok Türkiye'de hep artış hep artış.

• yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt

O zamana kadar muhtemelen olur stoklar.

Fiyata bak 700-800 den fazla fark varsa al amazondan derim.Alırken dualsense de al derim

Garant global olarak oluyor mu tam emin değilim

Ama

Zaten yeni stoklar yeni üretim partilerinden gelecek.

Minik sorunlar da düzelmiş olur.Ayrıca disk okuyucu da yok.Bununla ilgili sorunlar da yok demek.

• zed Z kullanıcısına yanıt

Benim dualsense bozuldu sağ joistik kendi kendine görüntüyü yukarı doğru çeviriyor aldığım yere götürdüm bakalım yenisini verecekler biraz araştırdım çok kişide bu sıkıntı olmuş bir anlam veremedim yılların tecrübesi Sony nasıl böyle birşey yapar enteresan

• seyfo_uzun kullanıcısına yanıt

Adınıza üzüldüm hocam. Umarım bir daha yaşamazsınız.

• Mustafa Yiğit'i olumsuzca eleştiriyorduk birçoğumuz haklı olarak aslında ama bugünkü tabloda gelen gideni aratır vaziyette resmen.

Bu arada Playstation cephesinde oyun fiyatlarında da yine diğer platformlara kıyasla manasızca bir uçurum var.

Sıcak sıcak daha yeni çıkış yapan Hitman 3'e bakıyorum Epic Store ve Xbox tarafında Microsoft Store'da 260 lira iken PS Store'da 500 lira. Göz var izan var göz göre göre nedir bu saçmalık. Bu adamların Türkiye'de faaliyet yürütüyor olmalarının amacı nedir bu oyun fiyatlarından sonra. Bir oyun fiyatı kadar fark nasıl oluyor anlamak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 21 Ocak 2021; 14:54:35 >
  • 
Sayfa: önceki 39153916391739183919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.