Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Uncharitable Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.880
Cevap
1.521
Favori
9.828.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 34593460346134623463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlipide

Hocam emin olmamakla birlikte ayarlarda konsol paylaşımı tarzı bir yer var, onu etkinleştir yaparsanız oluyor diye biliyorum. Bir deneyin isterseniz.

yok hocam yaa bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renji Abarai kullanıcısına yanıt

Dediğim yer şuradaymış hocam "ayarlar>kullanıcılar ve hesaplar>diğer>konsol paylaşımı ve çevrımdışı oynama".

• quote:

Dediğim yer şuradaymış hocam "ayarlar>kullanıcılar ve hesaplar>diğer>konsol paylaşımı ve çevrımdışı oynama".

allah senden razı olsun :)

Amin cümlemizden hocam :)

• Lithium kullanıcısına yanıt

Hocam "ayarlar, kullanıcılar ve hesaplar, diğer, konsol paylaşımı ve çevrımdışı oynama, etkinleştir"den ana hesap yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etlipide -- 1 Aralık 2020; 21:33:30 >
  • etlipide kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Amin cümlemizden hocam :)

hocam son sorum size şimdi 2 mod var ya bi performans modu bide 4 k modu daysgone oyununda 60 fps oynamak için napıyoruz peki

• Lithium kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

Hocam bildiğim kadarıyla days gone'da o seçenek yok. Direk 4k 60 fps çalışıyor olması lazım. O seçenek genelde ayarlar>görüntü'de oluyor, eğer varsa tabi.

• İyice boku çıktı bu işin.

4.99 $'lık oyunu kime saplasak kâr derdinde herifler, yeter artık...

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • İyi de plus olmadan zaten bu oyuna 159₺ verseniz de giremeyeceksiniz ki ? Tamam fiyat saçma yazılmış ama zaten plusınızın olması gerekiyor. Çok da dert edilecek bir şey değil.
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Bu konu dediğiniz gibi. Ama dark souls örneği vardı bir de. Microsoft 40 45 lira gibi bir fiyat isterken PS Store fiyatı 10 katı mı neydi 😅 Fiyatlama çok saçma bazı oyunlarda
  • NatDrake kullanıcısına yanıt
    Tabi orası ayrı konu. Ben sadece ufak bir hatırlatma yaptım. 😃
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    Sağol zaman ayırıp baya detaylı yazmışsın bende benim cihazda sıkıntı var diye üzülmüştüm. Dediğin fortnite içi menü geçişlerinde bile ses değişimi aynen yaşıyorum. Makine az sesli olsun ben varım, önemli olan başka problemleri olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Haptic feedback neden ps4 oyunlarinda olmuyor ilerde update fln ile getirecekler mi ? Haptic feedbacki cod haric hangi oyunda deneyimleyebilirim suan ?

Fps oyunlari icin

astros,miles,cod,bugsnax,borderlands 3 , fortnite , worms , nba 2k21 , dirt 5 , man eater , deathloop

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

1070 var, çok arada derede kararsızım :/

2K - High - 30 FPS kilitli şekilde oynayabilirim diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster

selam şansına ac odseyi kardeşlik ile çok ucuza geldiği için ps5 e aldım ve 2080 ti ile kıyaslama şansım oldu, medium higt grakik 4k upsclale 60 fps veriyor, 2080 ti ise ultra her şey full yani ps5 deki 30 fps olan kalite modu gibi 40 45 fps veriyor 2k ya çekince ultra 60 fps sabit çalışıyor, yani tam dediğim gibi 2080 aşşağısı kart var ise ps5 daha iyi

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaza yaklaşınca ses olur tabii az birşey. Ama ben de öyle bariz bir ses artışı yok. Ben ps4 pro da denemiştim onda 2 oda öteden duyuluyor. Ps5 de sadece cihaza yaklaşınca o da az. Fakat telefon mikrofonundan ses fazla gibi gelebilir. 2 metre mesafeden ses kayboluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=zYwZQnJplJE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordMurat55 -- 1 Aralık 2020; 21:54:58 >
  • Arkadaşlar Amazon canlı sohbet’e nasıl bağlanabilirim? Uygulamadan giriyorum, ya arama ya da e-posta çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 34593460346134623463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.