Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2920. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
181.038
Cevap
1.523
Favori
9.837.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 29182919292029212922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ebgames guzel takas promosyonu yapmamis bu sefer. Ps4 pro yu o sekilde almistim. 1-2 aya yapar heralde. kijiji den satarken abuk subuk tiplerle ugrasmaktansa takasla daha rahat oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Amazon.co.uk'daki series s önsiparişim için çekimi 9 Kasım'da sabah 5'e 5 kala yaptılar. Bugün de elime ulaştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt

teslim tarihi olarak ne yaziyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parola13 -- 12 Kasım 2020; 4:21:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Çok sağlam görünüyor.. :)

• Jim Ryan

Başkan ve CEO, Sony Interactive Entertainment

Ne yıl. Bizi neşelendirip dürüst tuttuğunuz için hepinize içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. 

Burada yaptığımız ve yaptığımız her şeyin tam merkezinde olduğunuzu söylediğimde tüm Sony Interactive Entertainment adına konuştuğumu biliyorum. 

Hem oyuncuları hem de geliştiricileri heyecanlandırmak için tasarlanmış gerçek anlamda yeni nesil bir konsol sunma vizyonumuzda asla tereddüt etmedik. Ayrıca oyuncuların ve basının, sosyal açıdan uzak bir dünyada DualSense kablosuz denetleyicinin dokunsal geri bildirimi veya sürükleyici 3D Sesimiz gibi yeni nesil özellikleri deneyimlemesinin neredeyse imkansız olacağını biliyorduk.

Ancak bazı bölgelerde bu akşamdan itibaren oyuncular

PlayStation 5 konsollarını ilk kez açmaya ve bu yenilikçi özelliklerin ilk tadına varmaya başlayacaklar. 

Sony Interactive Entertainment'ta hepimiz için yüreklendirici ve mütevazı bir an. 

Kuzey Amerika, Japonya, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore'de lansman bu gece başlarken -

bu, küresel sunumumuzun sadece ilk adımı. 

PS5, 19 Kasım'da dünyanın geri kalanına yayılacak ve herkesin eline geçmesini bekleyemem.

PS5 gerçek bir nesiller arası sıçramayı temsil ediyor ve önümüzdeki yıllarda yaşayacağınız oyunların oyun oynamayı sonsuza dek değiştireceğinden emin olabilirsiniz. 

Tek başına ultra yüksek hızlı SSD, birçok PS5 oyununun sunduğu artan aslına uygunluk

ve performanstan bahsetmek yerine oyunların geliştirilme ve oynanma biçiminde devrim yaratacak. 

Ve tabii ki DualSense kablosuz denetleyici var. 

Heyecan verici bir zaman ve burada bizimle olduğunuz için çok minnettarız. Bize güvendiğiniz ve bu yıl bu kadar sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz. 

Sizler için PS5'i yarattık ve Ken Kutaragi ilk PlayStation'ı tasarladığından beri stratejimizin merkezi oldunuz. 

Bugün sadece şunu söylemek istedim: teşekkür ederim. Teşekkürler, işte yeni nesil oyunların şafağına. 

• parola13 P kullanıcısına yanıt
    Kargoya vermeden önce 11-13 Kasımdı. Kargoya verdikten sonra 20 Kasım olarak güncellemişlerdi.

• amazon hala kargoya vermemis urunu. maalesef gecikme olacak NA bolgesi icin. bakalim yarin gelecek mi kargo.

• Yaw abi makinenizi iptal etmeden önce buraya yazın, neden sadece kendinizi düşünüyorsun. Benim gibi alamayan arkadaşlar var, onlara bir faydanız dokunsun...

• Bu 3d kulaklık Bluetooth ile cep telefonuna bağlanıyormu

• HERKESE GÜNAYDIN HAFTAYA BUGÜN GÖRCEM BEN SİZİ :)))))))

• 547 tl den aldığım 2.kol kargoya verilmiş gelince haber veririm.

https://www.shop4tr.com/ps5-accessories/sony-dualsense-wireless-controller-ps5

Bu ps5 için aldığım sarj cihazı buda yarın bana teslim edilecek 23 tl gümrük ücreti çıktı. Gelince rekrar yazarım.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001652474536.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.20754c4dtjQ4Ma

• Amazon.de den aldigim kulaklik icin para cekildi kargolanma aşamasında.

• Playstation Store'un son hali.

• guguk kullanıcısına yanıt

Ürünün fiyatı 3 dolar çok iyi de 9 dolar kargo istemiş zalımlar

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

547 tl den aldığım 2.kol kargoya verilmiş gelince haber veririm.

https://www.shop4tr.com/ps5-accessories/sony-dualsense-wireless-controller-ps5

Bu ps5 için aldığım sarj cihazı buda yarın bana teslim edilecek 23 tl gümrük ücreti çıktı. Gelince rekrar yazarım.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001652474536.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.20754c4dtjQ4Ma

Kollara kargo ücreti ne kadar çıkıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• guguk kullanıcısına yanıt
    42 liralık şarj istasyonuna 23 lira gümrük mü çıktı?

• QRX kullanıcısına yanıt

Kargo yok hocam, gümrük ve vergi alınacak %20 olmasını ümit ediyoruz.

• QRX kullanıcısına yanıt

%20 gümrük ücreti çıkıyor sadece başka birşey yok

• 
Sayfa: önceki 29182919292029212922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.