Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
181.043
Cevap
1.523
Favori
9.837.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 29082909291029112912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Urahara0

Kısaca umursamıyoruz ucuza almışsın zaten bir de konuşuyorsun istersen iptal et nasıl olsa ayağımıza kapanıp ayağımızı öperek satın alacaklar sırada demek istemiş

Alıntıları Göster

Valla hocam kusura bakmasınlar da, ucuz diye sattıkları ürün eğer ithalatçı garantili ise, ben o ürünü çok çok daha ucuza alırdım zaten

Yani ithalatçı garantili ürüne o fiyatı verecekler bence zaten hata yaparlar

Sony garantili diye aldı çoğu kişi diye düşünüyorum

Şu an hala herkes onlara soruyor. Bi ithalatçı diyorlar, bi distribütor garantili diyorlar, bi Sony garantili diyorlar

15 yıllık tecrübemiz var diyen firma, yurtdışından ürünler gelince göreceğiz biz de garanti belgesini diyor şaka gibi

Sen böyle bir firma olarak , satın aldığın ürünlerin garanti durumunu araştırmaz mısın ? Nasıl bir saçmalıktır o ya. Gelince göreceğiz ne demek

• quote:

Orijinalden alıntı: freestanbul

Ahaha. Çok iyiymiş hocam. Allah mutluluğunuzu arttırsın.:))

Saolasın hocam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Can sıkan bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miles Morales mükemmel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Ayrıca ps5 te plus collection oyunlarını kütüphanene eklersen ps4 te de ücretsiz kullanabiliyormuşsun.

İlanlarda bol bol ps5ten aktive edilmiş bu oyunların paketini ps4 için satan çakallar çıkacaktır Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• ONOKO TOROFOLOPS

• waleur5 kullanıcısına yanıt

Bi ara PS5 alıcam diyordunuz noldu hocam Xbox'ta mı karar kıldınız? :) Gamepass galip geldi sanırım, neyse hayırlı olsun...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 Eylül'de Playstation Store'a zamlar geldiğinde euro tam şimdiki kurundaydı, 9,19. Bu düşüş devam ederse yapılan zammın geri alınmasını görebilir miyiz acaba? Bu son zam çok büyük bi zamdı, resmen bazı oyunlara %50 zam geldi.

• https://www.gamersyde.com/video_demon_s_souls_ps5_intro_cinematic_mode-45432_en.html

grafikler süper, o karakter yaratma ekranindaki suratlar...

• DMC5'te normal modda XSX öndeyken Yüksek FPS modunda PS5 daha iyi sonuç vermiş. İlginç.

• Lithium kullanıcısına yanıt

Resmi açıklama varsa gönderir misiniz link bulamadım ben. Doğruysa çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 11 Kasım 2020; 19:20:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Valla hocam kusura bakmasınlar da, ucuz diye sattıkları ürün eğer ithalatçı garantili ise, ben o ürünü çok çok daha ucuza alırdım zaten

Yani ithalatçı garantili ürüne o fiyatı verecekler bence zaten hata yaparlar

Sony garantili diye aldı çoğu kişi diye düşünüyorum

Şu an hala herkes onlara soruyor. Bi ithalatçı diyorlar, bi distribütor garantili diyorlar, bi Sony garantili diyorlar

15 yıllık tecrübemiz var diyen firma, yurtdışından ürünler gelince göreceğiz biz de garanti belgesini diyor şaka gibi

Sen böyle bir firma olarak , satın aldığın ürünlerin garanti durumunu araştırmaz mısın ? Nasıl bir saçmalıktır o ya. Gelince göreceğiz ne demek

Alıntıları Göster
    Hocam firmaya 50 soru sorulmuş hiçbirine kurumsal düzgün cevap vermemiş.
    Bu bile almamak için bir neden.
    1000 TL az para değil fakat 7000’i veren 8000’i de verebilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Hani xbox seri x SSD daha hızlıydı?Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

ONOKO TOROFOLOPS

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Bir BOMBA haber de benden gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 11 Kasım 2020; 19:23:52 >

• Korktuğum başımıza geldi arkadaşlar. Hani PS Türkiye hep diyorduya biz İngiltere'ye bağlıyız diye. Bu yüzden de İngiltere marketinde bir oyun %50 indirime girerse bizde de %50 indirime girerdi, ne fazla ne eksik. Alın işte değiştirmişler bu olayı. Bir tarafta %63 indirim, diğer tarafta %39 indirim. Artık oyunlarda indirim yüzdesini değiştirip bizdeki ana oyun fiyatındaki kur indirimini engellemiş oluyorlar. Hiç anlamı kalmadı Türkiye marketinin.

• Arkadaşlar sorumu bir kez de şöyle sorayım. Amazon.de den sipariş versem Avusturya ya gönderimde gümrük vergisi var mıdır, Avusturya da Mediamarket hariç bildiğiniz güvenilir teknoloji sitesi var mı? Düşük ihtimal Avusturya ile işi olan vardır diye soruyorum.Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Beyler trend yolda indirim kuponu olan varsa bana özelden atabilir mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında bu adamların dolar Euro düştüğünde bile sağlam zam yaptıklarını gördüm tepki verince pintipanda gibi tipler ne tepkisi tr altyazı desteğini keserler diye bağırmıştı. Ne de olsa kendine oyun bedavaya geliyor. Nvidia MSI PS tr hepsi arkasında

• 
Sayfa: önceki 29082909291029112912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.