Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wardaddy58 , perhanpayidar Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.913
Cevap
1.522
Favori
9.830.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 27932794279527962797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ülkede memurlar kadar rahat içinde yaşayan yokmuş,
    Mesela Memurların Bu özelliğinden Haberin yoktur.
    Memurlar Hiçbir zamdan etkilenmiyor, Etrafında 4-5 memur çocuğu görmüşssün , kendi hayal aleminde memurları çok zengin zannediyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rainy00 kullanıcısına yanıt

O oyunu hiç bilmiyorum ama takip edeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghost Of Tsushima/Days Gone/God Of War Running At 60 FPS On PS5 4K Footage

• Ozitech kullanıcısına yanıt
    Kardesim, bende media marktan ön sipariş verdim. Kargo eve teslim şeklinde. Acaba magazaya gidip yine alabilir miyiz? Bir bilgin var mı acaba?

• Days gone'ı 60 fps görebileceğim aklıma gelmezdi  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • portrey P kullanıcısına yanıt
    Benim taktik, Valhala ile ps4 pro ile vedalaşmak. Spiderman ve cyberpunk 2077 ile ps5 başlangıcı. 👍 Eğer şeytana uyarsam demon souls bide 😂

• nba05 kullanıcısına yanıt
    Yok ondan haberim var da sen heralde zamdan sadece memurlar etkileniyor zannediyorsun. Ben memur olup da çok zor geçindiğini iddia edenlere sitem ediyorum. Sizin zorluk dediğiniz şey anca PS5 alamamak olur. Ben zorluğun kralını gördüm. Bana hikaye anlatma o yüzden zam mam diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Ghost Of Tsushima/Days Gone/God Of War Running At 60 FPS On PS5 4K Footage

Psn collectionda days gone var sanirim ghost tsushima aldikmi 4 araliğa kadar akarr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • formw3 F kullanıcısına yanıt
    20 yıl öncesinden örnek veriyorum. Gayet de öyleydi. Yaşadık biliyoruz. 4100 TL maaş ah vah çekilecek bir maaş değil tek başına yaşayan insan için. 4100 TL maaş alan adam da eşinin geliri yoksa aile kurup, çocuk yapma macerasına atılıyorsa o onun sorunu. 4100 TL maaş alan ve tek başına yaşayan birisi maddi imkansızlıktan bahsedemez. Asgari ücret, açlık sınırının altında bu ülkede ve asgari ücretle aile geçindirmeye çalışanlar var. Komik olmayın. Yukarda bana oyun dünyasından çık diyen arkadaş, sana gerçek fakirlik göstersek, 3. gün mızmızlanmaya başlarsın. İnşallah o durumlara kimse düşmez.

• Hocam sen çok film izlemişsin ve baya etkisinde kalmışssın,
    Kimin ne derdi var ne derdi yok bilemezssin, neye göre kendinle kıyaslıyorsun anlamadım. Bu nedir her konunun içinde fakir edebiyatı yapan biri çıkıyor. Hocam kimse burda lüks için de yaşamıyor, dişinden tırnağından biriktirip bu konsolu alan var , Yani maddi durumu çok iyi olmayana konsol almak haram mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Hocam valla şu Multimedya kumandası çok hoşuma gitmişti fiyatı görünce rengim gitti
    Yani küçücük kumanda altı üstü ama nasıl fiyat çekmişler insan şaşırıyor ya

fiyatı fena hocam   akıllı tv varsa bence gerek yok tüm uygulamar mevcut

• geçenlerde bir haber çıkmıştı, PlayStation Plus Col. indirim gelecekti ve ülkeler arasında da Türkiye gözüküyordu. birkaç gündür bakıyorum 240 TL halen. yalan mı oldu o iş Türkiye için. bari BF zamanı biraz çekseler konsol gelince alsak tekrar.

• Arkadaşlar hdmi 2.0 da 60 fps alabicekmiyiz yoksa sadece 2.1 demi alınıyor

• rainy00 kullanıcısına yanıt
    Bence Valhalla yı Ps5 e saklayın biraz dayanın çünkü 60fps :)

• quote:

Orijinalden alıntı: formw3

Bu mesaj silindi.
    ps5 konusunda Memur linçi de görmek varmiş madem konu açildi , arkadaş doğru söyluyor.Bu kadar isyan etmekte hakli.

maasim 5.5k yaklasik 1 senedir idari izindeyim twitch oyun akiyorum. Hayatimdan memnunum darisi size.

Hadi ps5 konuşalim şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nba05 kullanıcısına yanıt
    Birader fakir edebiyatı yapan ben miyim mesajı iyi oku. Ben tam tersi fakir edebiyatı yapan memurlara laf söyledim. Bu ülkede memurlar kadar her şeyden rahatsız olan bir grup yok. Öğretmeni 3 ay yatar ona rağmen para alır, yine sitem eder. Belediyede çalışanı bir işi 10 saatte yapar, yine itiraz eder. Hep bir memnuniyetsizlik. Zorla mı çalıştırıyorlar sizi kamuda? Gelip burda PS5 alamıyoruz memur halimizle diye sitem edilmesi komik yani. Memlekette tek sıkıntı memurların PS5 alamaması yani. Biz de isteriz herkesin durumu iyi olsun, 500 liraya konsol alalım ama durum bu. Gelip burda sitem etmenin alemi yok. Memurların da öyle yoksulluk çektiği falan yok. Kimse kimseyi kandırmasın.

• https://www.youtube.com/watch?v=3ylctaUhzaI&feature=youtu.be

• LordMurat55 kullanıcısına yanıt
    Dayanamam hocam. Bu gece yükleme baslıyor, pazartesi gecesi oyun başlıyor. Ps5 in gelmesine var daha 10 gün. Yok abi imkansız 😂

• 
Sayfa: önceki 27932794279527962797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.