Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
181.085
Cevap
1.522
Favori
9.841.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hitman

iyide bunun daha oyunu, ps plus ı var.

işten eve gelip haftada 3 5 saat oynuyacak biri için pahalı.

sırf oyunlar ve plus durumu yüzünden bende almayacağım büyük ihtimalle.( büyük ihtimal dediğim ileride bir iyi indirim falan olursa amazon'dan alma ihtimalim ama ülke batıyor gibi gözüküyor. daha da yakın zamanda burnumuzu poktan zor çıkarırız o yüzden düşük bir ihtimal bu )

önümüzde ki nesil google stadia ve geforce now tarzı bulut oyunculuk üzerinde takılacağım ben. pc yenileme işi bile zor gözüküyor artık. dolar oldu 8.2 seneye 9-10 allah büyük.

zaruri ihtiyaçlar hariç para harcamamak lazım. öyle kritik aşamalardayız ülkemiz için bence. yokuş aşağı gidiyor.

1 haftada 25 kuruş dolar arttı ama insanlar halen normal takılıyor. medya tabii satılmış olunca bunun haberini girebilen de yok.

• Taksit olsa da alsak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fitamino kullanıcısına yanıt

Ona bakarsan 60 fps yi xbox one x de de alıyorsun. Çok kel alaka olmuş senin örnek . Olay magazin değil olay microsoftun düşük modelle sektörü baltalaması. Altta o kadar derin bir analiz var ki... sabaha kadat konuşabiliriz ben varım peki sen hazır mısın?

Series S microsoft taraftarlari bile beğenmedi. Resmen ellerinde patlayacak. Anketlerde bunu gösteriyor.

Bu arada amerikayi yeniden de keşf etmiyoruz magazin de değil. Olanı söylüyoruz. Microsoftun hataları yıllardiır alay konusu oldu. Bir şey ucuz diye övmeyi de bırakın 100 dolar fazla ver gözlerine zeval gelmesin. Onu kıs bunu kıs 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Kimse kusura bakmasın. Konsol kırıldığı gün gidip cfw yapacağım. Kuruş para kazandırmam trye özel fiyat politikası yapmayan zihniyete. Zengin oyuncağı oldu Amerikalının fakir aleti.

Alıntıları Göster
    Keyfi mevcut vergilerin üzerine %50 vergi ekleyip dalga geçtiğimiz brezilya ile beraber dünyanın en pahalı fiyatına konsol satılsın vergiyi koyanlara ses etme , özel fiyatlandırma bekle olmazsa kırdırırım de ilegale yönel, kendini dışarıdan başkasıymış gibi görünce nasıl bir profil görüyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt

kaça almıştınız

• Siz sipariş verebildiniz mi hocam ?

• Sisman killi alman güzel bir kutu acilisi yapmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Keyfi mevcut vergilerin üzerine %50 vergi ekleyip dalga geçtiğimiz brezilya ile beraber dünyanın en pahalı fiyatına konsol satılsın vergiyi koyanlara ses etme , özel fiyatlandırma bekle olmazsa kırdırırım de ilegale yönel, kendini dışarıdan başkasıymış gibi görünce nasıl bir profil görüyorsun?

Alıntıları Göster

Kim ses çıkartıyor ki? Konuyu takip etmiyor musunuz? Kapış kapış gidiyor konsollar stokları eritiyorlar. Şu noktada benim yapabileceğim satın almamak ve vergiye destek vermemek olacak. Her ay yurtdışından konsol getirme olanağım olduğu için erkenden sahip olmayı da umursamıyorum. Oyun başına 600tl-800tl vermeye niyetim yok. Sony Türkiyeye özel fiyat belirlemedikçe bu iş bu vatanda yürümez. İllegal muhabbeti yapmaya da gerek yok bilgisayarını açsak crackli windows 1 dolara alınmış windows key ile aktif edilmiş windows veya crackli office, photoshop kullanan zihniyet nedense orjinal savunur oluyor. Seni tanımıyorum bu şekilde kullanmıyorsan üstüne alınma.  

• Verdim hocam Akrabalar sağolsun İsviçreden getirecekler. :)

Siz ne yaptınız?

@Dark Saga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 27 Ekim 2020; 18:38:10 >
  • quote:

Kimse kusura bakmasın. Konsol kırıldığı gün gidip cfw yapacağım. Kuruş para kazandırmam trye özel fiyat politikası yapmayan zihniyete. Zengin oyuncağı oldu Amerikalının fakir aleti.

Alıntıları Göster

Hocam Sony beklenenden düşük fiyata satıyor. Herkes 9.500 civarı fiyat bekliyordu. Bu kur ve vergiler ile yapabilecekleri daha fazla bir şey yok maalesef.

• Youtube UNBOXING videosu ve 3070 testlerinden gecilmiyor... YOUTUBE un da zoku cikti.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Hocam Sony beklenenden düşük fiyata satıyor. Herkes 9.500 civarı fiyat bekliyordu. Bu kur ve vergiler ile yapabilecekleri daha fazla bir şey yok maalesef.

Alıntıları Göster

Aslında ben oyunları kastetmiştim. Pek açıklayıcı olmamış kusura bakmayın. Oyun tarafında özel fiyatlandırma şart. Steam yapabiliyor...

• Hayırlı olsun hocam..Ben de Amazon Fr den aldım işte hayırlısıyla gelir herkesin konsolu sorunsuz bir şekilde umarım.

• Plus fiyatları artar mı acaba artarsa ne kadar olur tahmini bu akşam alayım mı. Bu işlerin acemisiyiz. Plus da diyelim bize bedava oyun veriyor plus üyeliğini uzatmazsak sonunda oyunu oynayamıyor muyuz??

• quote:

Aslında ben oyunları kastetmiştim. Pek açıklayıcı olmamış kusura bakmayın. Oyun tarafında özel fiyatlandırma şart. Steam yapabiliyor...

Alıntıları Göster

Yok estağfurullah ne kusru. Oyunlarda evet ama onlarda şu anda 62 Euroya geliyor 600 liralık oyun. Yine Avrupadan ucuz.

• freestanbul kullanıcısına yanıt

O açıklandı sanırım birkaç güne 240₺ olacaktı yıllık plus diğerlerini hatırlamıyorum

• Ps plus kardesligi devam edecek mi ps5 te? Suan abimin ps4 de plusu var bende ps5 de olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 27 Ekim 2020; 18:46:3 >
  • freestanbul kullanıcısına yanıt

28 Ekim den sonra 180 tl den 240 a çıkacak.hemen al bence

plus olduğu sürece oyunları oynarsın ancak.o hesaba plus alırsan tekrar oyunları oynamaya devam edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemanja Bjelica -- 27 Ekim 2020; 18:47:39 >
  • İnsanlar çatır çatır ps2 ps3 alırken biz kuru ekmeği soğanla yiyorduk ps kafeye bile gidip oynayacak paramız yoktu ne zor günlerdi alamayan arkadaşları çok iyi anlıyorum o yüzden. Umarım ulaşabilirsiniz konsolunuza bir şekilde.

• 
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.