Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Deathbringer Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klavye mouse desteği ile 2 tane alırım Ps5, o derece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps5 geriye uyumlu olacak diyorlardı.elimizde olan örneğin Uncharted 4,RDR 2 gibi oyunları ps5 de oynayabileceğiz biliyorduk.yalan çıktı galiba.yoksa ben mi yanlış haberler görüyorum
    GTA 5 Online ps5 de ilk 3 ay ücretsiz olacak yazıyor.daha sonra paralı olacakmış.gta 5 sahipleri tekrar para verecek yani ps5 de oynamak için.
    aynı şekilde fifa 21 de benzer.fifa 22 çıkmadan fifa 21 i alırsan ücretsiz yükseltirsin deniyor ps5 sürümüne.birşeyler dönüyor ama anlamadım.

ps5 de örneğin eskiden aldığın gta yı ps4 grafiğiyle oynamak ücretsiz olabilir(1080p yani)
    ps5 için olan sürümü parayla satıyor olabilirler tekrar.
    geriye uyumluluk yok olmuyor mu böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

ps5 geriye uyumlu olacak diyorlardı.elimizde olan örneğin Uncharted 4,RDR 2 gibi oyunları ps5 de oynayabileceğiz biliyorduk.yalan çıktı galiba.yoksa ben mi yanlış haberler görüyorum
    GTA 5 Online ps5 de ilk 3 ay ücretsiz olacak yazıyor.daha sonra paralı olacakmış.gta 5 sahipleri tekrar para verecek yani ps5 de oynamak için.
    aynı şekilde fifa 21 de benzer.fifa 22 çıkmadan fifa 21 i alırsan ücretsiz yükseltirsin deniyor ps5 sürümüne.birşeyler dönüyor ama anlamadım.

ps5 de örneğin eskiden aldığın gta yı ps4 grafiğiyle oynamak ücretsiz olabilir(1080p yani)
    hocam bahsettiğiniz diğer konularda çok bilgim yok ama fifada söylediğiniz gibi.E mantıken adam sana koca 1 sene zaman tanıyor fifa 21i iki konsolda da oynaman için,22 cıkana kadar almayıp 22 çıktıktan sonra almak istersen hangi sürümü alırsan onda oynarsın artık.İlk yazdıgınız cumlenin yalan cıktıgını nereden gordugunuzu anlayamadım yalnız.

• Bloomberg: Sony Bu Ay PlayStation 5 Duyurusu Planlıyor

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Bloomberg'in haberine göre Sony Interactive Entertainment bu ay içinde PlayStation 5 ile ilgili duyuru yapmayı planlıyor.

6 Ağustos Perşembe günü State of Play video sunumu gerçekleştirilecek ve bu sunum PlayStation 4 ile PlayStation VR oyunlarına odaklanacak. Birkaç tane üçüncü parti ve bağımsız PlayStation 5 oyunu dışında PlayStation 5 ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmayacak.

Bloomberg, State of Play'den ayrı bir duyuru olacağını söylüyor fakat kesin değil. Eğer olursa konsolun fiyatı hakkında olması muhtemel. Bloomberg'in haberinde belirtilene göre Macquarie Capital analisti Damian Thong standart modelin $500 ve disk sürücüsü bulunmayan modelin $400 fiyattan satışa sunulmasını bekliyor.

Sony Interactive Entertainment'tan bu ay içinde düzenlenecek ikinci bir sunum, etkinlik veya duyuru ile alakalı henüz resmi bir açıklama gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

ps5 geriye uyumlu olacak diyorlardı.elimizde olan örneğin Uncharted 4,RDR 2 gibi oyunları ps5 de oynayabileceğiz biliyorduk.yalan çıktı galiba.yoksa ben mi yanlış haberler görüyorum

PS5 geriye uyumlu olacak. İlk çıkışında 100 oyun uyumlu olacak daha sonra 4000+ oyun uyumlu hale getirilecek. Sony yapımcılara bu konuda bildirim yollamış. Atıyorum elinde PS4 oyunu var PS5'de oynabileceksin. GTA5 direk PS5 için çıkacak onda durum tam olarak nedir bilmiyorum. Eski ps4 sahipleri ücretsiz kullanacak mı r*'ın açıklama yapması lazım.

Ayrıca, yükseltme için bazı yapımcılar para ister bazıları istemez, sony buna karışamaz yapımcının inisiyatifinde olan birşey bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Abi destiny 2 oynayalım benim makina geliyor yakında. Yeni ek paket güzel olacak..

Alıntıları Göster
    Şu anda bende destiny yok başka oyun oynarız
  • Piyasaya giriş fiyatı ne kadar olur acaba ? Hiç konsol almamıştım, almaya niyetlendik kardeşimle dolar kuru aldı başını gitti
  • derbeder.53 kullanıcısına yanıt
    Ben 6 - 7 bin TL arası olur diye tahmin ediyorum.

• F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch - Story Trailer | PS4

• 400 dolar

• 7 Eylül’de bi PlayStation belgeseli yayınlanacakmış “From Bedrooms to Billions - The Playstation Revolution” adında.

Fragmanı yayınlanmış;https://www.youtube.com/watch?v=BLROKhFcLvs&app=desktop

PS4’ün sistem mimarisi lideri Mark Cerny, Sony başkanı Jim Ryan, ünlü oyun yapımcısı Hideo Kojima, Google Stadia’dan Phil Harrison, Gran Turismo’nun yapımcısı Kazunori Yamauchi, Fumito Ueda, David Jaffe, Shinji Mikami ve sektörden daha pek çok ünlü isim yer alacak.

Ve PS3 döneminde konsol geliştirilirken o kadar çok masraf harcanmışki zor karşılamış Sony giderleri. Ps3’de risk almışlar baya bi, bu yüzden Ps4 geliştirilirken çok daha dikkatli davranmışlar geliştirilme sürecinde ve sonrası için. Sonuç olarak Ps4 tarihin en çok satan konsollarından birisi olmuş, en sevilen en başarılı konsollarından biri günümüzde hala. Eğer Ps4’de Ps3 dönemi gibi zor olsaydı PlayStation markasının sonu olabileceği bile söylenmiş.

Bu arada, en son ki güncel PS4 satışları tam 112.3 Milyona ulaşmış
    Mayıs’da 110.4 Milyon olarak açıklanmıştı.
    Yani 2.5 ayda 2 milyon PS4 satılmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Tv ile birlikte 10 k. Yapcak yok o zaman
  • Ben hâlâ pes 13 te kaldım.

Burada yazılan bir çok şeyin ne olduğunu bilmiyorum

Ne ps ne de xbox..

Çevremde de hiç bilen yok, bu konudaki üyeler TR de mi yaşıyorlar

Yalova da ikamet eden varsa, buluşalım tanışalım, öğrenmek istediğim konular var

• PS5 Digital Edition 400 $ olursa çok iyi

• çikko kullanıcısına yanıt
    Ps4 sevilen bir cihaz mi tartisilir. Ps3 oejinal bir makineydi ps4 ise siradan bir pc. Ustune tasarimlari iyi drgildi. İsinma ve gurultu sorunlari herkesi bezdirdi.

Ps3 her ba kadar cok basarili olmasa da buyuk bir potansiyel tasiyordu icinde. Kullanilabilse muazzam bir gucu vardi o cihazin.

• Disk sürücünün 100 dolar fark etmesi normal değil. O zaman hakikaten disk sürücüsüz versiyonu özendirmek amaçlı bir fiyat gibi gözüküyor.

• FarklıAkıl F kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: FarklıAkıl

Ps4 sevilen bir cihaz mi tartisilir.

https://www.pcmag.com/news/sony-has-sold-over-112m-ps4-consoles

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 4 Ağustos 2020; 14:11:38 >
  • Vallah ben diskli versiyonu alicam büyük ihtimalle umarım 100$ bir fark olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Disk sürücünün 100 dolar fark etmesi normal değil. O zaman hakikaten disk sürücüsüz versiyonu özendirmek amaçlı bir fiyat gibi gözüküyor.
    kutulu ekstra maliyet,sadece donanımsal olarak bakmamak lazım.Muhtemelen bu yüzdendir bana da 100 dolar fark biraz fazla gibi geldi 50-75 dolar arası dusunuyordum da sürücüsüz versiyona ozendirmek için yapılırsa çogu kullancının gonlunu kazanır bence 4ün satış rakamlarını rahat rahat geçer.
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Tabii ki kutulu maliyet ama bir de şöyle düşünün misal bir arkadaşınizda da ps5 var oyun takası yapabilirsiniz o şekilde çok mantıklı oluyor.Herkesin kendi kararı ama ben diskliden yanayım.

• 
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.