Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.883
Cevap
67
Favori
219.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence değerlendirilir. ben mekanımda 2018 model Samsung 55nu7500 ve 55nu8000 kullanıyorum. ayarları yaptıktan sonra oyun modunda güzel performans veriyor. LG 55uk7550 de tavsiye ederim. Philips ve Vestel ile sorun yaşadım, fakat 2018 modellerin görüntü kalitesi tatmin edici. En iyisi Sony'dir bütçe yüksekse.
  • viewsonic va2719-sh 27 inç ps4 slim için uygun bir monitörmü sizce 1000 tl bütçem var siz ne önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba Samsung LC27HG70QQMXUF curved bu monitörü kullanan arkadaşlardan yorumları alabilirmiyim. tepki süresi nasıl fps oynuyorum genelde tepki süresi çok önemli benim için görüntü kalitesi de. ps5 çıkarsada 144 hz sanırım destekler. 2k olması sorun mu sizce?
  • Mene kullanıcısına yanıt
    ViewSonic VX3211-4K-MHD 32" 60Hz 3ms (HDMI+Display) 4K UHD VA Monitör
    ₺2.599,00
    Hepsiburada

Dediğin özelliklere ve bütçene uygun en iyi monitör bu;

DH Mesut Çevik Video İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 27 Temmuz 2019; 10:51:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2500-3000 bandında PS4 pro için televizyon arıyorum.
    Vestel 49UD8460 iyi bir seçim mıdır?

• tv onerisi soran cok ama yanıt veren yok. aslında bende oneri sormak için geldim foruma . dun tv bakmak için mağazaya gittim. görevli ps4 pro için yenileme hızı 60 hertzden yüksek almalısınız dedi.
    bir vesteli beğenmiştim onunki 50 dedi. peki hangileri olur dedim lg ve philips modellerini önerdi ikiside 3999 tl civarlarındaydı .
    bu basit tavsiyemden sonra lütfen kullanan ve tecrübesi olanlar birşeyler yazsın kimse yanlışlıkla işe yaramaz tv almasın
  • nrenda N kullanıcısına yanıt
    Philips önermem, ps4 pro ile uyumsuz oldu iade edene kadar göneğim çatladı, teknosa ile mahkemelik oldum aylarca o sürdü. 60hz yeterli daha üstüne gerek yok zaten cihaz daha üstüne çıkmıyor hatta çoğu oyunda 30

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En uygun tavsiye kulancidan kafadan atma değil uygun bir TV istiyor isen tabi göz at
    Bu video görüntüsü
    https://www.youtube.com/watch?v=jH33ij4tY6A&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Evet arkadaşlar uzun sürdü ama sonunda iki gün arayla test edebildim monitörü
    Monitör gerçekten çok güzel apex cod vb oyunlarda fps moduna alıp denedigim zaman gerçekten fark etti .
    Özelliklere gelirsek
    Dahili hoparlör var cihazda ne çok iyi ne çok kötü orta sınıf bir hoparlör var cihazda .
    1ms ve 75 Hz ekranı 75 Hz olayı pc için de kullanacaksanız işinize yarayabilir cihazda iki adet hdmi girişi var ben birisine bilgisayar diğerine konsolu taktım .
    Cihazda Black eQualizer modu gibi modlar var bu mod ile karanlık yerleri biraz daha aydinlatabiliyorsunuz misal belirli fps oyunlarında çok işe yarıyor .
    Alinabilirlik olarak fiyatı 1000 lira civarı şuanda daha çok bilgisayar için kullanacağım derseniz başka monitörlere bakın ama PS4 için ise bu fiyat bandında en iyi monitör olduğunu düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba. Bu monitörü digiturk ile kullansam görüntü olarak nasıl olur? iki tane hdmı olduğu yazıyor. Hem ps4 hem digiturk bağlayabileceğim bir monitör arıyorum.

• Arkadaşlar merhaba, evde 4K TV var ama bazen ailem gelip belli dönemlerde ben de kalıyor PS4 Proyu kullanamıyorum. Alternatif olarak odama monitör almayı düşünüyorum. Linkte kıyaslanan 5 adet ekrandan hangilerini tavsiye edersiniz. Kullanım amacı oyun ve film olacak. Ne kadar uygun fiyatlı bir seçim olursa o kadar iyi olacak :)
    https://www.epey.com/monitor/karsilastir/93627-110618-127584-129854-190093/lg-27ud58-b_benq-el2870u_samsung-lu32j590uqmxuf_viewsonic-vx3211-4k-mhd_lg-27ul500-w/

LG 27UD58b : 1600 Liraya buldum fiyat uygun gibi fakat HDR yok ve bazı arkadaşlar parlaklık sorunu var demiş.
    Viewsonic VX3211-4K: 2399 Lira, HDR mevcut fakat fazla bir yorum bulamadım bu ürün hakkında.

Bu iki ürün arasında kaldım, görüş paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• 1000-2000 TL arası PS4 için ne önerirsiniz ? Monitör mü yoksa Televizyon mu , hangi modeller iyidir ? Şimdiden teşekkürler

• Burası tv tavsiyeleri konusu değilmiydi? Tavsiyelere bakayım dedim bilgisayarına monitör tavsiye ile dolmuş bilgisayar bölümünde monitör bölümü yok mu acaba?

• Kasım ayında Stadia çıkışı ile (İlk etapta ülkemizde çıkmasa da ) Bu konuyu genel olarak görüntü sistemleri genel başlığına dönüştürmeyi düşünüyorum. Amacım , stream, yeni nesil konsollar ve PC için en iyi veya F/P ürünleri tartışma ve tavsiyeye açmak.
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Anladım dediğim gibi konu amacından çıkmış monitör konusu olmuş bu başlığı değiştirip başka bir televizyon tavsiyesi açmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazef

Anladım dediğim gibi konu amacından çıkmış monitör konusu olmuş bu başlığı değiştirip başka bir televizyon tavsiyesi açmak lazım
    İstediğin gibi takıl. Konular ihtiyaçlar doğrultusunda gelişiyor gördüğün gibi. Ayrıca bugün monitörler ve tv ler oyuncu konusunda birbirine çok yakın seçenekler sunuyor artık. Kendi oyuncu grubumuzda 32 inç monitör ile konsol kullananda var 42 inç tv de PC kullananda. Mesele sadece tv mi monitör mü değil , tüm bu görüntü sistemleri içinde en uygunu ki buda dönemsel olarak bile değişebilir, sorusuna cevap bulabilmek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 7 Eylül 2019; 20:36:54 >
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Şunu söylemeye çalışıyorum istediğimiz gibi takılmayalım bi düzen olsun aradığımızı bulalım önce soru sormak yerine okuyalım araştıralım ama bi kaos varsa ortada hiç birşey yapamazsınız neyse anlaşamadık noktalayalım kapatalım konuyu

• Merhaba arkadaşlar ben ps için vestel 40fd7300 full hd tv sipariş ettim. Teknik servis kendisi gelip kurmazsa tv garanti kapsamından çıkar deniyor. Ama ben duvara falan asmayacağım, tv izlemeyeceğim. Sadece oyun için kullanacağım. Kendim açıp sehpaya yerleştirirsem garanti kapsamından çıkar mı cidden? Bilen arkadaşlar beni aydınlatabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

• Basatk B kullanıcısına yanıt
    Evet çıkar.

• Anil.K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Kutusu deforme geldi sanırım kargoda olmuş tutanak tutup geri gönderdim.

• Merhaba, vestel 49UD8200 49 Model 4K TV almayı düşünüyorum. Bazı TV'ler 4K uyumlu olmayabiliyormuş. Bu TV Hepsiburada'da 2500 TL yani biraz ucuz olduğu için sıkıntı çıkarmı diye düşünüyorum. Satıcıya sorduğumda HDMI 2.0 uyumlu demişti ve TV'nin özelliklerine Epey adlı siteden baktığımda HDMI 4K görüntü veriyor yazıyordu. Bu TV'yi aldığımda herhangi bir sorun çıkmaz tertemiz bir şekilde 4K görüntü alabilir miyim? Teşekkürler, öneriniz varsa yazın lütfen.
    Ürün:https://www.hepsiburada.com/vestel-49ud8200-49-123-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000INLAM?magaza=Alp%20Ticaret
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.