Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.882
Cevap
67
Favori
219.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ambiante

Selamlar,

ps4 pro için LG 27" 27UD58-B aldım. Dün fifa oynarken oyuncuların üzerindeki kırmızı üçgende hızlı sahnelerde haleler oluştuğunu gördüm. GT sport ve RDR 2 de hiç bir sorun gözüme çarpmadı ama fifadaki durumu anlayamadım. Sizce neden olmuş olabilir.
    oyun modu seçeneklerini deneyin 1
    2. si youtuber ların videolarını , stabil ayarlar yada iyileştirilmiş seçenekleri deneyin.

buradakiler söylediklerimin yanında kulaktan dolma bilgiler ile sizi bilgilendirir

(bahsettiğiniz konu için bu yanıtıma "ben" de dahilim)

Google herşeyin ilacı
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Tamam yeterli ama FIFA gibi top ordan oraya ordan oraya gibi oyunlar bulanıklık sorunu yasarsın mesela NBAde de dene istersen topa bak göreceksin. Bunun haricinde diğer oyunları güzel şekilde oynarsin.

Burda önemli olan ekranın “yerel” hz değerinden çok ek bir teknoloji ile hz arttırılıyor mu marka tarafından. Bu önemli

Son olarak arkadaş oyun modunu deneyin demiş markadan markaya değişiyor internette arat oyun modunu kapatıp hz değerinde daha iyi seviyeye ulaşan kullanıcılar var onlardan biri de benim. Daha çok kısa zaman önce yıllardır oyun modunda oynadim oyunları ayarları kurcalandım biraz oyun modunu kapatınca fps değerim arttı ve menüde yeni bir ayar çıktı intelligent frame creation yanı akıllı tarama yaratma bu konu hz konusundan farklı ama ek olarak söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 11 Mart 2019; 16:58:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • playstation cafede ps4 kullanmak (sadece pes ve fifa oynanacak) için. 50 inç tv bakıyorum.
    tv felan seyredilmeyecek yada online oyun oynanmayacak.
    VESTEL 4K 50UD6300 kullanıyorum ve gayet memnunum ama fiyatlar aşırı pahalınmış. Dolayısıyla awox gibi markaları tercih etsem beni üzer mi? Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum.
  • Arkadaşlar ps4 için portable monitör var mı Türkiye de. G story diye bir marka var o da 4 bin TL Portable monitörler niye bu kadar tuzlu ki? Teknolojisi mi çok üstün? Yurtdışından getiremiyoruz herhalde çünkü 22 euro üstünde ürün getirilmiyormuş. :(
    Türkiye de de çok pahalı.
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/g-story-17-3-inch-hdr-120hz-1ms-fhd-1080p-eye-care-portable-gaming-monitor-403037762?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=329289768901&utm_term=64459572605&ga_prodid=403037762&ga_merchantid=109042490&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAjw4LfkBRBDEiwAc2DSlJ3EXJljUH_DnuXNZmCXI7jptZZe0Qj9F7wKnBfiDGodKKRVIF2eABoC6FcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

• Sadece ps 4 pro ve netflix için kullanılacak, online oyun oynanmayacak, 2 metre uzaklıktan bakılacak olan en iyi tv için önerileriniz var mı ? 4K tv'ler hakkında hiç bir fikrim yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Ritter_ -- 24 Mart 2019; 1:59:4 >
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    22 euronun üzerinde ürün getirirsin ancak vergi ödersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

22 euronun üzerinde ürün getirirsin ancak vergi ödersin
    Vergiyi kime veya nereye ödeyeceğim? Samsunda oturuyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Sercio

merhaba arkadaşlar

Monitör için bakıyorum Ps4 Pro FİFA 19 güzel renkli hangi ?
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-23-5-lc24f390fhmxuf-curved-monitor.html#urun-ozellikleri
    veyahttps://www.hepsiburada.com/viewsonic-va2419-sh-24-5ms-vga-hdmi-full-hd-ips-monitor-p-HBV000008CYAB?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMI-7SdvJWs4AIVwUQYCh10ZwqMEAQYAiABEgLI1_D_BwE

bunu alırsam daha iyi ? öneri varmı?
    C24F390'ı Xbox One X'le kullanıyorum ben. Konsol 4K olmasına ve evde 4K tv olmasına rağmen monitör daha başarılı geliyor. VA panel olmasından ötürü kontrast baya iyi, renkler çok başarılı. Ilerde PC veya Xbox alırsan freesync desteği de var, Xbox One X'de freesync açık kullanıyorum farkettiriyor baya oyununa göre. Ekran siyahken kenarlarda ışık sızması oluyor ama monitörün fiyat aralığını düşününce normal zaten.

Sadece yukarı aşağı tilt oluyor ve çok az oluyor, bir de dedigim gibi ışık sızması sorunu var hafif. Bunlar benim için dert değil, senin için de değilse konsol için biçilmiş kaftan bir monitör. Ghosting VA panel için iyi düzeyde, başarılı bir oyun modu var ve input lag düşük. Tavsiye ederim.

Diğer monitörü kullanmadım ama IPS ve TN paneli kafadan elerim ben monitör ve TV'lerde, kontrast çok önemli köyü gri siyah görmek can sıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F355 Challenge -- 12 Nisan 2019; 20:42:52 >

• arkadaşlar ben de hem PS4, hem Xbox OneX, hem de PC için bir monitör TV arıyorum. 3.000 TL bütçe ile 32-43" arasında 4K, 100-120Hz, HDR destekli birşeyler var mıdır?
  • selamlar,

2k bir monitörde ps4 ile oyun oynamaya çalıştığımızda oyunun çözünürlüğü 1080p olacağı için (zira fhd ve uhd destekliyor diye biliyorum yalnızca) görüntü çok bozuk olur mu?

ps4 için 2k'dan uzak mı durmak gerekir, 4k mı olmalı illa?

not: aynı monitöre pc de bağlanacağı için 4k alma konusunda çekincelerim var, yoksa elbette 4k daha mantıklı.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Selamlar,

Ben de Ps4 Pro için TV'den monitöre geçiş yaptım. LF 27UD58-B aldım ve görüntüden çok memnunum. İlk başlarda biraz soluk gözüyordu gözüme ama şimdi memnunum.

Bir sorunum var: SES :)
    Monitör kullanana arkadaşlar sesi nasıl alıyorlar. Ben monitörden ses gelir diye bekleyecek kadar da konuya uzağım :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Selamlar,

Ben de Ps4 Pro için TV'den monitöre geçiş yaptım. LF 27UD58-B aldım ve görüntüden çok memnunum. İlk başlarda biraz soluk gözüyordu gözüme ama şimdi memnunum.

Bir sorunum var: SES :)
    Monitör kullanana arkadaşlar sesi nasıl alıyorlar. Ben monitörden ses gelir diye bekleyecek kadar da konuya uzağım :)))
    daha önce kullandığınız tv boyutu neydi acaba rica etsem?
  • 85"" idi
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    Öhhh , ben 32 den 40 ‘a geçmekte sıkıntı yaşarmıyım diye düşünüyordum

• Merhaba arkadaşlar, PS4 Slim için max 600-700TL civarlarında olacak monitör arıyorum, yardımcı olabilir misiniz? Evde TV müsait olmadığı için maalesef oyun oynayamıyorum.
  • 32" veya 27" inch tv ya da monitör önerisi var mıdır? bakıyorum 32 inch tvlere 1366x768
  • Arkadaşlar ben Samsung LC24F390FHMXUF aldım kavisli ekran 23.5 inç trendyolda 739tl isteyen alabilir kavisli olması fiyatına göre çok iyi panelide VA panel renk kontrastı çok iyimiş diye duydum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Ben ps4 salonu açmayı düşünüyorum. Bunun için tv araştırırken bir mağaza bana micro dimming özelliğini söyledi. Yani tv lerde bu özellik olmazsa tv lerde sıkıntı çıkar sorun yaşarsın dedi. Sonra internet üzerinde araştırırken çok bir bilgi bulamadım. Gözüme local dimming diye birşey takıldı . Bu ikisi benzer birşey mi? Sizce ne almalıyım? Mağazanın dediği gibi sıkıntı çıkar mı ? Tavsiyeleriniz için teşekkürler:)

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.