Çavuş
08 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ulaşın bi görüşelim
Merhaba arkadaşlar EA'da 13k dayım tercih listem kabaca

1-4k
2-7k
3-14k
4-12k
5-11k
6-10k
.
9-15k Şeklinde devam etmekte. 3.Sırada 14klık bölüm olduğu için 4-9 arasındaki bölümleri tamamen ölü tercih olarak mı kabul ediyoruz ? Yani 3.tercihim gelmediği takdirde mantıken direk 9.Tercihimden itibaren mi şansım devam edecek?
Arkadaşlar sıralamam 13.467 , ODTÜ İKTİSAT Geçen sene 14.319 ile kapattı. Ben de sıralamaların gerileyeceği kanaatindeyim ama insan ya gelmezse diye sormadan düşünmeden edemiyor işte. Oylarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar sıralamam 13k civarında. ODTÜ İktisat ile Marmara Hukuk İkinci Öğretim arasında kaldım. Hangisini daha yukarı yazarsam onun geleceği kanaatindeyim. Siz olsanız ne yapardınız ?
Arkadaşlar ikisi arasında çok takıldım. İki bölüm de beni çok cezbediyor ve hangisi olursa olsun zevkle okuyacağım kanaatindeyim. Odtü iktisat için iş imkanı, gazi hukuk için ise malum ünversitenin bölünmesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesine aktarılması beni tereddüte bırakan noktalar. Siz ne düşünüyorsunuz ?
Merhaba EA 13.467 sıralamam var. Ankara içinde kalmak istiyorum. Hukuk iktisat belki de siyaset/kamu alanında ankarada önereceğiniz en iyi yerler nedir arkadaşlar ? Teşekkürler.
Sıralama 13.467
Merhabalar sıralamam EA 13.467 ve ankara işinde kalmak istiyordum. Ama sanırım önümdeki mfcilere , yeni sisteme , ortalıkta gezinen teorilere rağmen hacettepe hukuk gelmeyecek ve gazi üninin ayrılan hukukuna da önyargılıyım sizce bu aralıkta hukuk olarak başka ne düşünülebilit yahut ODTÜ iktisat veya Bilkent siyaset bilimi ve kamu yönetimi nasıl olur ? Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar EA sıralamam 13.467 Sıralamalrın ise geri atacağına neredeyse hepimiz eminiz fakat sizce bu sıralama ile en iyi ihtimalle kaç k dan bir tercih gelebilir? Şahsen Hacettepe’de Hukuk okumayı istiyorum (7k) ama sanırım bu tabloya rağmen ucundan kaçabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler şimdiden
TYT 75-80 civarı

AYT

Edebiyat 29-32
Matematik 20-23

OBP 83

Sizce kaç bin olur ? Bir de AYT Matematikteki temel sorun Geometri. 23 Netin 19-20 si matematik oluyor. Kalan bu sürede geometriden ne yapılabilir en kısa zamanda? Ya da tekrar niteliğinde ince bir kitpa var mıdır ?
Hakkında
Konum: Antalya,
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 49
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 120
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.705 (Bu ay: 73)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.