Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.882
Cevap
67
Favori
219.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakmakla yetineceğiz.
  • Arkadaşlar PS4 icin 27-24 inç led monitör arıyorum dahili hoparlör olması şart tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana PS4 İçin 39-43 İnç Arası 1500 tl Civarında Bir Tv Tavsiyesinde Bulunabilirmisiniz ?
  • player2974 kullanıcısına yanıt
    PS için alıyorsanız bence bekleyin ps5 ne isteyecek onu görüp öyle alin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GHoST_FaCe kullanıcısına yanıt
    Ilgin için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Bana PS4 İçin 39-43 İnç Arası 1500 tl Civarında Bir Tv Tavsiyesinde Bulunabilirmisiniz ?
    idare edin şuan, yatın yapmayın konsol için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miracberkk

Arkadaşlar ps4 pro için 4k mönitor bakıyorum dusuk input lag ve 4k 60 hz öncelıklerım bu samsungun ue590d modelı 4k 60 hz veriyormu hdmı uzerınden bilgisi olan varmi eger 60 hz o vermıyosa lgnın 4k mönitoru nasıldır aynı fiyattakı
    60hz eskilerde vardıda şuan pek nadir
    https://www.hepsiburada.com/asus-mg278q-27-1ms-dvi-d-2xhdmi-display-freesync-gsync-qhd-oyuncu-monitor-p-BD804456?magaza=Elmac%C4%B1k

bu ekran iş görür , amd ve nvidia özelliklerini birlikte destekliyor.

• merhaba arkadaşlar

Monitör için bakıyorum Ps4 Pro FİFA 19 güzel renkli hangi ?
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-23-5-lc24f390fhmxuf-curved-monitor.html#urun-ozellikleri
    veyahttps://www.hepsiburada.com/viewsonic-va2419-sh-24-5ms-vga-hdmi-full-hd-ips-monitor-p-HBV000008CYAB?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=EAIaIQobChMI-7SdvJWs4AIVwUQYCh10ZwqMEAQYAiABEgLI1_D_BwE

bunu alırsam daha iyi ? öneri varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Sercio -- 8 Şubat 2019; 15:51:46 >

• Arkadaşlar PS4 icin bu TV sorun yaratır mi ?
    Navitech LD-2260FHD 22" 55 Ekran Full HD LED TV

• Arkadaşlar Samsung nu7100 televizyon aldım renk ayarı nasıl olmalı kullanan arkadaşlar varsa yorum atarsanız sevinirim Bir türlü istediğim rengi yakalayamıyorum bazı sahnelerde sanki ekranda Kar Taneleri uçuyormuş gibi gözüküyor

• Beyler Hitachi 55HT1800UD TV ile ilgili bilgisi olan var mı?

• Lg 55c7 çok tatlı görüntü input lag yok gibi arayüz hızlı webrowser youtube netflix ip tv kullanışlı ve ara geçişleri hızlı ses sistemi en iyilerden... işten ayrılmamış parasını alabilen işinde huzurlu çalışan arkadaşlara tavsiye edilir... yanına da ragülatör bir zahmet...

• PS4 için 27" monitör bakıyorum. Curved ekranın avantajı veya dezavantajı oluyor mu?
  • Valla hocam bende aynı arayış içindeyim.
    Bu gün Hepsiburada da ViewSonic VX2758-C monitör şuan indirimde dikkatimi çekti. 1499 TL, 27inç, 144 Hz, 5 MS, VA panel, Curved
    Bu paraya bu monitörler alınır mı bilmiyorum ama herşey ateş pahası
    Tv'ye sürekli ambargo koyamıyorum ev ahalisi isyan ediyor. Herkesin çekilmesini beklerken zaman gece yarısını buluyor
    Bir ara 32 inch 2k TV/Monitör düşündüm ama yakından bakmak sıkıntı olacak normal masa üstünde PC gibi kullanmanın daha mantıklı olacağına karar verdim.
    Tecrübesi olan bu monitör hakkıda aydinlatabilirse çok memnun olurum. Başka alternatifler varsa sıfır veya 2. El önerilere açığım

• Playstation 4 pro 4k da en fazla kaç hz de oyun oynatabiliyor arkadaşlar?
    Full hd 120 hz daha mı iyidir?
  • Selamlar,

ps4 pro için LG 27" 27UD58-B aldım. Dün fifa oynarken oyuncuların üzerindeki kırmızı üçgende hızlı sahnelerde haleler oluştuğunu gördüm. GT sport ve RDR 2 de hiç bir sorun gözüme çarpmadı ama fifadaki durumu anlayamadım. Sizce neden olmuş olabilir.
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    60da oynatır TV nin özelliklerinde 1000hz yazsa bile 60 olur

• ambiante A kullanıcısına yanıt
    Gölgelenme demek istiyorsan kararma bulanma da denilebilir hz dusuktur aldığın tvnin ben çok cektim mesajlarımı da görürsün bu konuda başka konularda da konusmusumdur. Şimdi kesin konuşmak istemiyorum ama bence ayni sorunu yaşamışız ve bu sorundan yakının bir sürü kullanıcı var. Hz yetersiz olunca hareketli hızlı sahnelerde flulanma oluyor yapacak bjsey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Gölgelenme demek istiyorsan kararma bulanma da denilebilir hz dusuktur aldığın tvnin ben çok cektim mesajlarımı da görürsün bu konuda başka konularda da konusmusumdur. Şimdi kesin konuşmak istemiyorum ama bence ayni sorunu yaşamışız ve bu sorundan yakının bir sürü kullanıcı var. Hz yetersiz olunca hareketli hızlı sahnelerde flulanma oluyor yapacak bjsey yok.
    Hocam ama aldığım monitör 60hz ve ps4 pro için yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.