Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17081709171017111712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bildiğim garantisi geçmiyor burada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cevapladığın için teşekkürler kardeşim deneyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Evet tornavidası vardı bende her yerde satılıyor zaten. Değişik uçlarınızın olduğu bir uç kutunuz varsa kesin vardır içinde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: R-Kartal

Pes oynarken bile uçuşa geçiyorum kapağını çıkarttım birazda olsa etkili oldu
    Toz olduğunu düşünmüyorum hava ile iyice temizledim macun yenileme ile düzelirmi yoksa kronikmi prolarda
    Macun yenileme ile düzelir fakat bir süre sonra yine başlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiss Ya Matilda

Arkadaşlar bir şey sormam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.Hırvatistan’da erasmustayım temmuz’a kadar hayırlısıyla.Burada ps4 500gb slim 1800, pro 1tb 2500 liradan alabiliyorum.Erasmusta yaptığım masrafları biraz azaltmak için burdan ps getirip satmak istiyorum.Bunlardan hangisini Türkiyede kaça okutabilirim? Fikir verirseniz sevinirim =)
    İlanına da yurtdışından 2500 e aldım sizin gibi enayilere 4000 e “OKUTMAYA” geldim yazarsın herkes kuyruğa girer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: İnci6

Valla ben ne desem yanlış olur one s var bende dr güya playstation proya niyetlendim fiyatlar malum ama benim görüşüm acelesi yoksa beklemek çünkü şimdi 4 alırım 2 ay sonra aldığım paraya pro satılırsa üzülürüm şahsen ama aceleniz varsa karar sizin

Alıntıları Göster
    Hocam peki one s den memnunmusunuz 2500 Tl ye 23 ay garantili one s var ama ona ne diyorsunuz exc oyunlar için ps4 e değer mi
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Aynen millet 5bin liradan alırken 4000e satmam milleti enayi yapıyor, bu arada yurtdışından 2500e getirip 2500e bize satarsan alalım :)

• Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    Getirip satmak ayrı okutmak ayrı :) Ben şahsen türkiyede kaça okuturum zihniyetinden biri 1000 tl yede satsa alışveriş falan yapmam yapmıyorum da. Yapacak arkadaşlara hayırlı olsun

Ne cevap versem boş, senle ticaret yapan arkadaşlara Allah sabır versin

• Merhaba arkadaşlar zaman olmadığı için çok fazla oynayamadığım ps4 pro yu satıyorum Cuh 7116B serisi yanında kol ve witcher 3 te var( oynamak nasip olmadı) sahibindene ilan verdim ama önce buraya yazayım dedim. 3500 TL
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

• Satıldı

Ben biraz araştırdım kaliteli macun lazım anladığım kadarıyla dandik macunlar çok kısa süre sonra eriyormuş. Mx4 gibi bir macun var sanırım öneriliyordu o. Ben macun yenileyeceğim açıkçası.

• NaBuSe kullanıcısına yanıt
    Evet ben de o macunla yeniledim ve termal pedleri de aynı markanın pedleriyle yeniledim yaklaşık 2 ay kadar fan aşırı çalışmak için kendini zorlamadı.

2 aydan sonra eski haline mi döndü ? 2 ay üzücü. 6 ay filan olsaydı bari.

• NaBuSe kullanıcısına yanıt
    2 aydan sonra sıfır sessizlik olayı bitti ve kademeli olarak yaklaşık 6 ay sonra uçak motoru seviyesine tekrar geldiğini söyleyebilirim.

Ama sadece fan sesi olarak bakmamak lazım bu olaya. Ciddi bir temizlik oluyor. Ayrıca 2 sene sonra işlemcinin üzerinde neredeyse hiç macun kalmadığını da gördüğümüzden yeni macunumuzla sistemin de ömrünü uzatmış oluyoruz bana göre.

Dikkat edilmesi gereken nokta parça parça ayırdığımız konsolu tekrar birleştirebiliyor olmak. Eğer eliniz yatkın değilse daha power ı sökerken sistem elinizde kalabilir bunu da düşünün.

• A.Doğukan A kullanıcısına yanıt
    Eski oyunları mesela Mass Effect serisini falan hiç oynamadıysanız One S alınabilir ama daha güncel ve exclusive için düz PS4 doğru seçim olur.

• Beyler son zamanlarda oyun indirmek istediğimde sürekli indirmede hata oluyor önceleri dinlenme moduna alıp tv yi kapatıp oyunu indirirdim fakat sonra internetimin hiç kesilmemesine rağmen ps4 ü boş bıraktığımda indirme kesilmeye başladı.Dinlenme moduna almadan denedim yine aynı şekilde max 30 dk indiriyor sonra hata veriyo ve hata verdikten sonra modemi açıp kapatarak bağlantı ve indirme sağlayabiliyorum.Kısacası indirmeyi başlatıp ps4 ü çalışır halde kendi haline bırakınca indirme yapamıyorum böyle bir sorunla karşılaşan ve çözümü bilen varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLexmk -- 20 Mayıs 2020; 3:47:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps4 pro 7016 seri satıcam fiyat olarak ne yazmalıyım ?

• Sizin gibi insanlar konsol kulturune ve TR deki oyun kulturunu tamamen yok ediyor.TR deki insanlarin neden bu denli oyun cahili olusu da sizin gibi uckagitticilar yuzunden.

Sonra bu konsolu alan kisi online da karsima cikip ya kufur ediyor yada toxic oluyor

Ben kendim yapamayacağımı bildiğim için gidip yenilettim. Şuan sıfır ses god of war oynuyorum. Daha önce ps3 cd romu bozulmuştu o yere yaptırdım gene. Eleman termal macundan daha çok başka şeyler yüzünden ses yapıyor ince parçaların temizlenmesi çok etkiliyor dedi. Bakalım ne kadar gidecek. Yalnız ses olmayınca çok rahat ediyor insan.

• 
Sayfa: önceki 17081709171017111712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.