Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet o duyguyu biliyorum bende insanın oyun oynayası geliyor. Bir süre sonra tekrarlayınca pc ye geçip o duyguyu sürekli hale getirmeyi seçtim ama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergi %20 ye düştükten sonra sizce fiyat ne olur slim ve pro için tahminen ps5 arifesinde alayım 3 4 sene gotursun istiyorum

One S ler daha uygun ama exc oyunlar çok cazip geliyor bilemedim
  • A.Doğukan A kullanıcısına yanıt
    Bu ülkede gelen vergi düşürülmediği için ben bir türlü umutla bakamıyorum, inşallah düşer %20 ye yoksa ithalatçıda bizde mahvolucaz. Resmi fiyatı 5000₺ olan pro nun eylülden sonra 4400 - 4500 gibi rakamlara düşer gibi geliyor. Kur 8 lere gelmezse tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wight Lord

Bu ülkede gelen vergi düşürülmediği için ben bir türlü umutla bakamıyorum, inşallah düşer %20 ye yoksa ithalatçıda bizde mahvolucaz. Resmi fiyatı 5000₺ olan pro nun eylülden sonra 4400 - 4500 gibi rakamlara düşer gibi geliyor. Kur 8 lere gelmezse tabi.
    Hocam 2.el ürün ne kadar sağlıklı olur tavsiye eder misiniz heves ettik ps4 alalım diye elimizde patladı
    2.el piyasasını çok bilmiyorum. Güvenilir biri bulunursa alınabilir. Ama ps5 çıkma arifesinde bu saatten sonra zengin değilsen 4000 5000 lira verilmez bence. Ps4 özel oyunları hiç oynamadıysan Pro 2. el alınabilir ama güvenilir olsun.
  • quote:

2.el piyasasını çok bilmiyorum. Güvenilir biri bulunursa alınabilir. Ama ps5 çıkma arifesinde bu saatten sonra zengin değilsen 4000 5000 lira verilmez bence. Ps4 özel oyunları hiç oynamadıysan Pro 2. el alınabilir ama güvenilir olsun.
    Hocam zengin değiliz malesef :D askerden gelince bi heves ettim mart bası alacaktım işe girdik tam oturttuk derken bu fiyat olayları patladı. Ben alayım Fifa Pes Nba exc. oyunlar beni 3-4 sene idare etsin kafasındayım ps5 e zaten gücüm yetmez.
    İnternetde bulduğum en uygun fiyatlı ürün şuhttps://urun.n11.com/sony-playstation-4/playstation-4-ps4-slim-1tb-turkce-menu-sifir-urun-P426017969

çok ucuk fiyatlar bir yandan Xbox One S mi alsam diye de düşünmüyor değilim ama ona da exc.oyunlar kafamı kurcalıyor.
    One X neysede One S hiç önermem, benim ps alma sebebim özel oyunlardı, hiç oynamadıysan kesinlikle ps derim. Bizim arkadaşa da mart başı PRO alıcaktı, ilk pahalı geldi 3.200 e bulmuştu sonradan pişman oldu almadığı için.
  • quote:

One X neysede One S hiç önermem, benim ps alma sebebim özel oyunlardı, hiç oynamadıysan kesinlikle ps derim. Bizim arkadaşa da mart başı PRO alıcaktı, ilk pahalı geldi 3.200 e bulmuştu sonradan pişman oldu almadığı için.
    Doların ateşinin düşmesini ve hayatın normallesmesını beklıcem hocam artık o zaman fıyatlar bı nebze gerılerse 0 bir cihaz alıp 3 4 yıl goturecek sekılde kullanırım daha da artarsa da alamayız artık yapacak bişey yok :)

• Merhaba arkadaşlar bu üründen almayı düşünüyorum b kasa diyor kronik sorunları falan oluyor mu acaba bilginiz var mı ?

• Beyler ps4 pro uyumlu bir kulaklık tavsiye edebilirmisiz ? Fiyat olarak max 250 tl civarı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, ps4 için hdmi çoklayıcı almayı düşünüyorum. Tv eski olduğu için youtube netflix desteği yok. Ps4 üzerinden tv ye bağlayarak bunları kullanacağım, oyun oynarken de oyuncu monitörünü kullanacağım. Ancak hdmi çoklayıcı input lag’e sebep olabilir mi? Bu şekilde kullananlar varsa ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

• cagatyercan kullanıcısına yanıt
    Ben çok kısa bir süre o şekilde kullandım. 1 giriş 2 çıkış olan mavi küçük bir aparatla fena değildi çok rahatsız etmemişti.

• merhaba arkadaslar ps4 de kullanmak icin kulaklik alma arifesindeyim ankerin bu kulakligini buldum calisir mi ps4 te acaba.
    baska kulaklik tavsiyeleriniz varsa beklerimhttps://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-calma-suresi-siyah-kirmizi-a3032-p-HBV00000OELMR
  • harun2413 H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende kulaklık arıyorum bunun hakkında bilgi bulabildinizmi uyumlumu acaba ?

• harun2413 H kullanıcısına yanıt
    Ps4 e bluetooth ile bağlanmıyor, kablosu ile ds4 e bağlayıp oynayabilirsin, kulaklığın performansı fiyatına göre iyi

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Hocam bluetooth ile bağlanamıyorsak aynı ses kalitesinde sadece kablolu bildiğiniz bi kulaklık varmı ? Fiyat olarak daha uygun olur sanki

• aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Yok dostum ama daha uygun sennheiser cx200 street kulaklık alabilirsin, daha portatif olur, kullandığım bir kulaklık ve kaliteli fiyatına göre

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Baktım hocam kulaklığa çoğu yorumda memnuniyet var ama genelde müzik için söylenmiş oyun için memnun kalırım umarım fiyatı oldukça makul bi deneyelim teşekkürler 👍🏻

• aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Ben pc'de de kullanıyorum cs go da filan, çok beceremesem de "ses" kasabiliyorum, bir ara ps4 oynarken de kullanmıştım ps4 ün fan sesini bile baya kesiyor, tlou bu kulaklıkla bitirdim, sesler gayet iyiydi

• Aralık'ta 2900'e pro alınca biraz fazla verdik ama olsun diyordum ama şimdi
  • 
Sayfa: önceki 17091710171117121713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.