Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17071708170917101711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.Doğukan

Peki hocam ps 4 alsam pro değilde normal 4 beni 3 4 sene idare eder mi ağırlıklı fifa nba takılırım zaten üstüne Exc. Oyunlar

Alıntıları Göster
    Valla ben ne desem yanlış olur one s var bende dr güya playstation proya niyetlendim fiyatlar malum ama benim görüşüm acelesi yoksa beklemek çünkü şimdi 4 alırım 2 ay sonra aldığım paraya pro satılırsa üzülürüm şahsen ama aceleniz varsa karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu şartlarda şu zamanda bu sacma sapan komik fiyatlardan ps4 pro falan alınmaz.Bu cihazların bir ederi vardır.Kimse ne kendini kandırsın nede nefsine yenik dusup alsın.4 bin liraya 2.el ps4 pro mu olur Allah aşkına.Kendi milletini aptal yerine koyan tek millet yine biziz.Dolar kuru ve yeni ekstra vergi muhabbeti bu cihazin fiyatina en fazla 700-800 ilave koyar eski fiyatina nazaran.2.eli 2250 tl olan pro olsa olsa simdi en fazla 3 bin olur.O bile fazla ya bu cihaza piyasa sartlari geregi hadi en fazla oyle olsun diyelim.4 bin fiyat nedir.Valla kimse kusura bakmasin ben ps4 promu amazon almanyadan 2200 e mal etmistim.Suanda tam 2 katina bu cihazi 2.el olarak alanlar ahmağın önde gidenidir.Gercekci olmak lazim.Fanboyluga gerek yok.1000 kusur daha versem nerdeyse 6 bine pc toplarım.Siz siz olun bu zamanda ps4 pro falan almayin.Fırsatçıları zengin edip komik duruma düşmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Düzgün bakarsan hiçbir şey olmaz. Bende iki tane PS3 var hala ikisi de sapasağlam. Neredeyse ilk günkü gibi. Tozdan koru, cihaz hep sabit dursun. Başka yere taşıma. Kapatınca fişini çekip üzerini ört. Hatta PS1 ve PS2’im de sağlam duruyor. PS4’ü de ilk çıktığı gün 2013’te almıştım.
    Hocam abartmayın isterseniz. Tozlansın, içini açıp temizler. Diger türlü bozulacaksa bozulur zaten, teknolojik alet. Benim alet 5 yıldır sapasağlam duruyordu, ne tozunu aldım ne fişini çektim ne üzerini örttüm

• Abartmak mı? Konsolun normal kullanımı bu şekildedir zaten. Fişini çekip üzerini örteceksin. Bu kadar. Biz PS1, PS2, PS3’leri de hala kullanıyoruz. Sapasağlam hepsi.

• Bozulursa bir daha alamayacağımızı hesaba katarak iyi bakmamız lazım bu cihazlara, ara sıra balkona çıkarıp güneş ve temiz havaya kavuşturmak bile gayet mantıklı

• Arkadaşlar selam. 4k tv var supersampling mofu açık. Bir sorun olur mu oyun oynarken.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar,ps4e normal cep telefonu kulaklığı bağlanarak online oyunlarda sohbet ediliyormu?

• Arkadaşlar bir şey sormam gerekiyor, yardımcı olursanız sevinirim.Hırvatistan’da erasmustayım temmuz’a kadar hayırlısıyla.Burada ps4 500gb slim 1800, pro 1tb 2500 liradan alabiliyorum.Erasmusta yaptığım masrafları biraz azaltmak için burdan ps getirip satmak istiyorum.Bunlardan hangisini Türkiyede kaça okutabilirim? Fikir verirseniz sevinirim =)

• Sadece 1080p icin supersampling mode devreye giriyor.Eger 4K da oynayacaksaniz ozellige dokunamiyorsunuz

• Pes oynarken bile uçuşa geçiyorum kapağını çıkarttım birazda olsa etkili oldu
    Toz olduğunu düşünmüyorum hava ile iyice temizledim macun yenileme ile düzelirmi yoksa kronikmi prolarda

• RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    4000TL’ye sadece 1080p’de 50-60fps verebilen bir pc toplayabilirsin.Alet de hem 4K 30 fps hem de exc oyun var.1060’larin 0’lari bile 2.500TL olmus.Bu devirde pc toplamak zor is

• A.Doğukan A kullanıcısına yanıt
    2.5 sene once pro aldim.2.5 Tb oyun var asiri memnunum.Biraz daha para koyup pro al

• NaBuSe kullanıcısına yanıt
    Ust kapagini kaldirin.Asiri sekilde fark ediyor

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Macunu nasil yenileyebildiniz ? Tornavida seti bulmak olum

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    O zaman ben kapatayım mı o modu. Çünkü 4k tv var gerek yok galiba

• Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    Kar edersin orası kesin :)

• Evet. Ben akg ile sohbet ediyorum

• Son guncellemeler ile dokundurmuyor diye biliyorum.Kendi kafasina gore yapiyor

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Ben değiştirebiliyorum diye hatırlıyorum ama bakayım bi

• Yurtdışından getirilen cihazların garantisi oluyor dimi hocam

• 
Sayfa: önceki 17071708170917101711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.