Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16791680168116821683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun mediamarkt te ps4 pro ya yaklastigimda daha once fan sesi yuzunde nsattigim ilk versiyon ps4 ten daha cok ses geldigini gordum.

pro lar boyle mi hep ?

sanirim slim almaliyim.
    kulakliksiz oynuyorum ve makine evimin salonunda duracak.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben de dönüp dönüp pro modeline bakıyorum, inceliyorum ama ses sorunu hep karşıma çıkıyor. Slim alacağım ben de sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu vakitte slim alinmaz hocam yeni çoğu oyunu 1080p bile oynatamiyor ayrica fan sesi slimdede var

• İlk çıkan Ps4pro sahibiyim fan sesi yüzünden 1080p ayarlayıp öyle oynuyorum o şekilde fan sesi çıkmıyor elimdekini satıp 7216b kasa almayı düşünüyorum artık bu seridede fan sesi varmı acaba iki modeli kullanan arkadaşlar yorum yapabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 20 Ekim 2019; 16:4:4 >
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ilk seri pro ya sahibim geçen hafta cihazı istanbula bir arkadaşıma gönderdim termal macun ve termal ped leri yenilendi cihaz şu an o kadar sessiz ki anlatamam bence sizde öyle bişey yapın zaten yeni nesile 1 sene kalmış al-sat ile zarar etmeyin bir bakım ile cihaz 10 numara oldu beni 1 sene daha idare etsin Ps5 e geçiş yaparım diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Yapabilirmiyim bilmiyorum termal macun işini

Valla hocam ben kendim yapayım dedim tornavida takımı aldım macun ped falan içini açtım parçalara ayırdım pro yu macunu yaptım topladım fişe taktım cihaz açılmıyor baya da uğraştım sonra istanbul da bi dostumu aradım o gün kargoladım 3 gün içinde cihaz geri geldi ve süper bir sessizlik vardı cihazda şu an çok memnunum 200 ₺ karşılığında cihaza resmen ağır bakım yapıldı 1 sene sonra yenisi çıkacak cihaz için al sat ile uğraştığına hatta daha fazla para vermene değmez bile

• Arkadaşlar selamlar benim ps4 pro mu lan bağlantısı ile internet bağlıyamıyorum.Wifi ile bağlanınca bir sıkıntı yok fakat eterneti takınca ps4 nw-31204-0 hatası veriyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

• Selamunaleykum ikinci el oyun için nereye yazabilirim arkadaşlar god of war son çıkan versiyonunu bitiren varsa alıyım dicektim ps4

• bixsi kullanıcısına yanıt
    Geçen sene güncelleme ile 2k desteği geldi. Menülerden super sampling ayarını açman yeterli.
  • Cihazi sakin kapali alanda kullanmayin. Tv unitesinin ustunde kaldin. Raflarina koymayin sakin.
    Fan sogutamiyor kapali alanda bu nedenle surekli sesi yuksek oluyor hem makine zorlaniyor hemde bir ise yaramiyor .

• Tv niz 1080 p ve hdr yoksa ps4 pro en dogru secim. Cunku 2k devsirmesi gercekten harika

Ancak tv niz 4k ve hdr var ise one x cok daha dogru olur.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim.
  • merhaba

pro cihazında harıcı bellek kullananlar bana bı tavsıyede bulunabılırlermı acaba 1tb veya 2tb bellek almak ıstıyorum sorunsuz bır sekılde kullanabıleceğım bellek onerılerınızı beklıyorum şimdiden teşekkurler, iyi gunler.
  • en_x kullanıcısına yanıt
    Hocam usb 3.0 olsun yeter, bende 2 Tb lık seagate var gayet memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: en_x

merhaba

pro cihazında harıcı bellek kullananlar bana bı tavsıyede bulunabılırlermı acaba 1tb veya 2tb bellek almak ıstıyorum sorunsuz bır sekılde kullanabıleceğım bellek onerılerınızı beklıyorum şimdiden teşekkurler, iyi gunler.
    Playstation 4 Pro cihaza şu an Western Digital 4 tb. harici diskimi taktım sorunsuz tanıyor, daha önceden 1 tb. Seagate harici diskim vardı oda sorunsuz çalışıyordu, sanırım harici diskin Usb 3.0 olması önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 22 Ekim 2019; 13:53:15 >
    Kardeşim fan sesi her sürümde var. Sony nin halt yemesi bunlar. Forumlar bu konuda bir sürü yalan yanlış bilgilerle dolu insanlar da bir seye inanmak istediklerinde de ortaya böyle sıkıntı çıkıyor. Aynen şöyle

Ilk seriler gümbür gümbür bende son seri var tik yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlue_ -- 22 Ekim 2019; 17:22:45 >
  • çok teşekkur ederım
  • Ben de artık ps3 den ps4'e geçiş yapayım diyorum ps5 çıkacak diye duyurulunca fiyatlar düşer diyordum ama öyle olmadı şimdilik, yalnız bazı konularda kararsız kaldım.

Pro düşünmüyorum gerek yok, slim 500 gb veya 1 tb konusunda karar veremedim almışken 1 tb almak daha mı mantıklı acaba?
    Sony garantili olanlar var ithalatcı garantili olanlar arada 400 tl. kadar fark var bunu vermeye değer mi?
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hocam çok doğru yazmişsınız. son seri ilk seri pek alakasi yok kullanim süresine bağlı ses olayi. yeni cihaz tabiki ses yapmaz 1-2 sene sonrada baksinlar birde. ben ilk seri pro kullaniyorum çok memnumum ilk 1 sene hiç sesi çıkmıyordu sonradan bazi oyunlarda ses yapmaya başladi rahatsiz edecek boyutta değil ama. umarim ps5 de tamamen kurtuluruz fan sesinden

• 
Sayfa: önceki 16791680168116821683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.