Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karşı taraf kaynaklıymış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, soruyu daha önce soranlar olmuştur ama başlık sürekli güncel ve daha önce takip etmediğim için sormak istiyorum

daha önce c-7016b kullanıyordum bildiğiniz üzere bu seride bazı oyunlarda çok fazla fan sesi vardı
    herkes c-7116b serisinin daha sessiz çalıştığını iddia ediyordu deneme şansım oldu fakat onda da bir fark göremedim.

sonuç olarak c-7216b serisi diğerlerinden gerçekten sessiz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

Gow ı büyük ihtimal yüksek çözünürlükte oynuyorsun. Isınıp performansın düşmesini önlemek için sürekli yüksek devirde çalışıyor fan. 1080p oyunlarda çıt duymamalısın bende de ilk seriden var. Diğer oyunlarda çıt ses yok. 4k bir oyuna girince haliyle ses artıyor ama dayanılmayacak gibi bir ses değil. Sizde yer gök inliyorsa garantisi varsa servise göndermeyi deneyebilirsiniz.
    Usta 4K in oyun önerisi verebilirmisin. Çoğunda çözünürlük 1080 yazıyor.

Örneğin Call of Duty®: WW2 oyunu 4K oynanaıyormu?

Cihazı 4Kda test etmek istiyorum(7216 Pro mevcut)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    4k oynadıklarım gow, infamous secondson, last of us gt sports. Last of us ın manzaraları muazzam 4kda. 4k destekli oyunlistesini google dan bulabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN^

4k oynadıklarım gow, infamous secondson, last of us gt sports. Last of us ın manzaraları muazzam 4kda. 4k destekli oyunlistesini google dan bulabilirsin.
    Gran Turismo Sport PS4 4K destekliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilinchaci

merhaba, soruyu daha önce soranlar olmuştur ama başlık sürekli güncel ve daha önce takip etmediğim için sormak istiyorum

daha önce c-7016b kullanıyordum bildiğiniz üzere bu seride bazı oyunlarda çok fazla fan sesi vardı
    herkes c-7116b serisinin daha sessiz çalıştığını iddia ediyordu deneme şansım oldu fakat onda da bir fark göremedim.

sonuç olarak c-7216b serisi diğerlerinden gerçekten sessiz mi?

• Opinion kullanıcısına yanıt
    Ps4 pro varsa destekliyor

• Hocam ben 2017nin sonunda yılbaşı kampanyasıyla pro aldım ilk seriden. Aldıktan 2-3 hafta sonra 2. Seri çıktı. 1080p oyunlarda hiç ses duyulmuyor witcherı bile sessiz sedasız oynasam yeridir. Bence ilk seri sesli diye abartıyorlar. Ya da üretim tarihi yakın olduğundan bazı parçalarda habersiz revizyona gidilmiş. Ses konusunda çok memnunum. Cihaz televizyonumun yanında her yanı açık durumda belki onun da etkisi vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bendede hiç ses yok dikey standla kullanıyorum heryanı açık
    Cihazın cihazımı aralığın 25 gibi medya marktan 2.800 e aldım cuh 7116b

• konuyla alakalı video da izledim. tatmin ediyor sonuçlar. zaten makineyi en çok bağırtan gow galiba.
  • emrhyldrm kullanıcısına yanıt
    Tvden de ayar yapmak lazım samsungta anynet+ bağlantısı olarak geçiyor LG de nasıldır bilemem ama hdmı bağlantısı olan yerlere bakmalısın

• PS4 PRO Cuh-7216B satın aldım bende yeni. Oyunlara girince hafif bir coil whine başlıyor. GOW4 de çözünürlükten performansa çekince ses değişiyor. Acayip bir durum gerçi makina ısınmaya başlayınca fan sesi örtüyor bu ince sesi ama bilemedim. Yapacakta bir şey yok sanırım.

• Oyunların bazıları ister istemez fanı yüksek çalıştırıyor
    Bu seri nosu kaç olursa olsun var hepsinde yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BR9

PS4 PRO Cuh-7216B satın aldım bende yeni. Oyunlara girince hafif bir coil whine başlıyor. GOW4 de çözünürlükten performansa çekince ses değişiyor. Acayip bir durum gerçi makina ısınmaya başlayınca fan sesi örtüyor bu ince sesi ama bilemedim. Yapacakta bir şey yok sanırım.
    Bendede aynı, 7216B aldım. Bu ses oluyor.
  • Pro almıştım bir süre sonra oyun sırasında ekran gidip gelmeye başladı bende servise gönderdim henüz bir cevap gelmedi, ama cihazdan soğudum gelir gelmez satmayı düşünüyorum benim için ps bitmiştir. Pro dedik aldık elimize yüzümüze bulaştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fan sesini bir zamanlar kafama takmaktan 50 tane cihaz değişmiştim.Şimdi hatırlayınca kendimden iğreniyorum gerçektenTakmayın kafaya arkadaşlar cidden değişen birşey olmuyor, zamanında çok uğraştım ama değmiyor boşa uğraşmayın salın gitsin.

• selamlar,
    yurt dışından alınan cihazlarda 1 yıl garanti oluyor mu?

teşekkürler
  • Arkadaşlar ben de teknosadan kumbara kodu ile 2200 e ps4 pro 7116b aldım. Önerebileceğiniz ucuz yollu güzel oyun var mı? Bu arada cihazın versiyonu 5.55. İleride kırılma ihtimaline karşı güncelleme yapmayacağım. Güncelleme yapmadan psn plus alabilir miyim. Cihazla ilgili önerileriniz var mı? Teşekkürler

• ado102 kullanıcısına yanıt
    Hiç internete bağlamazsan güncelleme yapamaz. Başka türlü engellenmiyor diye biliyorum. Plus vs bilgisayardan store'a girip alırsın ama cihazda internet bağlantısı olmayınca onun da bir anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmiraccileli

Pro almıştım bir süre sonra oyun sırasında ekran gidip gelmeye başladı bende servise gönderdim henüz bir cevap gelmedi, ama cihazdan soğudum gelir gelmez satmayı düşünüyorum benim için ps bitmiştir. Pro dedik aldık elimize yüzümüze bulaştı.
    Kullandiginiz tv nedir?

• 
Sayfa: önceki 16281629163016311632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.