Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung mu 7000 4k

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetmiraccileli A kullanıcısına yanıt
    Mu serisinde bu sorun görülebiliyor. Handshake yada hdmi bant genişliğiyle ilgili diye birden fazla nedenden bahsediliyor. Aynı tvde xbox sorun yaratmazken. Ps4 yaratabiliyor. Servisten gelecek dönüşü buraya da yazmanız ricasiyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmiraccileli

Samsung mu 7000 4k
    Hdmi kablosu ps4 pro nun içinden çıkan yetersiz ondan yapıyor. Kaliteli 4k hdmi 2.0b sertifikalı kablo alırsanız sorun ortadan kalkar. Linkteki kablo gibi.

https://www.hepsiburada.com/paugge-hdmi-2-0b-premium-sertifikali-4k-60hz-18gbps-bandwith-hdr-dolby-vision-hdcp-2-2-destekli-hdmi-kablo-2-metre-p-HBV000002M9YO

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Bendede aynı, 7216B aldım. Bu ses oluyor.

Alıntıları Göster
    Aynı ses sizdede mi var Hocam. Bu bir sorun değil sanırım ama?

• quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Aynı ses sizdede mi var Hocam. Bu bir sorun değil sanırım ama?

Alıntıları Göster
    Evet fan sesi ama yogun değil.Vdeolardakivgibi tar tar ses yok. Kulağı tırmalayan bir ses değil. Bende artık olağan diyorum. Yapacak birşey yok. İlk önce 7116b almıştım onda çok duymadım belki
    İlk cihaz diye dikkat etmedim ama sonra onu satıp 7216b aldım. Call off duty wv2 de çok yoğun opmasada fan sesi var. Tv ünitesi içinde etrafı kapalı cihazın, onunda etkisi olabilir. 2. Cihazı Amazon fr den aldım. En kötü seneye ses geliyor diye değişim isterim . Cihaz oyunlarda zorlanınca öecburen yüksek devir fanda çalışıyor buda değişik bir ses yapmasına sebep oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 6 Ocak 2019; 9:54:39 >

• kimano kullanıcısına yanıt
    Tabi ki ilginize teşekkür ederim.

• Killknight kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim geldiğin de deneyeceğim.

• Bu ses konusunu fazla kafanıza takmayın illaki ses gelecek
    Ses gelmesi o makinanın çalıştığına delalettir.

Asıl ses gelmezse o zaman korkun çünkü makinede sıkıntı
    Var demektir

Hepinize keyifli oyunler sesi bırakın oyunlardan keyif alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bu ses konusunu fazla kafanıza takmayın illaki ses gelecek
    Ses gelmesi o makinanın çalıştığına delalettir.

Asıl ses gelmezse o zaman korkun çünkü makinede sıkıntı
    Var demektir

Hepinize keyifli oyunler sesi bırakın oyunlardan keyif alın
    çok saçma bir yorum.

iyi günler.
  • kimano kullanıcısına yanıt
    Hocam servisten cihaz değişimi yapıldı, 7016b idi benim eski cihazım yeni gelen cihaz 7116b olarak verdiler, eve gelirken hama marka altın uçlu uhdm kablo aldım bununla deneyeceğim tekrar bilgi vereceğim size,

• ahmetmiraccileli A kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkür ederim. Siz aldığınız günden beri sürekli denebilecek şekilde mi sorun yaşıyordunuz? 7016 olduğuna göre alalı biraz zaman geçmiş sanırım?

• Rica ederim ben teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. 2017/12. Ay da alındı

• @Opinion

Oyuna girmediğim sürece normal hafif fan sesi varken oyunda Örn; FIFA 19 Aşağıda ki videoda ki gibi ses çıkıyor. Hafif motor sesi gibi bu ses normal mi sizce? GOW4 Gibi oyunlarda fan sesi örtse de çıkıyor gene hafif.

Sadece oyuna girince çıkıyor o ses çözemedim.

PS4 PRO CUH-7216b modeli. Video başlığı yanlış olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 7 Ocak 2019; 20:47:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BR9

@Opinion

Oyuna girmediğim sürece normal hafif fan sesi varken oyunda Örn; FIFA 19 Aşağıda ki videoda ki gibi ses çıkıyor. Hafif motor sesi gibi bu ses normal mi sizce? GOW4 Gibi oyunlarda fan sesi örtse de çıkıyor gene hafif.

Sadece oyuna girince çıkıyor o ses çözemedim.

PS4 PRO CUH-7216b modeli. Video başlığı yanlış olmuş

Hocam başka seslerde geliyor. Fifa 2019u cd ile mi oynuyorsun normal mi. Net çekebilme şansın varsa tekrar koy. Bende benimkiyle karşılaştırıyım. Bende fifa 2019 cdli. Ama bu kadar ses gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Hocam başka seslerde geliyor. Fifa 2019u cd ile mi oynuyorsun normal mi. Net çekebilme şansın varsa tekrar koy. Bende benimkiyle karşılaştırıyım. Bende fifa 2019 cdli. Ama bu kadar ses gelmiyor.

Alıntıları Göster
    CD yok hocam direk oyuna giriyorum. Coil Whine sanırım bu bilemedim. Bir zararı yok ama oyuna girince ses çıkartıyor işte böyle. Kulak dayamak gerekiyor motor sesi gibi ses çıkıyor. Yani normal düz bir fan sesi değil bu açıkçası.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Bende ses var. Ama bu kadar değil. Zarar değil bu. Biliyorsun hepsinde az yada çok var bu ses

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmiraccileli

Rica ederim ben teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. 2017/12. Ay da alındı
    Sorunu ilk aldığınız günden beri ara ara yaşıyor muydunuz? Yoksa sonradan mi başladı?

• Sorunu ara ara yaşıyordum son zamanlarda sıklaştı ekran kararma süresi, ayda 1 hafta da bir derken saat de bir hatta 5 dk içinde 3 kere oldu. Sonra da zaten götürdüm servise. Şimdilik bir problem yok gibi, ama baya bir soğudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Arkadaşlar ben de teknosadan kumbara kodu ile 2200 e ps4 pro 7116b aldım. Önerebileceğiniz ucuz yollu güzel oyun var mı? Bu arada cihazın versiyonu 5.55. İleride kırılma ihtimaline karşı güncelleme yapmayacağım. Güncelleme yapmadan psn plus alabilir miyim. Cihazla ilgili önerileriniz var mı? Teşekkürler
    Kumbara kodu nedir? Bende ps4 pro almayı düşünüyorumda en uygun nerden alabilirim diye araştırıyorum. Hatta vr de almayı düşünüyorum.

• defocu kullanıcısına yanıt
    O kod çek satışta satılıyor ama teknosa ürünün fiyatını 3600 e çıkardı. Bi anlamı kalmadı anlayacağın.

• 
Sayfa: önceki 16291630163116321633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.