Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Love_For_You

Bu mesaj silindi.
    Yanlış kişiye mesaj attın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7016B ve 7116B yi Uncharted 4'te 4K HDR deneyimlemiş biri olarak söylüyorum fan sesi olarak ciddi fark mevcut.7016B tabiri caizse F16 kaldırıyor. Yeni Gow' u da 7116B de oynadım ve gayet sessizdi.Eminim 7016B makinelerde konsol bağırıyordur.Malum Uncharted 4 te F16 kaldıran makine Gow da neler yapmaz.

Ama sırf fan sesi için de eski kasa satılıp yeni kasa alınmaz bence, sessizlik takıntısı yok ise.

• powerose P kullanıcısına yanıt
    4K televizyonun varsa değer tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar god of war hdr açtığımda görüntü kararıyor. Televizyon sony xf9005 . Bu durum normal mi?

• selamlar, lg 27ud58-b monitör aldım yeni hdmi dan bağladım cihazı ekran ayarlarına baktığımda cihaz 4k olarak iki seçenek sunuyor
    2160p-yuv420
    2160p-rgb

bu ikisinin arasında ne fark var benım monitörüm hangi kanalda olması lazım şu an 2160-rgb de çalışıyor monitörün ve konsolun yabancısı olduğum için hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: en_x

selamlar, lg 27ud58-b monitör aldım yeni hdmi dan bağladım cihazı ekran ayarlarına baktığımda cihaz 4k olarak iki seçenek sunuyor
    2160p-yuv420
    2160p-rgb

bu ikisinin arasında ne fark var benım monitörüm hangi kanalda olması lazım şu an 2160-rgb de çalışıyor monitörün ve konsolun yabancısı olduğum için hiçbir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler
    Merhaba hocam öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.RGB 'yi seçin kayıpsız formattır.

• GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Selam, bende de xe9305 var çok yakın iki televizyon. Bende kararma olmuyor tam tersine aydınlık bölgeler daha aydınlık. Ps4 ve tv ayarlarını fotoğraf olarak paylaşabilirseniz belki yardımcı olabilirim.

• ButcherofBlaviken kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim çözene kadar biraz zaman geçicek sanırım
  • Merhaba arkadaşlar 7116B modelini bende 3 hafta önce aldım benim sorum pes2018 oynarken arada hafifte olsa takılma yapıyor cihaz, beyond two souls oynarkende bir kere hafif takıldı. Herhangi bir kronik problem varmı cihazlarda yoksa kablo sorunu falanmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etokel

Selam, bende de xe9305 var çok yakın iki televizyon. Bende kararma olmuyor tam tersine aydınlık bölgeler daha aydınlık. Ps4 ve tv ayarlarını fotoğraf olarak paylaşabilirseniz belki yardımcı olabilirim.
    Selam,

Ps4 te ve tvde ayarlar otomatikte.

Acaba çıkışı RGB mi yapsam. Çünkü bariz ekran rengi kısılıyor.

• Atsız-Ata kullanıcısına yanıt
    Kullandığın TV TV de hangi ayarları seçtiğin ve kablo önemli bunları yazarsan belki yardımcı olan olur

Ps4 çıkışı rgb de olacak, diğer ayarlar otomatik olabilir. Ben bu düzenlemeyi yaptıktan sonra fark etmişti yuv’a göre. Bu arada tv de görüntü game modda değil mi?

• quote:

Ps4 çıkışı rgb de olacak, diğer ayarlar otomatik olabilir. Ben bu düzenlemeyi yaptıktan sonra fark etmişti yuv’a göre. Bu arada tv de görüntü game modda değil mi?
    Game mode dediğiniz resim seçenekleri mi oyun modunda olsun?

Evet resim seçenekleri oyun modunda olsun, deneyim bilgi verirsiniz.

• quote:

Evet resim seçenekleri oyun modunda olsun, deneyim bilgi verirsiniz.
    Tamamdır üstad. Oyun modunda çok kısıl oluyor renk o yüzden canlı da kullanıyordum. Rgb ve oyun modunu deneyeceğim.

Ama sizde şöyle deneyin ,

Resim modunu canlıya alıp hdr kontrol edin. Çünkü oyun modunda renk zaten kısık. Size o yüzden parlaklık artıyor gelebilir.

Benim beklentim canlı modda iken renklerin aydınlığın artması. Ama maalesef aksi oluyor renk kısılıyor.

Renkler kısık geliyorsa artırabilirsiniz. Boşuna diğer modlara girip input lag seviyesinin artmasına neden olmasın. Birde eğer çok karanlık geliyorsa oyun içindeki parlaklık ayarını kendinize göre artırabilirsiniz. HDR da bunu bazen yapmak gerekiyor. Yeni teknoloji ve çoğu TV'nin parlaklık gücü aynı olmadığı için ayar mutlaka yapılması gerekiyor. Oyunlarda bazen HDR ayarları vardır, oralara bakın, HDR brightness olarak da karşınıza çıkabilir. Benim tavsiyem oyun modunda oynamanız. Bu arada Sony TV'de otomatikte bırakmanızda fayda var çünkü PS4 Sony'nin yeni çıkan TV'lerini otomatik olarak ayarlıyor (RGB ve YUV ayarını)
  • Eger Tv niz oyun modunu destekliyorsa size tavsiyem bu mod ile oyun oynamaniz olacaktir. HDR iyi bir ozellik olsa da her TV de farkli sonuc veriyor yine de Pro grafik acisindan oldukca tatminkar bir cihaz ve yukleme sureleri bence Xbox a gore(One X oncesi) bariz derecede kisa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcetoBalsamico -- 29 Mayıs 2018; 18:11:18 >
  • Ps5 2021'DE ÇIKACAKMIŞ HADİ HAYIRLI OLSUN...

3 SENE DAHA 4'ÇÜYÜZ...

YENİ IP BİLE GELEBİLİRMİŞ...

( Bir ara burada çok tartışması oldu. Nokta Koymak için bilinçli olarak büyük harfle yazdım.)

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Ps5 2021'DE ÇIKACAKMIŞ HADİ HAYIRLI OLSUN...

3 SENE DAHA 4'ÇÜYÜZ...

YENİ IP BİLE GELEBİLİRMİŞ...

( Bir ara burada çok tartışması oldu. Nokta Koymak için bilinçli olarak büyük harfle yazdım.)
    sevindim valla , daha yeni pro almışken yeni bir konsol haberi duymak istemezdim

demek ki pro cidden bu neslin ömrünü en az 2-3 sene uzattı.
  • 
Sayfa: önceki 15191520152115221523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.