Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustang_88

Kullandığın TV TV de hangi ayarları seçtiğin ve kablo önemli bunları yazarsan belki yardımcı olan olur
    Hocam kullandığım tv : Samsung UE43MU7000 43" MU7000 7 Serisi Flat 4K UHD TV
    Tvde herhangi bir ayar yapmadım bağladım kullanıyorum eğer bi ayar yapılması gerekiyorsa yönlendirebilirseniz sevinirim
    Kablo ise ps4 ün kutusundan çıkan kabloyu kullanıyorum.
  • Atsız-Ata kullanıcısına yanıt
    Ben de tam bilmiyorum ama televizyonunu oyun moduna alıp oyna. 2160 rgb seçmelisin ayarlardan. Hdmı kablonın 4k verende olduuna emin ol. Kablonun tam takılı olduğundan emin ol.

Benim aklıma gelen bunlar. Ekran kararıyor deseydin genelde kabloyu değiştirip hepsi burada dan falan 4K görüntü veren bir kablo almanı tavsiye ediyorlardı ama bir şey diyemeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuzrek N kullanıcısına yanıt
    Valla hiç dikkat etmedim. İnternetten gücelleme ile son sürüme yükseldi. Tam hatırlamıyorum ama 5.05 olabilir
  • bende gittigidiyor syd'den aldım az önce 2149 + 50 tl bonus. ürün geldiğinde kontrol etmem gereken birşey var mı hasar vs dışında
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Bu ne zaman olacak hocam

• F-G kullanıcısına yanıt
    Resident Evil 7 yi PC üzerinde 4K en yüksek detaylarda oynayıp bitirmiştim. Oyundaki grafiklerin doku çözünürlüğü en yüksek detaylarda bile çamur gibi ve ayrıca genel olarak bir bulanıklık var oyunda. Haliyle bende hiç memnun değildim. PC tarafında bile çok kötü. Yani sorun sizin TV niz de değil oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 30 Mayıs 2018; 14:15:24 >
  • kabune kullanıcısına yanıt
    çok yardımcı oldun teşekkür ederim.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ben de oradan almayı düşünüyorum da sizden ricam gelince cihaz hemen güncelleden önce yazılım versiyonuna bakar mısınız benim için önemli hayırlı olsun teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuzrek N kullanıcısına yanıt
    Merkaını gideriyim yapmak istediğin işletimi yapabilceğin versiyonda gelmiyor artık artık cihazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Gelir sen kafanı yorma boş yere önemli olan denk getirmek kutulardan da belli oluyor 5.05 den yukarısı yok gibi birşey zaten ben gene de emin olmak istiyorum

• 8-18 haziran arasındaki sony indirimleri ps4 pro fiyatlarına yansır mı? 50 dolarlık indirim yapılacakmış.http://www.webtekno.com/sony-8-18-haziran-tarihinde-inanilmaz-indirimler-yapacak-h46959.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelobb -- 30 Mayıs 2018; 19:3:36 >
  • Türkiye fiyatlarına pek yansıdığını düşünmüyorum geçen sene e3 zamanı oyunlarda indirim olmuştu sanki ama cihazlarda sanmam yinede beklemekte fayda var bende ds4 alcam fiyatlara yansırsa

• arkadaşlar bu ps4 pro'dan yeni bir model ne zaman çıkar?
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Hocam icimi rahatlattiniz tesekkurler degerli yorumunuz icin

Rica ederim ne demek Hele bir AC Origins,Horizon Zero Dawn, Uncharted 4 God Of War gibi oyunları görseniz memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 31 Mayıs 2018; 2:3:58 >
    Ben yakın zamanada pro ya geçtim hocam. Gow ps4 te muhteşem, pro da performans modunda çık akıcı tadından yenmiyor. Aynı şekilde tomb raider da denedim, gerek 4k gerekse performans modu yine çok çok başarılı. Olmazsa olmaz değil belki ama olunca daha bi keyifli oluyor, hele ki hdr özellikli 4k tv niz olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: etokel

Ben yakın zamanada pro ya geçtim hocam. Gow ps4 te muhteşem, pro da performans modunda çık akıcı tadından yenmiyor. Aynı şekilde tomb raider da denedim, gerek 4k gerekse performans modu yine çok çok başarılı. Olmazsa olmaz değil belki ama olunca daha bi keyifli oluyor, hele ki hdr özellikli 4k tv niz olunca
    yeni ps4 pro kullanıcısıyım 4k tv'm var bu performans modu nedir. Öyle birşey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 31 Mayıs 2018; 11:7:43 >
  • en_x kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İyi oyunlar :)

• O.o.spawn.o.O kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Bu bahsettiğim mod oyuna bağlı, bazı oyunların içinde ayarlarda görüntü sekmesinde 4k 30 fps yada performans yani 1080p 60fps seçeneği sunuyor. Bu durumda performans seçerseniz oyunu 60 fps de çok akıcı bir şekilde oynuyorsunuz. Örneğin ben gow da 1080p ile 4k arasında bariz bir görüntü farkı göremedim bu nedenle performans yani 60fps ile oynuyorum. Fakat tomb raider da görüntü kalitesi çok değişiyor, bu nedenle 4k oynamayı tercih ettim. Adamlar GOW u nasıl yapmışlar resmen ps4 yetsin ve her kullanıcı keyif alsın diye kasmışlar, helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: etokel

Öncelikle hayırlı olsun. Bu bahsettiğim mod oyuna bağlı, bazı oyunların içinde ayarlarda görüntü sekmesinde 4k 30 fps yada performans yani 1080p 60fps seçeneği sunuyor. Bu durumda performans seçerseniz oyunu 60 fps de çok akıcı bir şekilde oynuyorsunuz. Örneğin ben gow da 1080p ile 4k arasında bariz bir görüntü farkı göremedim bu nedenle performans yani 60fps ile oynuyorum. Fakat tomb raider da görüntü kalitesi çok değişiyor, bu nedenle 4k oynamayı tercih ettim. Adamlar GOW u nasıl yapmışlar resmen ps4 yetsin ve her kullanıcı keyif alsın diye kasmışlar, helal olsun
    Yalnızca oyun içinde değil drek ayarlarda da böyle bir seçenek var. 4k olmayan oyunları iyileştirme için.

• 
Sayfa: önceki 15211522152315241525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.