Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayırlı olsun. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Bu tv yi veya bunun 49 olanını düşünüyorum bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki hocam. PS3ü sattıktan sonra ilk defa bu kadar kafa yordum bir televizyon için. Umarım beğenirim. Bu arada sizde PS4 var mı? TV' ye en kaliteli hdmi kablo arayışına düştüm öneriniz varsa açığım :) Birde bu PS Store' da enpara vs gibi kartlara ekstra bir indirim söz konusu oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Tabiki hocam. PS3ü sattıktan sonra ilk defa bu kadar kafa yordum bir televizyon için. Umarım beğenirim. Bu arada sizde PS4 var mı? TV' ye en kaliteli hdmi kablo arayışına düştüm öneriniz varsa açığım :) Birde bu PS Store' da enpara vs gibi kartlara ekstra bir indirim söz konusu oluyor mu?

PS4 Pro'nun içinden çıkan kendi HDMI kablosunu kullanın. Çok iyidir.
  • Boromir kullanıcısına yanıt
    Hocam bende pro kullanıyorum. Kutunun içinden çıkan HDMI kablosunu kullanıyorum. Duyduğuma göre zaten kaliteli bir kabloymuş o nedenle değiştirme ihtiyacı duymadım.

Hocam ps store da kartlara bir indirim malesef ben hiç görmedim. Bırakın indirimi hiçbir karta taksit yapılamıyor. Bunun nedeni ps store un tr değil İngiltere kökenli olması diye düşünüyorum.

• Benim eski Jet kasanın dik standı vardı fakat Pro aldıktan sonra o dik stand yalan oldu. Pro'ya uyumlu Dik Stand nereden alabilirim (internet hariç) elden alabileceğim?
  • Arkadaşlar ben SeaGate'in ps4 için özel hddsini aldım. PS e te biçimlendiriyorum ardından bir sorun olmuyor. Çıkardıktan sonra laptopa geçip fotoğraflarımı yüklüyorum sonra tekrar ps e takınca yine biçimlendirme istiyor. Bu böyle gidecek mi sürekli ?
  • MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    ps4 için kullanacaksınız sadece o harddiski
    pc de kullanamazsınız
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    PC’de de kullanılıyor hocam ben veri depolayabiliyorum ?

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    depolarsın.fakat ps4 e takınca tekrar format isteyecek
    sadece ps4 de kullanacaksın harddiski.bu sayede oyunlarını oraya indirip oynayabilirsin
  • Pc'yi satıp alasım var. Yapsam mı böyle bi şey?

• Boromir kullanıcısına yanıt
    Aldığınız tv 50 hz. Keşke 600 700 TL daha az verip samsung ue43mu7000 alsaydınız. Hem tizen çok hızlı hem görüntü çok iyi hem hdr+ özelliği dc3 renk formatıyla çok canlı renkler sunuyor. Ayrıca oyun modunda renk ayarlarını kişisel olarak ayarlayabiliyorsunuz. İnput lag değeri de bir tv için çok düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Pc'yi satıp alasım var. Yapsam mı böyle bi şey?

sağlam bir pc varsa sakın satayım deme.Performans olarak artık tercih edilecek konsol değil bu ve xbox one.

benim sağlam bir pc var yanına ekstra sadece exc. oyunlar oynamak için almayı düşünüyorum.Böyle bir imkanın varsa al ama onun haricinden tavsiye etmem.Zaten pc ayrı bir şey yani.Konsol değil bir kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

sağlam bir pc varsa sakın satayım deme.Performans olarak artık tercih edilecek konsol değil bu ve xbox one.

benim sağlam bir pc var yanına ekstra sadece exc. oyunlar oynamak için almayı düşünüyorum.Böyle bir imkanın varsa al ama onun haricinden tavsiye etmem.Zaten pc ayrı bir şey yani.Konsol değil bir kere

Hocam gtx970 i5 4460'lı bi sistem.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Hocam gtx970 i5 4460'lı bi sistem.

satma ps4'ten daha sağlam

para biriktir iyice ileride ikinci el ps4 alırsın 600-700 tl'ye falan exc. oyunları oynayıp satarsın.

• İtalyaya giden kaptan arkadaslar var gectigimiz yillarda Guitar Hero seti almistim oldukca uyguna suan Media World de 350 Euro cift kollu PS4 PRO.

Alirken Tax Free yapabiliyoruz 40 euro gibi bir rakamda oyle dusebiliyor 310 Euro gibi bir rakama geliyor. Gelen gamepad e ihtiyacim yok onuda satarsam 1250 liraya gelmis oluyor, fiyat iyi onda sorun yok ama sorun su

Cihaz garantili olacak mi 1 yil ? Bunlarin hangi kodunu almak lazim son cikan seri nedir eski seriler sorunlu mu ? Bir tavsiyesi bilgisi olan var mi ?

• Hocam evinizde 4k tv varsa pro ya geçin. Emin olun pc niz kadar kalite alırsınız. 4k bir Başka.

• VR ile ilgili sorumu bu başlıkta sorabilir miyim ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Sorun.

VR gözlüğünden aynı telefon vr gözlüklerinde olduğu gibi sadece vr için optimize edilmiş uygulamalar mı görünüyor yoksa ps4'ün menüsü veya herhangi bir filmi açtığımızda da gözlükte görüntü oluşuyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC parça fiyatları uçtuğundan PS4 pro almaya karar verdim.Lakin eldeki televizyon biraz eski hdmi olması yeterli midir pro için.

• 
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.