Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1357. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @makta06 aman diyeyim Samsung a çöp diyen birine laf anlatmaya çalışma boşuna zaman israfı tv den az buçuk anlayan birisi bile demez bunu biliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButcherofBlaviken -- 25 Aralık 2017; 7:1:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İskembeden yazacagina yazdigimi okusaydin. Hepsinin goruntu ayrlariyla oynadim

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Kendi ayağına sıktın şimdi ne olacak.En azından ayarlamadan belki öyle demiştir diye düşündü televizyondan azıcık anlayan adam bile.Demek ayarladığın halde öyle gördün öyle mi

Demek onca incelemeler yalanmış senin gözün haklıymış kusura bakma bilemedim affet ağam.Sabah sabah iyi güldüm Allah da seni güldürsün, kal sağlıcakla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

49 olani bende var. Mediamarkt’a gidip tv’lere teker teker 4k oyun videolarini usb ile takip izledim. Ne samsung ne lg ikisi de berbatti. Onlarca modelini denedim 1-2 degil, goruntu ayarlariyla oynadim menuleri test ettim, bir suru farkli uzantida kisa videolar izledim belki 2-3 saat gecirmisimdir orada. en son artik philips’de karar kildim(gercekten samsung ve lg’ye oranla goruntusu cok güzeldi hem de 100hz’di). Fakat son olarak gorevli bana Sony Tv’mizde indirim var bakmak ister misiniz diye sordu. En basta Sony dusunmuyorum demistim fiyatlari yuzunden ama deneyeyim dedim denemekten zarar gelmez dusuncesiyle. Fakat aman allahim, hic abartmiyorum ilk videonun 20. Saniyesinde falandi sanirim agzim acik kaldi. O siyahin doygunlugu, renklerin canliligi, oyunun akiciligi. Gozum dondu ve aldim. Diyecegim o ki burada denemeden yok 50hz imis yok cart curtmus yazanlara cok bakmayin. Onlar hep bogucu detaylar. Ben 10 larca tv’de denedim goruntuleri fakat Sony’nin verdigini ne samsung ne lg ne de philips verdi. Kalite olmak boyle bir sey. Aldim, 2. Ayim ve inanilmaz mutluyum. pro’da goruntuler mukemmel tek kelimeyle. Tv’niz hayirli olsun :)

kullandiginiz model nedir?

• Kendi gozume degil de milletin incelemesine gore almam gerekti dogru

Model 49XE7005

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 25 Aralık 2017; 9:17:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Yok artık, anlamıyor musun cidden bak bir daha yazıyorum "Profesyonel İnceleme" Rtings.com 'un incelemelerine sen "Milletin İncelemesi" diyorsan benim için olay bitmiştir tartışmaya dahi girmeyeceğim seninle.

• Bu senenin en iyi oyuncu 4k tv'si Samsung UE55MU7000 seçildi . Belki bir referans olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Pc'yi satıp alasım var. Yapsam mı böyle bi şey?

Ben sattim.Gtx 970 li sistemi satip pro’ya gectim

Zaten strateji oynamiyorum.Standart fps alip 2 sn de oyun oynayacagim alet kapanip acilsin istiyorum.Bug gormek istemiyorum.Arada explorer hata versin istemiyorum

Fan sesiyle ugrasmak istemiyorum dersen pro al.24” monitorde oyun oynarken 42” tv’de oyun oynuyorum.Gecen gun sound bar aldim (LG s4j) 10 numara oyun oynuyorum

Eger render almayacaksan, strateji oynamiyorsan pc alma.Elinde varsa da sat.Benim sana kisisel tavsiyem bu olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Yanlış LG Oled B7A.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

Yanlış LG Oled B7A.

https://www.avforums.com/article/editors-choice-awards-best-tvs-2017.14233
  • Gkn89 kullanıcısına yanıt
    Fakat oradaki 55mu7000 buradaki 55mu8000 dir. Ülkemizde model numaraları farklı olabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

quote:

Yanlış LG Oled B7A.

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/hdr-gaming

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/video-gaming

Rtings LG B7 A diyor, hangisine inanacağız!
  • clubber C kullanıcısına yanıt
    gittigidiyor' da. 1660 TL ama ara sıra size özel kampanyaları ile oluyor. 100 TL puan veriyor ama sınırı var. akraba, eş dost falan akrabaların kartınla falan alsan bişeyler olabilir. sony euroasia garantili. sahibinde de falan kovalamak lazım. temiz ikinci el, sıfır, amazondan falan alıp satanlardan.1500-1550 arası 1 sene garantili cihazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Pc'yi satıp alasım var. Yapsam mı böyle bi şey?

Ben sattim.Gtx 970 li sistemi satip pro’ya gectim

Zaten strateji oynamiyorum.Standart fps alip 2 sn de oyun oynayacagim alet kapanip acilsin istiyorum.Bug gormek istemiyorum.Arada explorer hata versin istemiyorum

Fan sesiyle ugrasmak istemiyorum dersen pro al.24” monitorde oyun oynarken 42” tv’de oyun oynuyorum.Gecen gun sound bar aldim (LG s4j) 10 numara oyun oynuyorum

Eger render almayacaksan, strateji oynamiyorsan pc alma.Elinde varsa da sat.Benim sana kisisel tavsiyem bu olur

Anladım. Hocam kaça sattın bu arada?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gkn89

quote:

Yanlış LG Oled B7A.

Mümkün değil, fiyat performans olarak olabilir anca.

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/hdr-gaming

• Bu arada damlar birazdan "Burası TV değil PS4 Pro konusu diyenler" Yarıda keselim onlar çakmadan.

• Arkadaslar bu konuda kisa ve oz yazmak isterim..bu islerin gercek uzmani keske albani can abi burda olsaydida gonul rahatligiyla sizlere tv aldirsaydi ama onun gibi birini bile kusturduler bu forumda..bende onun izinden giden tv konusunda tum testleri inceleyip bununla sinirli kalmayip panel isinden anlayan sokup takan arkadaslarimla mukayesler sonucu olabildigince modele hakim olup tavsiyeler veren biriyim..tavsiye edipte memnun kalmayani gormedim..

rtings,hdtv test gibi siteler tam anlamiyla gercek sonuclari vermiyorlar..panel kalitesinden bahsetmiyorlar,kimine gore birinci baskasi iken kimine gore farkli olabiliyor..o sitelerin teknik detaylari yanlis degil ama yeterlide degil..

ps4 pro icin 2015 ve sonrasi mevcut 4k tvlerin hepsi yeterlidir cunku hdmi2.0 standartina sahiptirler..burda isin icine ince detaylar giriyor hdr,input lag vs gibi..pro alacaklar icin 4k tv ler sorun degil genel alacaklar icin detayli arastirma yapmalarini tavsiye ederim..

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman hdr10+100hz+input lagı az bi tv tavsiyesi yapsanız. Birde düşük bütceliler için şuda olur diye bi tavsiye verseniz!!!

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    En az 4500₺ gözden çıkarmalısın düşük bütçe için imkansız o özellikler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Hocam o zaman hdr10+100hz+input lagı az bi tv tavsiyesi yapsanız. Birde düşük bütceliler için şuda olur diye bi tavsiye verseniz!!!

Tv hakkında sabit bir konu var, oradan devam edersek daha iyi olacak, son kez buraya yazayım.https://forum.donanimhaber.com/playstation-4-ve-pc-icin-tv-tavsiyeleri-ana-konu--77863003

input lag değeri en düşük 4k tv'lerden bir tanesi, lg'nin uj630v modeli. Yalnız 100 Hertz değil. 100 Hertz dediğiniz zaman boyutlar artıyor. 49" tarafında 2 seçenek var. 55" tarafında seçenek daha fazla. Burada seçtiğiniz boyut çok önemli.Misal 49MU8000 değerleri gayet iyi ancak 100 Hertz değil. Bunun gibi handikaplar var. input lag değerleri çok yüksek olmayan, aynı şekilde işinizi görecek 100 Hertz tv'ler mevcut, ancak fiyatlar 3000 TL'den başlıyor. 49SJ800V, 49PUS7502, 55MU8000, 55MU9000, 55XE9005 bu modellere bakabilirsiniz.

Düşük bütçe ile 43UJ630V alınabilir.

Kolay gelsin.

Pro konusunu işgal ettim biraz, kusura bakmayın arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 25 Aralık 2017; 13:9:48 >
  • 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.