Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hazark

Hocam bende öyle biliyordum.10bit olsa satın alacaktım. Şuan beklemedeyim 2018 modelleri. display spefictions sitesinde mu6400 olarak geçiyor ve 10 bit yazıyor fakat bu tv nin yabancı sitelerde ve youtube da yabancı kanalların incelemesinde 8bit deniyor. Ayrıca Samsung Almanya da bu modeli 6400 olarak satıyor ve sitesinde 10 bit desteklenmiyor yazıyor.

http://www.trustedreviews.com/reviews/samsung-mu6400

Hocam ben xbox kullanıyorum. Tv ayarlarıyla ilgili sayfada 10bit ve 60hz destekliyor diye belirtiyor. Müsait olunca caps atarım yarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• what_tha kullanıcısına yanıt
    Hocam o da benim kafamı karıştırdı. Xbox da desteklendiği yazıyor fakat sitelerde ve forumda çoğu kişi 8bit olduğunu söylüyor. Bir arkadaş da atmıştı ku7000 de de 10bit var olarak gösteriyordu xbox.

Bu konu tv tavsiyeleri bölümünde çok konuşuldu. 8 mi 10 mu diye. Xbox one x 10bit gösteriyor mu7000/7400 ü. Ama İnternete çok 8bit diye yazmışlar tv ye.

Hep bu Samsung un yüzünden. Her yere farklı model göndermiş. Hiçbir şey belli değil. Biz de burda o mu bu mu diye direniyoruz.

Hocam bende en son çare mu7400 veya 50mu7000 düşünüyordum. Genel olarak mu7400 den memnun musunuz? Siyah performansı ve hdr performansı yeterli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Hepsiburadada Ps4 Pro 1600 TL şu anda. Ama sanırım sadece geceye özel

world kartınız varsa ve ykb cüzdan uygulaması ile birlikte 100 TL de puan veriyor. ama garantisini sony euroasia değil. paralel ithalat garantili. bende 1729 tl (100 tl puan veriyor) vererek sony garantili olanından aldım. isteyen herkesin de alması temennisi ile. one x ile ikisi arasında çok kaldım ama ps4 teki oyunlarımı düşününce pro tercih ettim.
  • quote:

Hocam o da benim kafamı karıştırdı. Xbox da desteklendiği yazıyor fakat sitelerde ve forumda çoğu kişi 8bit olduğunu söylüyor. Bir arkadaş da atmıştı ku7000 de de 10bit var olarak gösteriyordu xbox.

Bu konu tv tavsiyeleri bölümünde çok konuşuldu. 8 mi 10 mu diye. Xbox one x 10bit gösteriyor mu7000/7400 ü. Ama İnternete çok 8bit diye yazmışlar tv ye.

Hep bu Samsung un yüzünden. Her yere farklı model göndermiş. Hiçbir şey belli değil. Biz de burda o mu bu mu diye direniyoruz.

Hocam bende en son çare mu7400 veya 50mu7000 düşünüyordum. Genel olarak mu7400 den memnun musunuz? Siyah performansı ve hdr performansı yeterli mi?

Hocam ben memnun kaldım ama tv uzmanı değilim. 32 inç sharp panelli philips led den geçtim,bariz daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

27 yasindayim pro’ya kutulu sifir 30₺’ye ratchet and clank buldum. Alsam eglenir miyim oynarken ? Biraz cocuk oyunu gibi duruyor.

ben 26 yaşındayım valla ben oynadım bitirdim çok eğlendiğimi söyleyebilirim ayrıca türkçe dublaj olmasıda cabası. belki sende farklı etki yaratır ama benim hoşuma gitmişti.
  • quote:

Hocam Samsung un bu seneki modellerinde mu8000 ve üstü modellerinde 10 bit var. Mu7400 ve mu7000 8bit. Geçen seneki ku7000 lerde 8 bit zaten.

Ne alınırsa alınsın fiyatına göre değerlendirme yapılmalı. 43mu7000 i mu8000 ve üstü modellere karşılaştırırsanız elbette sönük kalır. Fakat mu7000 fiyatına göre çok iyi cihaz. Ku7000 de öyleydi. 2300tl ye daha iyisini bulamazsınız.

Bütçeyi biraz zorlayıp 3000 e çıkarabilirseniz iki tane güzel seçenek var. İlki 50mu7000. Va panele sahip olduğu için siyahlar daha güzel belli oluyor. Fakat 8bit bu.

İkincisi ise Sony 43xe7005. Ekranı 50mu7000 e göre küçük ve ips. Fakat 10bit.

Eğer fiyat arttırmazsanız ips ekrana sahip olan 43mu7000 iyi bir tercih. Arttırabilirseniz yukarıda söylediğim iki modeli düşünebilirsiniz.

hocam peki 8000 ile 9000 arasındaki fark nedir? birde 2018de 200/240hz tv gelir mi?

açıkçası kavisli 48 full hd kullanıyorum. hem 4k hemde 55" tv ye geçmek istiyorum. özellikle konsol için. ancak kavis çok işimi görüyor o yüzden samsung daha ön planda yoksa sony almayı düşünüyordum. hani 8500 9500 var. 9500e para vermeye değecek bir özelliği varmı bu 9xxx serisinin?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Hepsiburadada Ps4 Pro 1600 TL şu anda. Ama sanırım sadece geceye özel

1600tlye ps4 pro 1 aydır var. ancak sony türkiye garantili değil. birde hepsiburadada satıcı hepsiburada değil. alb teknoloji diye biryer. büyük ihtimalle bilmemne sokağının filanca işhanı bodrum katta bir yer. ve problem olduğunda en erken 1 ay sonra cevap verirler. biraz şikayetvar.comu girip okuyun böyle bir yerden almadan önce. sonra suçu hepsiburadaya atıyorsunuz. satıcı hepsiburada değilse ben uzak duruyorum ne n11.comdan alırım nede başka yerden.

kamyondan düşmüş paletin altında kalmış ürünleri köşe işportacısı alıyor satıyor sonra sorun olunca adam telefona çıkmıyor. derken site kapanıyor 2 ay sonra yeni telefon yeni şirket adı tekrar işe başlıyor. şikayetvar.comu açıp bakın fikir versin. mesele 100-200 liranın dışında aylarca sinir olursunuz kendi paranızla.

• arkadaşlar ps4 pro da ssd bağlayan oldumu? harici olarak yada dahili olarak ssd taksak, dahili/harici arasında performansta çok fark var mı?
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef benim o tv modelleri hakkında pek bilgim yok. Ben sadece detaylı olarak 7000/7400 serisini araştırdım. Fakat bu konu hakkında bilgi sahibi bir arkadaş var. Kullanıcı adı dallass. Aşağıdaki linkte konusu var. Soru sorana cevap veriyor. Sizin bahsettiğiniz tv ler hakkında da bilgi sahibi. Ayrıca bu arkadaş dışında birçok kişi de bilgiliyseler cevap verirler. Sorunuzu oraya sorarsanız mantıklı bir cevap alabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/tv-tavsiyesi-arayanlar-okumadan-gecmeyin--98334172#98334172

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 21 Aralık 2017; 12:29:18 >
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    Tamamda almadımki sadece yazdım sanki almışımda buraya gelip şikayet ediyormuşum gibi yazmanızın anlamı yok Almayı düşünen arkadaşlar için yazdım ben büyük ihtimal Teknosa veya Vatan'dan alıcam zaten.
  • ben de cihazı alıp aranıza katıldım arkadaşlar şu anda gayet memnunum
    yalnız hiç arkadaşım yok psn de eklerseniz sevinirim saygılarımla

Ugurcan52ugurcan
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Çocuk oyunu gibi bakmayın hocam çok eğlenceli oyundur. Konsolda yaş sınırı yoktur Bunu oynadıktan sonra lbp3 de oynayın.

• xbox one s satıp ps4 pro aldım 1 aylık beğendim diyebilirim. Ama community olayı gerçekten çok vasat xboxtaki gibi community olayı yok mu ps'nin? yoksa ben mi bulamadım var mı bilgisi olan? Exclusiveler efsane ona bişey dediğim yok tabi de.
  • Hepsiburdada 1600 tl + 50 tl world puan suan

• LaxLucky kullanıcısına yanıt
    Maalesef community konusunda ps4 biraz tırt

• Evet arkadaslar aralarinda yeni cikan dynamic temalarin bulundugu bir kac video kendim hazirladim iyi seyirler...

• ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler yorumlar icin almaya karar verdim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu PS4 Pro'dan çok televizyon konusuna dönmüş
  • Bu TV soruları için ayrı bir konu acilsa daha yararlı olur sanırım

• 43XE7005 aldım arkadaşlar umarım memnun kalırım. Yarın PS4 Proyu alıp deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.