Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bolumunde oyuncular bulusması kısmında sorun yaşayan var mı bayagadır oynamadıgım oyunu oyuncu bulusmalarını gosterıyor guncel degıl sorun neden olabilir?
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Öyle koca bir geçmişi bir anda söküp atmak kolay değil abi Dün psnde gördüm seni dayanamamış dedim kendi kendime Tekrardan hoş geldin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 18 Aralık 2017; 19:4:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Dün medya marktan ps4 pro + 1 kol 1899 a aldım
    Bide g 29 aldım 1470 tl ye

Pro uyguna gelmiş abi hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Aynı gün aynı şekil boş paket almışız hayırlı olsun :D
  • Arkadaşlar bu ps4 pro daki oyunlar için extra patch indirilmiyor muydu ? Az önce ps4 slim deki tüm oyunlarımı ps4 pro ya taşıdım ama herhangi bir güncelleme yada ps4 pro için olan görsel patch gibisinden bir patch inmedi. Benim bildigim ps4 slimdeki bir oyun 40 gb ise pro da o oyun 60 gb oluyor. 20 gb lik extra bir patch indiriliyor 4k desteklemesi için. Öyle değil mi ?
  • Yarın Pro alıyorum arkadaşlar öyle bariz fark var mı merak ediyorum şimdiden hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yarın Pro alıyorum arkadaşlar öyle bariz fark var mı merak ediyorum şimdiden hayırlısı.

nereden kaç paraya alıyorsunuz hocam?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Vatan 1900

• Teknosa, vatan veya başka bir teknoloji mağazasında yılbaşı kapsamında bir indirim gelir mi Ps4 Pro'ya acaba? Öyle bir şey bekliyorum ama gelmiycekse direk alalım boşa beklemiş olmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmann

Arkadaşlar Ps4 almayı düşünüyorum. Normal slim kasa alacağım...

Fiyat konusunda tavsiyesi olan var mı? Teknosa'da falan 1500 TL'ye 3 oyunla birlikte var. Khalkedona baktım 1200 TL ama kredi kartı puanları geçmiyor. Kredi kartı puanı geçen yer var mı tavsiye ettiğiniz?

Bende pro aldım 1 sene kadar 0 alıp kullandığım ps4 ü mü satıyorum ilgilenirseniz 850 ye bırakıcam.
  • quote:

Yarın Pro alıyorum arkadaşlar öyle bariz fark var mı merak ediyorum şimdiden hayırlısı.

Elimde ikisi de var şuan standart dan pro ya geçtim aynen söylenildiği gibi ps3 ten ps4 e geçmiş gibi olmuyorsun ancak geçişler çözünürlük vs 4k hdr lı tv de kalitesi ortaya çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Dün medya marktan ps4 pro + 1 kol 1899 a aldım
    Bide g 29 aldım 1470 tl ye

Hayırlı olsun abicim.

• punkerem kullanıcısına yanıt
    4K TV'im yok henüz Allah nasip ederse Yaza doğru almayı planlıyorum. Şuan Sony Bravia TV 42'' Full HD TV'sini kullanıyorum yaklaşık 4 yıl oluyor alalı çok memnunum. Alırsam yine Sony'in 4K TV olanlarını alırım. Sony'in TV'lerinden çok memnun kalıyorum hem PS4 ile uyumlu oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 19 Aralık 2017; 14:32:2 >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yılbaşı kampanyası varmış kol hediyeli iyi oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkanta_resmi kullanıcısına yanıt
    Aynen furkan sanada hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4K TV'im yok henüz Allah nasip ederse Yaza doğru almayı planlıyorum. Şuan Sony Bravia TV 42'' Full HD TV'sini kullanıyorum yaklaşık 4 yıl oluyor alalı çok memnunum. Alırsam yine Sony'in 4K TV olanlarını alırım. Sony'in TV'lerinden çok memnun kalıyorum hem PS4 ile uyumlu oluyorlar.

Şu xe9005 i çok öneriyorlar madem sony tv memnunsun onu alabilirsin bence böylesine iyi makina da iyi bir tv şart
    Şuan para kalmadı maalesef kredi kartlar doldu taştı anca yaza doğru :)

Alırsam ya şu;

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-43xe7005-43-108-cm-4k-uhd-android-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html

ya da bu;

http://www.vatanbilgisayar.com/sony-kd-49xe7005-49-123-cm-4k-uhd-android-smart-led-tv-dahili-uydu-alici.html

42'' olsa 42'' olandan alıcam 42'' memnunum, odama göre çok büyük duruyor daha büyükleri :)

• Kardeşim sana tavsiyem düşük segment tv ler e yönelme zaten 4k alıyorsun uzun süre kullanacaksın onu ben pgilips 55pus6581 aldım genel olarak memnunum ancak bu banding mafetti beni gene fifa oyunun da pek belli değil de hd yayınlar da kendini gösteriyor keşke samsung ks alsaydım diyorum kalmamıştı piyasada öyle yani madem sony oı zaman 9005 derim model ddüştükçe kalitesi azalıyor 1000-2000tl için bekle uygun zamanda iyisini al
  • Xe9005 bende almak istiyorum ama 49” modelini Sony Türkiye’ye getirmedi maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 19 Aralık 2017; 18:26:59 >
    Bu 4k zımbırtısı sanırım hdmi 2.1 çıkınca tam anlamıyla gerçek seviyeye gelecek. Bazı tv lerde yazılım hataları vs okuyorum şu da var 4k alırız 8k çıkar

• 
Sayfa: önceki 13491350135113521353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.