Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pek donanım gibi durmuyor. Yazılımsal bir sorun gibi duruyor. Olmadık yerlerde sık sık hata verirse konsoldan demek daha doğru. Oyunun forumlarında biraz araştırın, oyun kaynaklı yazılım hatası gibi duruyor.
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
  • Dün ps4 pro ve g29 alarak arkadaslarımın ısrarlarını kıramayarak yeniden pistlere ve ps dünyasına geri döndüm merhaba arkadaşlar
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Abi doğru tercih yapmışsın seni tekrar görmek güzel hoşgeldin pistlere fotoğraf sayfaları nereye kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Nıye bırakmıştın reis?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.teknosa.com/urunler/125089401/ps4-1tb-konsol-call-of-duty-wwii

Arkadaşlar nasıl fiyat sizce? PS4 1899 Tl 289 TL ikinci kol ve 320 TL değerindeki oyunla birlikte 1799 TL' ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boromir -- 18 Aralık 2017; 14:50:23 >
  • Boromir kullanıcısına yanıt
    Linkteki slim ps4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

https://www.teknosa.com/urunler/125089401/ps4-1tb-konsol-call-of-duty-wwii

Arkadaşlar nasıl fiyat sizce? PS4 1899 Tl 289 TL ikinci kol ve 320 TL değerindeki oyunla birlikte 1799 TL' ye geliyor.

konsol pro degil bilginiz olsun.
    Oyuna 320 değil de 200 TL diyebilirsin DS4ün fiyatını bilmiyorum ama 150-200 arası vardır yine de yuvarlak hesap 400 düşersek 1400 TL ye PS4 konsol oluyor ve fiyatı oldukça pahalı. Ben benim PS4 ümü 650 TL ye satmıştım. Tabiki eski seri ve kullanılmış bir cihazla karşılaştırma yapılmaz ama sıfırını illaki bulursunuz 1400 den ucuz bir fiyata. Ben alınmasını tavsiye etmem. PS4 Pro konsol varyasyonlarına bakmanızı öneririm.
  • Arkadaşlar Ps4 almayı düşünüyorum. Normal slim kasa alacağım...

Fiyat konusunda tavsiyesi olan var mı? Teknosa'da falan 1500 TL'ye 3 oyunla birlikte var. Khalkedona baktım 1200 TL ama kredi kartı puanları geçmiyor. Kredi kartı puanı geçen yer var mı tavsiye ettiğiniz?
  • Düzenleme yaptım. Az önce Sony Center'ı aradım PS4 Pro 2 kol + oyun 2200 TL fiyat verdiler. Pro önerir misiniz peki bu fiyata?
    Pro öneririz fakat fiyat sizin bileceğiniz iş farklı yerlerden fiyat bakmalısınız. Ayrıca yanındaki oyun ve aksesuar değerlerini de araştırın 400 Tl değerinde dedikleri şeyleri 200 TL ye satan başka yerler olabilir boşa fazla para vermeyin.
  • ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Hocam peki şu CUH gibi harflerle başlayan model kodunda hangisini almam gerekir. Bazılarının sorunlu olduğunu duymuştum.
    İlk PS4 lerde bazı sorunlar olmuş fakat Pro cihazlarda öyle bir sorunlu seri yok
  • quote:

Düzenleme yaptım. Az önce Sony Center'ı aradım PS4 Pro 2 kol + oyun 2200 TL fiyat verdiler. Pro önerir misiniz peki bu fiyata?

daha 2 gun once

pro + 2. kol hediye 1899tl ye teknosa dan aldik

300 tl ye buradan 10 tane oyun aldirirz size. hic almayin o pakedi

duz pro konsol + 1 hediye gamepad 1899tl satilandan alin
  • Teşekkürler hocam eğer alırsam dediğim gibi yapacağım. Şuan forumu inceliyorum şu model numarası muhabbeti için sizin öneriniz var mı?
  • quote:

Teşekkürler hocam eğer alırsam dediğim gibi yapacağım. Şuan forumu inceliyorum şu model numarası muhabbeti için sizin öneriniz var mı?

ben 2 paket gordum

1 tanesinin sag ust kosesinde 4K HDR amblemi mevcut, sanirim onlar yeni paketler.

hangi modeli almaniz konusunda onerim yok, onu biraz daha arastirin.
  • Çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E.R.W.

quote:

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

İki konsolu da kullanmayanlar Ne Xbox One X' e ne de PS4 Pro' ya sallayıp durmasınlar.Zaten eminim iki konsolu da kullanan arkadaşlar bu polemiği takmıyorlar ve ikisininde zevkini çıkarıp boş yere tartışanları çekirdek çitleyip dizi izler gibi izliyorlar.İkisininde hissiyatı, arkadaş ortamı ve exclusive oyunları çok farklı ve bence ikisi de tadılmalı.Tabi Türkiye şartlarında benim gibi ikisine de sahip kişilerin sayısı az olunca, millette kendi parasının yetip aldığı konsola toz kondurmuyor.Yani olayın kökünde maddiyat var bana göre.

(Bu arada zengin değilim sadece boş şeylere vereceğim parayı biriktirip konsol alıyorum.Eminim isteseniz buradaki pek çok arkadaş ikisinide alabilir.Tabi kiminin zamanı olmuyor boşuna ekstra yük yapmak istemiyor da olabilir.)

xbox one x te oyun mu var oynayacak?,microsoftun son konsolu olmalı artık bu.

Bende bu önyargı ile ilk başta almakta kararsız kalmıştım şimdi hangi oyunu oynasam acaba diye kararsız kalıyorum.
  • Dün medya marktan ps4 pro + 1 kol 1899 a aldım
    Bide g 29 aldım 1470 tl ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13481349135013511352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.