Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hdr+ denilen ayar. hdr destegi olmayan oyunlarda bir miktar hdr varmis gibi oynamanizi sağlıyor.

hdr destekli oyunlarda zaten hdr devreye giriyor orjinal ps4 pro kablosunu kullanmışsanız ve tvden oyun moduna almissaniz kendisi otomatik ayarlıyor. hrrhangi bir hdr oyun actiginizda ustte uyari veriyor zatem hdr icerik oynatılıyor diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Bitirdim eski tv de :))

• NeCo67 kullanıcısına yanıt
    Bak bu aklıma gelmemişti çok mantıklı

Philips 46pfl7007 o zaman in üst segmentlerinden çok da memnundum hatta 1080p ama baya iyi 800 hz panel filan baya memnundum ama teknolojisi eskidi tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 1 Nisan 2017; 10:41:58 >
  • Bu hdr+ modu dediğim tv de ki mod oyun modunda sıkıntılar oluyor çunki hdr + modundan memnunum keyifli baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Bu hdr+ modu dediğim tv de ki mod oyun modunda sıkıntılar oluyor çunki hdr + modundan memnunum keyifli baya.

tv ne? bende ks8500 var game mod iyi oluyo.hdr+ cok kötü gösteriyor

• Hdr + da deneme yapmıştım hemen iyi dedim ama titreşimler bitse de lag oluyor oyun modun da da titremeler anlamadım gitti ne halt edeceğim.

https://youtu.be/0nAlS2dB3aM

4k video çektim. Oyun modunda

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Daha önce hassas mısın diye sormuşum ama değilim demiştin hocam :) şu GTA videosunu gördükten sonra anladım ki sen baya bi hassasın o videoda gözle görülen bi sıkıntı yok, kamerayı döndürürken çevredeki bozulmalardan bahsediyorsun sanırım. Bu olay televizyondan ziyade oyunun performansıyla alakalı, keza GTA V 60fps olsaydı yağ gibi akacaktı. Televizyonun bi suçu yok, oyunun mevcut kusurlarını ortaya çıkarmış sadece :)

HDR+ modu Auto Motion Plus ayarını aktif ediyor, bu da görsel anlamda oyuna akıcılık katıyor. Oyun bir nevi 60fps'miş gibi oluyor fakat bu da hareketli sahneleri yapaylaştırıp, input lag'ı yükseltiyor haberin olsun.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Tv ye 9 k konsola 2 k harcayınca hassas oldum sanırım :D

Şaka bir tarafa eski tv de kesinlik le çok daha iyiydi gerçekten oynanabilir değil şu anda aşırı titreme var bence de oyundan cunki farklı oyunlar da sonuçlar iyi bi tek gta da sorun sorun var.

Hdr modu ile oynanacak duruma geliyor biraz görüntü bozuluyor ama olsun lag da katlanılabilir durumda :)

• Ben de de ks9500 onu atlamışım yazmayı :/

• Görüntü ayarlarında rgb yi tam kullanan var mı bu şekilde siyahlar ve renkler çok daha iyi oluyor tavsiye ederim.

• arkadaşlar, soru çok basit. 4 pro mu alayım yoksa oyun hediyeli ps4 slim mi? 4k tv de var ancak ortak kullanım alanında. o yüzden odamda full hd 22' bir tv'de oynayacağım genelde. bazı zamanlarda da salonda 4k takılmayı düşünüyorum.
  • Bütçe varsa Pro alın derim. Evin ortak televizyonunda konsol kullanmak zor oluyor. Ama 1080P'de de Pro farkını ortaya koyuyor. Olmadı 4K televizyonu kendi odanıza taşırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum pro al ama bi kampanya filan bekle bence 1-2 ay daha beklenir kampanya çıkar diye düşünüyorum ayrıca pro nun 1080p performansı 4K tv den iyi bence ;)

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    dostum güzel söylüyorsun ama fiyatı daha yeni 1899 tl'ye yükseldi, indirim gelir mi dersin. ben de düşündüm beklesem mi, indirim gelirse çok üzülürüm diye ama bugün alcam gibi görünüyor. akşamları işten gelince 4-5 saatim kalıyor, 2-3 saatini ps ile geçireyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kor16

dostum güzel söylüyorsun ama fiyatı daha yeni 1899 tl'ye yükseldi, indirim gelir mi dersin. ben de düşündüm beklesem mi, indirim gelirse çok üzülürüm diye ama bugün alcam gibi görünüyor. akşamları işten gelince 4-5 saatim kalıyor, 2-3 saatini ps ile geçireyim diyorum.

ps5 2020 gibi çıkar ama

bu kadar dedi kodu pro da da çıkmisti

Bunlar 2020 yi geçmeden çıkarır niye aynı dedi kodular çıkmaya başladı

Ps5 alma düşüncen yoksa

Ps4 pro al gitsin

• Capacity d&r'da 1 adet mevcut.

• tv nin software sini güncelle eger yenisi varsa ve hdmi kaplosunu degistir bakalim yardimi olacak mi
  • Farklı bir tv'de denediniz mi? Eğer televizyondan kaynaklı değilse servislik bir sorun gibi görünüyor.

• başka bir HDMI kablo ile denedim ama sorun devam etti, tv nin yazılımı güncel.. tv ye bilgisayar fln da bağlıyorum ama hiç goruntude problem olmuyor, bu yüzden tv den kaynaklandığını düşünmüyorum... evde başka tv yok maalesef, komşuda fln deneyemiyorum çünkü sorun her zaman olmuyor... haftaya servise götüreceğim artık başka çare yok gibi..
  • Üstad şöyle bi durum var gelir düzeyin iyi ise ödeyeceğin rakam seni çok yormayacak sa al pro kullan ama bence pro ya 1899 fazla.

Ha bir de normal pa4 almaya karar verirseniz ikinci el garantili cihazlara bakın iki kol ile oyun ile filan veren arkadaşlar var acele etmeyin 1 2 hafta kovalayın alın garantisi oluyor genelde isinize geleni alin 1000 tl ye alsanız 2 kol ile gayet uygun rakam pro alırsanız 1900 ve tek kol.

Bir de 1tb olsun bence tamam harici disk le hafıza genişletilebiliyor ama bence uğraşmaya harici diske bağlı kalmaya gerek yok kendi diski yetsin.

• 
Sayfa: önceki 11341135113611371138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.