Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Assassin's creed Ezio Collection pro desteği FHD'de de vardır di mi? ac syndicate'e sadece 4K yaması geldi ya onun için soruyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Boost mod kadar saçma bir şey yok mod olarak getirmek çok saçma bunu. Bir şeylerin performansını artıracaksan ben niye açıp kapatıyorum ki onu sanki PC'ye advanced system care kurmuşum gibi. Göz boyamak için koyulmuş uyduruk bir şey gibi aynı.

Göz boyamak için koyulmuş birşey değil, zaten açıklamada yazıyor oyunda sıkıntı görürseniz kapatın. Nasıl bir sıkıntı olabileceğine gelirsek mesela oyunda frame kilidi yoksa ekranda yırtılma olabilir buda can sıkıntısı olabileceğinden seçenek olarak koyulmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Arkadaşlar Assassin's creed Ezio Collection pro desteği FHD'de de vardır di mi? ac syndicate'e sadece 4K yaması geldi ya onun için soruyorum?

Ezio Collection da 4k ekranın yoksa pronun hiçbir avantajı yok görüntüyü 1080p olarak işliyor.

• Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    Hocam yok ondaaa. Geçenlerde digital foundry nin bununla ilgili bi videosu vardı. Ezio collection 1080p pro da hiçbir farkı yok görüntü de 4K dan downscale edilmiyor native 1080p yanı. Oyunlar güzel orası başka. Ben çok severdim Ezio karakterini ve eski nesil konsolumda birkaç kere bitirmiştim hepsini. Ancak oynamadıysanız alın bu oyunu. Fakat oynadoysaniz pro da merak ediyorsanız para vermeyin derim. Hatta orta halli bi bilgisayarda bile oynayabilirsiniz imkanınız varsa

• onurkarakas94 O kullanıcısına yanıt
    Özetle ac ezio collection'da Pro ve düz ps4'ün bi farkı yok mu?

• Aslında olaya yanlış giriş yaptığımı fark ettim.

Biraz toparlayarak yazayım. Sen yeni bir konsol çıkartıyorsun. Mevcut konsolundan daha güçlü bir konsol. Ps4 baz alınarak geliştirilen bir çok oyun çıkışını yapmıştı haliyle Pro çıkana kadar.

Seninde bahsettiğin gibi DF'nin incelemelerinde bu oyunlar var. Ac syndicate, bf 4 gibi. Bu oyunlar Pro'nun gücünü tam olarak kullanamıyordu. Yapımcılarda eski oyunlara Pro yaması getirmek için uğraşmayınca Sony elini taşın altına koyma zahmetine girdi. Aslında Pro'nun çıkışı ile birlikte olası gereken olay aylar sonra geldi.

Yani demek istediğim sony'nin zaten bunu en başında yapması gerekiyordu. Boost Mod altında "görün çalışıyoruz, performans attırdık" diye saçma girişimlere kalkışması gereksiz. Arkadaşa hak veriyorum. Yapıyorsan böyle bir şeyi standart olarak yap. Zaten standart olmamasın da ayrı bir sebebi var.

Şöyle ki bundan sonra gelecek oyunların Boost modda (şahsi düşüncem) hiçbir avantajı olmayacak. Eski oyunları pro'da oynamak isteyenler için Boost mod iyi sayılabilecek bir hamle, ama ben daha fazlasını beklemiyorum. Yeni gelecek çoğu oyun Pro'nun donanımına uygun gelecek ve Boost mod işlevsiz bir şey olacak.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Evet haklisin bundan sonra cok islevi olmicak patchi geciken oyunlarda patch cikana bi etkisi olur.sonunda bedava bi ozellik olmamasindan iyidir.sony de pek lafini yapmadi esasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 10 Mart 2017; 0:47:53 >
  • SonatKayahan S kullanıcısına yanıt
    Sadece Terorist Hunt modunda degisiklik var hocam.. Casual ve Rankedda değişiklik yok Olmamasi elbette ps4 kullanıcıları için daha iyi bence multiplayer oyunlarda adlaetsizlik olmamasi daha iyi.

• Ps 5 2018 yılının ikinci çeyreğinde piyasada olacakmış bu arada arkdaşlar hiç deneyen olmadımı gta 5 oyununu

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Daha proya oyun yapmadan adam gibi 2018 in ikinci çeyreğınde çıksa
    Ne işe yarayacakki ps5 içinde kullanıcısı olmayan atıl robotlara dönecek
    Oyunsuz makineler kim alır ps5 i oyun olmadan durmadan makine çıkartsın
    Sony sonu ne olacak kardeşim daha ps4 e doğrudüzgün 3 oyun dışında
    oyun çıkartmadan remastredlerle geçip ps4 proyu piyasaya sürdün
    Ps4 pronun gerçek gücünü yansıtacak oyun çıkartmadan ps5 i çıkartacaksın
    Ne işe yarayacak oyun yapımcıları bu hıza ayak falan uyduramayıp
    Hepsi birden çökerler çökmeleride yakındır inşallah o günleride görmek
    İsterim milleti soyup soğana çavirmeden

Ayrıca ps5 tabiki çıkacak yalnız 2018 ikinci çeyreğinde falan çıkmaz çıkamaz
    Çıksa çıksa 2019 un kasım aralığı gibi çıkar en az 1.5 senede onun için oyun çıkması beklenir
    Buda 2021 in ortasını bulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 10 Mart 2017; 3:58:55 >

• Belki ağır olacak ama Ps5 çıkacak muhabbeti yapanlar Pro satın alanların, yani bizim, kendilerince mağdur olduğunu düşünüp kuytu köşelerde masturbasyon çekip kendilerini rahatlatıyorlar sanırım? Yoksa ps5 çıkacak haberini sürekli gelip buraya yazmanın altında nasıl bi motivasyonları olabilir

• Boost Mode aşırı abartmayalım bazı oyunlarda fark yarattığı dopru ama tüm oyunlar için bu geçerli değil yakın zamanda detaylı incelemesi zaten yapıldı.

Daha farklı oyunlarda da denenir ama şimdilik öyle oha süpermiş diyeceğim bir yanını göremedim.

• 1.8 Tflops 4.2 Tflops!

Şuana kadar 4.2 Tflops gücünde oyun çıkmadı. Fark yok deniyor ya fark ortada ama henüz o farkı bize işte bu denecek oyun çıkmadı.

Bilmiyorum Sony'nin kafasında ne var Scorpio'yu mu bekliyor napıyor bilemiyoruz.

Ama Pro ciddi anlamda çok güçlü cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 10 Mart 2017; 8:6:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    1080p de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Boost Mode aşırı abartmayalım bazı oyunlarda fark yarattığı dopru ama tüm oyunlar için bu geçerli değil yakın zamanda detaylı incelemesi zaten yapıldı.

Daha farklı oyunlarda da denenir ama şimdilik öyle oha süpermiş diyeceğim bir yanını göremedim.

Hangi kasan oyunda denedinde fark yok diyorsun. incelemede de zaten kasan oyunların yani frame düşüşü olan oyunlarda görevini gayet iyi yapıyor birisinde 40 lara düşerken boost açıkken 60 da sabit kalıyor.kasmayan oyunlarda zaten fark olmaz

• Şu ps5 muhabbetini bırakın artık yahu 2020'den önce gelmez o cihaz.Cihaz yapmak kolay mobil dünyası gibi Sony istese şimdi çıkarır ps5 ama ",oyun geliştiricileri öyle hızlı olamaz işte,o yüzden mecburlar beklemeye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Şu ps5 muhabbetini bırakın artık yahu 2020'den önce gelmez o cihaz.Cihaz yapmak kolay mobil dünyası gibi Sony istese şimdi çıkarır ps5 ama ",oyun geliştiricileri öyle hızlı olamaz işte,o yüzden mecburlar beklemeye.

scorpio haziran-temmuz da çıkacaksa eğer ki öyle bir bilgi var.. mutlak suretle sony tarafından da bir atak gelecektir..

2020 çok geç..
  • Ne yapıyo şimdi boost mode, overclock mu? İyice PC ye çevirdiler, yakında toplama konsol yapmaya da başlarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

Orijinalden alıntı: Lion_Army

Şu ps5 muhabbetini bırakın artık yahu 2020'den önce gelmez o cihaz.Cihaz yapmak kolay mobil dünyası gibi Sony istese şimdi çıkarır ps5 ama ",oyun geliştiricileri öyle hızlı olamaz işte,o yüzden mecburlar beklemeye.

scorpio haziran-temmuz da çıkacaksa eğer ki öyle bir bilgi var.. mutlak suretle sony tarafından da bir atak gelecektir..

2020 çok geç..

Pro'yu zaten scorpio'ya karşılık çıkardılar, her sene konsol mu çıkartacak adamlar.

• insane1907 kullanıcısına yanıt
    İyide pro çıkınca microsoft tarafından bi atak oldumu.Scorpio çıkar sony ps5 tarihini açıklar teknolojisini açıklar başkada bişey olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.