Şimdi Ara

Playstation 4 Pro alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slmlar. İlk defa Playstation kullanacağım. 5 olmadığı için PS4 pro sipariş verdim. Problem olma ihtimaline ikinci el almak istemedim. 375€/15 ay taksitli alacağım. Sizce geç verilmiş bir karar mı?

• Ara ara stoklara giriyor ps5 takip ederek yakalayabilirsiniz.

Bu saatten sonra ps4 pro almak hem de sıfır almak bana göre yanlış tercih olur. 2.el alsaniz olabilirdi1-2 yıl daha desteği olur 4 ün.

• Dostum black fridayi bekle ben 250 euroya oyunlu almistim alamanyadan

Ayrica ps4 pro gayet iyi ps5 slim kasa cikmadan alinmaz suanki kasasi igrenc omg
  • Ps4 pro bu saatten sonra alinmaz. 

Sony bile 2020 nin basinda pro nun fisini cekti.Sifiri uretilmiyor. 

The last of us 2 ve Ghost of tsushima, Horizon zero dawn gibi oyunlar 60 fps bile calismiyor. 2 3 oyunda ancak 60 fps calisiyor. 

2,5 senedir pro kullaniyorum(7216b) oyle agim sahim faydasini goremedim. Buyuk bir hayal kirikligi. Boyle bir rezilligi ancak sony yapar ne demek sen pro diye sattigin cihaza 60 fps calistirmiyorsun?? Bir tanesi 1,8 tf digeri 4.2 tf. 

Bir de icini acip termal pasta ve padlerini yenilememe ragmen o motor gurultusu kesilmedi. (Kullandigim termal pasta da mx-4 2019 edition)

Hem gurultulu hem de oyle agim sahim fark olmayan 2016-2019 R.I.P arasi sony nin milletin gazini almak icin 100€ daha fazla odedigimiz konsoldur ta kendisi. 

Hatta 2023 e kadar destek olsa bile gelistiricilerin pro ya ozel herhangi bir sey  yapacaklarini sanmiyorum. 

Argos da 99£ a sifir ps4 slim satildi gecen black friday de. Yine amazon usa da 199$ a cift kumandali ps4 500 gb slim satildi. EU daki indirimli fiyatlari bilemiyorum. 

TR icin konusuyorum, 2016 yilinda olsaydik, 1450 tl ye slim 1600 tl ye pro satilsaydi o zaman 200-300 tl icin degerdi ama boyle bir durum da  yok. 

Ben olsam 2.el 150,200€ a ps4 slim alirdim. Zaten oynayacaginiz o kadar cok oyun var ki , her turu oynarim derseniz bile (Fps , tps , rpg , j-rpg , izometrik rpg ler gibi ) 2023 yilina kadar idare der o zaman da ps5 slim cikar ona gecersiniz. 

Ps4 slim alarak, Kalan parayla da 2.kumanda yada oyun alirdim. Suan icin ps4 pro almak hic mantikli degil zira uzerine para koyup yeni nesil ps5 almak daha mantikli. (Ama Ps5 stocklarda yok?) derseniz de , aceleniz ne dostum? 

Red dead redemption 3 cikti da haberimiz mi yok?? 

• aldım pişmanım bence alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dostum black fridayi bekle ben 250 euroya oyunlu almistim alamanyadan

Ayrica ps4 pro gayet iyi ps5 slim kasa cikmadan alinmaz suanki kasasi igrenc omg

ps5 slim ne zaman çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

ps5 slim ne zaman çıkar

Alıntıları Göster
    2 3 yıla çıkar hocam

Suan saskina dönmüş durumdayım ps1 ps2 ps3 ps4 hepsinde ilk cikan kasa en güzel görünümlü kasa olurdu bu kez ps5te inanilmaz aptalca bir tasarim modeli benimsediler xbox series x bu cihazı satislarda tokat manyagi yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cityzens

Ps4 pro bu saatten sonra alinmaz. 

Sony bile 2020 nin basinda pro nun fisini cekti.Sifiri uretilmiyor. 

The last of us 2 ve Ghost of tsushima, Horizon zero dawn gibi oyunlar 60 fps bile calismiyor. 2 3 oyunda ancak 60 fps calisiyor. 

2,5 senedir pro kullaniyorum(7216b) oyle agim sahim faydasini goremedim. Buyuk bir hayal kirikligi. Boyle bir rezilligi ancak sony yapar ne demek sen pro diye sattigin cihaza 60 fps calistirmiyorsun?? Bir tanesi 1,8 tf digeri 4.2 tf. 

Bir de icini acip termal pasta ve padlerini yenilememe ragmen o motor gurultusu kesilmedi. (Kullandigim termal pasta da mx-4 2019 edition)

Hem gurultulu hem de oyle agim sahim fark olmayan 2016-2019 R.I.P arasi sony nin milletin gazini almak icin 100€ daha fazla odedigimiz konsoldur ta kendisi. 

Hatta 2023 e kadar destek olsa bile gelistiricilerin pro ya ozel herhangi bir sey  yapacaklarini sanmiyorum. 

Argos da 99£ a sifir ps4 slim satildi gecen black friday de. Yine amazon usa da 199$ a cift kumandali ps4 500 gb slim satildi. EU daki indirimli fiyatlari bilemiyorum. 

TR icin konusuyorum, 2016 yilinda olsaydik, 1450 tl ye slim 1600 tl ye pro satilsaydi o zaman 200-300 tl icin degerdi ama boyle bir durum da  yok. 

Ben olsam 2.el 150,200€ a ps4 slim alirdim. Zaten oynayacaginiz o kadar cok oyun var ki , her turu oynarim derseniz bile (Fps , tps , rpg , j-rpg , izometrik rpg ler gibi ) 2023 yilina kadar idare der o zaman da ps5 slim cikar ona gecersiniz. 

Ps4 slim alarak, Kalan parayla da 2.kumanda yada oyun alirdim. Suan icin ps4 pro almak hic mantikli degil zira uzerine para koyup yeni nesil ps5 almak daha mantikli. (Ama Ps5 stocklarda yok?) derseniz de , aceleniz ne dostum? 

Red dead redemption 3 cikti da haberimiz mi yok?? 

Bilgi içün herkese teşeklürler. Ps4 pro piayasada sıfırı hala var sanıyordum. Firma bana kullanılmış gönderdi. Taksit li fiyatı 370€. Sözde her türlü bakımı yapmışlar. Kolun şarj kablosı çalışmıyor. Mail yazdım epeyce kızdım. Kullanılmış ürüne o kadar para veremem dedim. Bugün yarın iade edeceğim.

Daha sonra bir telefon tarifesinde aylık 40€ 30Gb internet + Playstation 5 cdli+ ekstra siyah kol tarifesini gördüm. Sipariş verdim birkaç güne kadar gelecek yazıyor.

Ps 5 ile birlikte gelen ücretsiz oyunlsr var mı?

• bestercan B kullanıcısına yanıt

geç gördüm ama ps4 pro nun ilk modelleri f-16 motoru ile yarışıyodu ses konusunda. ben 1080p ye çekmek zorunda kalmıştım video kalitesini. 1080p de bile bazı oyunlarda anırıyordu. ps4 pro alacaksan model numarasını iyi araştır.

PS5 ile gelen astro diye basit bir oyun var. gamepadin yeni özelliğini tanıtmak için özel yapılmış şirin bi oyun ama indie ayarında anca

PS5'de 4 oyunları da çalışıyor bu arada bilgin olsun

• @AtWarwithReality bilgi için teşekkürler. Ps5 e karar verdim ve aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.