Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (6038. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60366037603860396040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • plus oyunlarını almamız için son tarih nedir? diğer ayın 5ine kadar alabiliyor muyum shadow of mordoru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakuptutuncu

2.el ps4 alicam ogluma lakin alacagim arkadas pes21le fifa21 i playstoreden online satin almis, ben altiktan sonra kendi hesabindan cikis yaparsa oyunlarda siliniyor
    Silinmemesi icin nasil bir yontem yapmak gerekiyor
    Hic anlamiyorum bu olaylardan..
    Cevap veren arkadaslara tesekkurler

Dijital alınan oyunda hesap önemli. Hesaptan çıkış yapılırsa oynayamazsınız.

• _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt

5’i çok geç olur, ayın 1’inde aralık oyunları eklenmiş olacak  

• zepharoth kullanıcısına yanıt

üyelik iptal olmuş bugün bildirim geldi uzattım sanıyordum, shadowu da claimlememişim.. hızlıdan yenileyelim o zaman

• Merhaba arkadaşlar Sıfır garantili PS 4 Slim mi 3 bine yoksa 2.el PRO 3 bine mi?
    1080p TV var önümüzde 1 yil değiştiremem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizHn26 -- 27 Kasım 2020; 21:54:18 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 kolları 430 tl heryerde. sanırım indirim var. ihtiyacı olan kaçırmasın

• Arkadaslar game of the year kutulu spiderman alıyorum kodunu arkadaş kullanmış ben oynayamaz mıyım o versiyonunu hiç şansımız yok mu

• dalfovich kullanıcısına yanıt

Sadece kodun içeriğinde ne varsa onu kullanamazsın. Sor bakalım kod içeriği neymiş?

• yeni hikaye dlc vb şeyler var yeni kullanmış ben kendi ps4ümde kullanamaz mıyım

• Season pass içeriği kod ile verilmiş olabilir. Eğer öyleyse sadece ana senaryoyu oynarsın yani goty olmayan düz sürümü almış gibi oynarsın

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolasın
  • arkadaşlar bir sorunum var

sorunum aslında apex oynarken l3 tuşuna bastığımda hızlı koşarken birden hızlı koşmayı kesmesiydi. bu sorunu araştırırken gamepadi test etmek istedim ve pcye bağladığımda testlerde gördüğünüz gibi en başta hiç hareket ettirmiyorum ama her iki analog da kendiliğinden hafifçe hareket ediyor. Analog'un etrafına kürdan sokup birkaç pislik çıkardım ama hala devam ediyor sorun ne olabilir

• samtiger kullanıcısına yanıt
    Youtubede bir adam görmüştüm analogu çıkartıp iğne sokuyordu falan ama pek önermem sen yine de youtubeden bir araştır,kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalfovich

Youtubede bir adam görmüştüm analogu çıkartıp iğne sokuyordu falan ama pek önermem sen yine de youtubeden bir araştır,kolay gelsin

hocam controller'ı pcye bağladığınızda sizde bu sitede böyle yapıyor mu bakabilir misiniz yoksa sabit mi

https://gamepad-tester.com/

Sabit hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalfovich

bide her ikisinde de böyle sorun olması tesadüf mü yoksa başka bir sıkıntı mı var bilemedim.

Bence kendin girmeye çalışma çünkü ufacık bir vida bile dualshocku bozabilir en iyisi youtubeden çok ayrıntılı araştır olacak gibi degilse servise götür geçmiş olshn dostum iyi forumlar
  • Arkadaşlar, Yurt dışı 5-6 aylık Ps4 pro cuh 7216b sürümü kaç TL ye alınırsa iyidir?
  • 
Sayfa: önceki 60366037603860396040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.