Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5951. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59495950595159525953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İçerikten içeriğe dublaj veya altyazı değişiyor, bazı içeriklerde dublaj olmasa dahi altyazı bulunuyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu digital oyun kardeşlik konusunda dk başı ilan düşerdi istediğimiz her oyunu rahatlıkla bulurduk. Şimdi şöyle bir baktım pek alım satım yok gibi, witcher doom mortal kombat gibi oyunları aradım satan yok. İşin ilginci çok popüler olan uc4 falan bile ilan sayısı çok düşük. Sebebini bilen var mı ?
  • x3x kullanıcısına yanıt
    Bende eskiden çok kullanıyordum ama insanlarla uğraşmaktan yoruldum. Artık indirim bekliyorum ana hesaba alıp geçiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar herkese iyi gunler merak ettigim bi kac soru var yardımcı olurmusunuz?

1.)turkcellden kanpanyali ps4 almak ne kadar mantıklı?ps4 500gb+oyun+ps uteligi

2.)uncharted serisinin tamamını (1den baslayip) ps4 de oyanabiliyor muyiz?

3.)ps alirken neye dikkat etmeliyim? Yeniyim ve almak istiyorum.

Isterseniz ozelden isterseniz alıntı yaparak yardimci olursanız cok sevinirim teskkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

Arkadaşlar herkese iyi gunler merak ettigim bi kac soru var yardımcı olurmusunuz?

1.)turkcellden kanpanyali ps4 almak ne kadar mantıklı?ps4 500gb+oyun+ps uteligi

2.)uncharted serisinin tamamını (1den baslayip) ps4 de oyanabiliyor muyiz?

3.)ps alirken neye dikkat etmeliyim? Yeniyim ve almak istiyorum.

Isterseniz ozelden isterseniz alıntı yaparak yardimci olursanız cok sevinirim teskkur ederim.

1-)1200 üstü ise pahalı.

2-)Evet.

3-)Sony EU garantili olmasına dikkat et.
  • Hocam pesin fiyati

Biraz fazla galiba taksit oldugu zaman 1600 1700 geliyor

Yorumunuz icin teskkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevimliHaya1et -- 25 Ağustos 2017; 15:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

Hocam pesin fiyati

Biraz fazla galiba taksit oldugu zaman 1600 1700 geliyor

Yorumunuz icin teskkur ederim

Hocam o oyunları çok ucuza forumda bulabilirsin gayet. Bu kadar fazla verme bence. Ama 500'lük değilde 1TB'lik al kesinlikle. Utanmasalar indie oyunları da 50GB yapacaklar neredeyse su içer gibi depolama içiyor oyunlar. Oyunları da psn store'dan alırsın ucuza mis gibi. Satabilirsin de forumda hem rahat rahat bedavaya gelmiş olur neredeyse. Dediğim gibi eğer çok lükse kaçmamak tasarruf yapmak istiyorsan dediğim gibi yapabilirsin. Ayrıca Sony Avrasya garantili al. Sıkıntı olduğunda direk muhatap Sony. Baş asla ağrıtmaz. Sorun oldu mu cihazda anında yenisini kargolar.
    Bu arada Uncharted Collection 63₺ Uncharted 4 74₺ oluyor indirimlerde.
    Direk ilk aramada çıkan mesela konsol.http://www.hepsiburada.com/playstation-4-ps4-slim-1tb-ithalatci-garantili-p-HBV000004H85W?magaza=ALB%20Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.6833.oyun-konsol-pla&gclid=EAIaIQobChMI59bBvbHy1QIVxSnTCh0Szgd9EAQYAiABEgKgNfD_BwE

Avrasya garanti değil ama internette 15'dklik araştırmalarla çok güzel fiyata gayet bulunabiliyor.

Buda Avrasya olanı: http://www.hepsiburada.com/sony-ps4-slim-1-tb-2-kol-cuh-2016b-eurasia-p-HBV000004ZJIZ?magaza=Syd&wt_gl=cpc.elk.6833.oyun-konsol-pla&gclid=EAIaIQobChMI59bBvbHy1QIVxSnTCh0Szgd9EAQYByABEgI8CvD_BwE Tek kol 1TB 1200-1300 arasıda bulabilirsin avrasya garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 25 Ağustos 2017; 15:35:42 >
  • Cok teskkur ederim hocam guzel bilgiler için pro zaten düşünmüyorum 4k tv yok ps dünyasına girmek icin cok gec kaldım biraz daha araştırayım oyle dahil olayım ps dünyasına. Tekrardan verdiginiz bilgiler icin teskkur ederim.

• SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Rica ederim her zaman.

• tr psn hesabım var. playstation'ı geçen hafta aldım.

amazon'dan bu oyunu alsam konsolumda oynayabilir miyim?

https://www.amazon.com/Mortal-Kombat-X-PlayStation-4/dp/B00UKHU5I0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1503735559&sr=8-1&keywords=mortal%2Bkombat%2Bx%2Bps4&th=1
  • kiwi21 kullanıcısına yanıt
    Oynarsın ama ben bu oyunda onlineda bölge kilidi var diye hatırlıyorum. Yani sadece us bölgesinden insanlarla online oynayabilirsin.

Yanlış biliyor/hatırlıyor olabilirim. Birkaç arkadaştan daha cevap bekle bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Oynarsın ama ben bu oyunda onlineda bölge kilidi var diye hatırlıyorum. Yani sadece us bölgesinden insanlarla online oynayabilirsin.

Yanlış biliyor/hatırlıyor olabilirim. Birkaç arkadaştan daha cevap bekle bence.

teşekkürler.

bakalım yardımcı olacak başka arkadaş olacak mı?
  • Ps4 kullanma amacım olan Pes serisinin 2018 demosu çıktı. Denemeyenlere tavsiye ediyorum süper olmuş oyun

• Arkadaşlar Selam,

Şu ana kadar Until Dawn, Heavy Rain ve Beyond Two Souls oyunlarını bitirdim.

Fakat bunlar çok vakit alan hikayeli oyunlardı.

Bana çok vakit yemeyen eğlenceli iç karartmayan oyunlar önerebilir misiniz?

Teşekkürler.
  • Monitörlerin gerçek input lag (ms) öğrenip karşılaştırma yapabileceğim güzel bir site biliyor musunuz?

• SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Aynı paketi 1250tl ye 6 taksite aldım. Sony Türkiye garantili. N11 de satıyorlardı

• Merhaba arkadaşlar. Benim PS4'ün HDMI soketi arızalandı ve değiştirilmesi gerekiyor. İnternetten baktım bazı büyük iehirlerde bu işlemi yapan elektronikçiler var. Ama bulunduğum yer Tunceli olduğu için buradaki Sony yetkili servisini aradım. HDMI portunun değiştirilmesi gerektiğini söyledim direkt. Bana Sony servislerinde böyle bir işlemin yapılmadığını böyle bir arıza söz konusu olduğunda anakartın değiştirildiğini söyledi. Garanti süresinin dolduğunu da söyledim. Yarın cihazı getirmemi istedi Sony ile irtibata geçelim nasıl bir yol izleyeceğimizi ona göre kararlaştıralım isterseniz dedi.

Gerçekten servisler bu işlemi yapmıyorlar mı? Eğer ana kart değişecekse maliyeti tahminimce yeni cihaz kadar olacak neredeyse. Konu hakkında bilgisi olan ya da aynı problemle karşılaşan birisi var mı bir yol gösterebilecek?
  • Arkadaşlar Hindistan psn den alış veriş yapmanın yolu var mı? Ben Garanti bankası kredi kartı ve Yapı Kredi hesap kartını denedim kart numarası hatası verdi. Gift kart baktım nette bulamadım var mı yardim edebilecek?

• Arkadaslar sizlere bir sorum olacak simdi bir oyun aldim yalniz 50 gb indirecez gece saat 2 ile 6 arasi akk siniri yok internetlerde ps4 de sole bir ozellik varmi ornek gece 2 de indirmeye baslasin ? Uyku moduna alayim ben bilgisi olan varmi

• kabune kullanıcısına yanıt
    şöyle bir site var genelde burayı öneriyorlar bende alırsam buraya bakıp alacamhttps://displaylag.com/display-database/
  • 
Sayfa: önceki 59495950595159525953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.