Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43414342434343444345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende kullanırken hep ds4 den cd yi çıkartıp makineyi kapatıyordum
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Tuslar slim modellerde daha kullanisli yapilir artik. :) Garantili cihaz diye rahatim yaparsa veririm servise ama bu tuslar dert acacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    bu makinenin slimi daha nasıl olur fiziki görüntüsü merak ediyorum arkadaşım
    makine yeteri kadar incelmiş zaten belki tipi değişir hacmi fazla küçülmez herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

bende kullanırken hep ds4 den cd yi çıkartıp makineyi kapatıyordum

abi siz de amma pimpiriklisiniz :)
  • cihaz daha yeni cihaz hemen hemen 1-5 sene daha slim modelini cıkarcaklarını sanmıyorum sony nin ...
  • sen pimpirikli görmemişsin ben düzenli kullanırım
    asıl pimpirikliler şurasında ses geldi burası titredi diyenler dostum
    ben elektronik bir ürün nasıl kullanılırsa hassas bir şekilde öğle kullanmaya
    çabalıyorum daha sonrada elimden çıkarırken ürün sanki kullanılmamış gibi
    satıyorum
  • Söylenti: UNCHARTED: THE BATTLE OF THE GRAVELINES?

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

KAYNAK:
    http://www.nerdist.com/2014/05/rumor-new-uncharted-game-titled-the-battle-of-the-gravelines/

quote:

RUMOR: NEW UNCHARTED GAME TITLED UNCHARTED: THE BATTLE OF THE GRAVELINES?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sen pimpirikli görmemişsin ben düzenli kullanırım
    satıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

satıyorum

Mesaj yerine ulaştı.
  • selamlar

yaklaşık 1 ay önce bimeksten ps4 aldım 1500 liraya. yani daha ucuz diye aldım burdan fakat sony garantili değilmiş alet ithalatçı firma garantili. sorun yaşarmıyım teknik bi sıkıntı olduğu zaman? bimeksten alan başka arkadaş var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

hiç birşey olmaz cd içinde kalsa ne olabilir cd mi kırılacak hergün oyunu çıkar tak o daha kötü

Hergun cd cikar tak daha mi kotu?

Degisik bir yaklasik, sen icinde birak arkadasim, birsey olmaz. Ben temiz temiz cikarir takarim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

satıyorum

O da birşey mi? Ben oynadiktan sonra kaldirip kutusuna koyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Tuslar slim modellerde daha kullanisli yapilir artik. :) Garantili cihaz diye rahatim yaparsa veririm servise ama bu tuslar dert acacak gibi.

Gerekli düzeltmeler için illaki slim çıması gerekmez ki :) Sorunun kaynağı belliyse Sony bu hatayı ileri ki sürümlerde düzeltir zaten. Slim modeli bence de çıkmaz. Ancak renk seçenekleri karşımıza gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

quote:

hiç birşey olmaz cd içinde kalsa ne olabilir cd mi kırılacak hergün oyunu çıkar tak o daha kötü

Degisik bir yaklasik, sen icinde birak arkadasim, birsey olmaz. Ben temiz temiz cikarir takarim.

herkes isteği gibi ister çıkarır takar isteyen içinde bırakır bence fark etmez yani cd içinde kalsada ps4 bozulmaz içinde kalmasada bozulmaz ps4 hergün çıkar tak daha kötü demem şunun için bazı videolarda gördüm cd takarken kenardan tutmuyor cd tutuyor parmak izi filan çıkıyor çizilir ondan dedim
  • Ps2 slim kadar incelir belki, o günün teknolojisi el verirse ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

quote:

herkes isteği gibi ister çıkarır takar isteyen içinde bırakır bence fark etmez yani cd içinde kalsada ps4 bozulmaz içinde kalmasada bozulmaz ps4 hergün çıkar tak daha kötü demem şunun için bazı videolarda gördüm cd takarken kenardan tutmuyor cd tutuyor parmak izi filan çıkıyor çizilir ondan dedim

CD'yi kenardan tutmayip o sekilde tutan zaten digitale gecsin hepten.

Benim elimdeki oyun sayisi, surekli ayni oynayan biri olmamam ( bir sene boyunca ayni oyunu ve sadece o oyunu oynayan biri degilim) yuzunden oyunu icinde birakmamin bana katacagi bir arti yok.

Ozellikle Xbox'ta zaten oyun tost makinasi gibi cikar makinadan, ps3'te arada yapmiyor degil. Ben kapatiyorum cd'yi cikarip herkes yerinde sogusun :)
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Düzeltme farklı şekilde konumlandırma ve tasarım manasında söyledim hocam, o da anca slim modellerde olur artık, tasarım değişir ya, bu güne kadar hep çıktı konsolların slim modelleri bundan sonra da çıkar, çok küçülmez belki pazarlama ve maliyet açısından farklı bir kasa yine çıkar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

beyler nescafenin ps4 elime yeni geçti, kaça okuturum ?

Sony Türkiye garantisi varsa eğer ve hiç açılmamışsa 1200 TL - 1300 TL gibi satabilirsin. Fırsatçılık yapmaya gerek yok.

bence enazından 1500 tl ye sat bunun fırsatçılıkla bi alakası yok ortalama 1550,00 tl. türkiye orjinal sony eur..sa garantisi ise. 1200 e 1300 de satmak ..........Ben olsam o miktara satmazdım
  • quote:

nescafenin derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurgunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Sony Türkiye garantisi varsa eğer ve hiç açılmamışsa 1200 TL - 1300 TL gibi satabilirsin. Fırsatçılık yapmaya gerek yok.

bence enazından 1500 tl ye sat bunun fırsatçılıkla bi alakası yok ortalama 1550,00 tl. türkiye orjinal sony eur..sa garantisi ise. 1200 e 1300 de satmak ..........Ben olsam o miktara satmazdım

garantisinin nereden oldugunu bilmiyorum

kutuyu acip bakmadim halen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvan arkadas -- 16 Mayıs 2014; 17:20:23 >
  • 
Sayfa: önceki 43414342434343444345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.