Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evolution Studios: "Son yayınladığımız Canada Track oynanış videosunda 1 milyondan fazla ağaç var. Oyunun çıkışına kadar görsel anlamda oyunu geliştirmeye devam edeceğiz."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guerilla Cambridge'ten Yeni PS4 Oyunu Yolda..

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

PS Vita için geliştirdikleri Killzone: Mercenaries ile adını duyuran Guerilla Cambridge, henüz açıklanmamış bir PS4 oyunu üzerinde çalışıyor.

• Ahmet-79 kullanıcısına yanıt
    hocam link atabilir misiniz ? kliksaya göz atıyorum daha yüksek fiyatlar çıkıyor
  • Ubisoft: "The Crew yarış oyunlarının World of Warcraft'ı olacak."

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

• PS4 için 3D oyunlar varmı ?
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Oyuna Haziran ayında Intercept (müdahale) adında 4 oyunculu co-op modu geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

beyler benim alet eurasia garantiliymiş , 1400 yazdım normal diye düşünüyorum. nası sizce ?

Sadece konsol ise iyi bence. KZ bundle 1700 olduğunu düşünürsek

yukarıyada yazdım hocam killzone bundle kliksada indirim kodu+ world puan+ çek ve avantajix ile 1360 tl ye geliyor

hm. görmedim ama öyleyse baya uygun oluyor fiyatı. kliksa eurosia satıyor diye biliyorum zaten. ben teknosa daki fiyat üzerinden yorum yaptım orada bu tip indirimlerde yok zaten.
  • ysn61 kullanıcısına yanıt
    aman geç olsun temiz olsun hiç acele etme alırkende aldığın yerde dene öğle al
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

aman geç olsun temiz olsun hiç acele etme alırkende aldığın yerde dene öğle al

Medla Mark'den alıcağım için denemem blraz zor anca açıp bakarım.Aynen öyle bende öyle dedim geç olsunda sağlam cihaz gelsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

quote:

Orijinalden alıntı: SytKsm

quote:

Orijinalden alıntı: tolayd

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

selamlar

yaklaşık 1 ay önce bimeksten ps4 aldım 1500 liraya. yani daha ucuz diye aldım burdan fakat sony garantili değilmiş alet ithalatçı firma garantili. sorun yaşarmıyım teknik bi sıkıntı olduğu zaman? bimeksten alan başka arkadaş var mıdır?

bende bimeksten aldım killzonelusunu 1700 tl ye fakat benımkı sony eurasia garantılı.senın nasıl bole oldu anlamadım .ve kıllzone ıcermeyen kutulardada sony eurasia garantılı yazıyordu aldıgımda. ne zman aldınız

Allah allah ne saçma iş ya bu. Mart sonuna doğru almıştım ben. Siz ne zaman aldınız?

Yanlışlık yok hocam malesef doğru, bimeks teki düz paketler ithalatçı garantili killzonlu bundle lar ise sony garantili. keşke almadan evel araştırsaydınız hatta ürünün altındaki yorumlarda bile yazılı.

anlıyorum hocam. Diyelim ki ben ps4 ümle ilgili bi sıkıntı yaşadım, yani bilmediğimden soruyorum, bu keleş elektronik denen firma mağdur eder mi yani, sonuçta garanti belgesinin arkasında maksimum 20 iş günü içinde gereken işlem yapılır diyor. Birde ben makinayı bimekse götürürüm değil mi herhangi bir sorunla karşılaştığımda?

Evet hocam bir sorun çıktığında bimekse götürüyorsunuz keşke 50 lira daha verip teknosadan alsaymıssın daha garantili olurdu

Hocam sony centerda bulamadık gittik teknosadan aldık diyelim,
    Bundle olsun olmasın sony garantili değil mi?

Garantili hocam bende ordan aldım bir sorun yok hocam
  • PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

Neil Druckmann: "The Last of US, PS3 ve PS4 farkı tıpkı DVD ve Blu-ray Disk farkı gibi.."

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkayCoskun

PS4 için 3D oyunlar varmı ?

trine2,daylight bu iki oyun var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ohan

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

quote:

selamlar

yaklaşık 1 ay önce bimeksten ps4 aldım 1500 liraya. yani daha ucuz diye aldım burdan fakat sony garantili değilmiş alet ithalatçı firma garantili. sorun yaşarmıyım teknik bi sıkıntı olduğu zaman? bimeksten alan başka arkadaş var mıdır?

bende bimeksten aldım killzonelusunu 1700 tl ye fakat benımkı sony eurasia garantılı.senın nasıl bole oldu anlamadım .ve kıllzone ıcermeyen kutulardada sony eurasia garantılı yazıyordu aldıgımda. ne zman aldınız

Allah allah ne saçma iş ya bu. Mart sonuna doğru almıştım ben. Siz ne zaman aldınız?

Yanlışlık yok hocam malesef doğru, bimeks teki düz paketler ithalatçı garantili killzonlu bundle lar ise sony garantili. keşke almadan evel araştırsaydınız hatta ürünün altındaki yorumlarda bile yazılı.

anlıyorum hocam. Diyelim ki ben ps4 ümle ilgili bi sıkıntı yaşadım, yani bilmediğimden soruyorum, bu keleş elektronik denen firma mağdur eder mi yani, sonuçta garanti belgesinin arkasında maksimum 20 iş günü içinde gereken işlem yapılır diyor. Birde ben makinayı bimekse götürürüm değil mi herhangi bir sorunla karşılaştığımda?

Evet hocam bir sorun çıktığında bimekse götürüyorsunuz keşke 50 lira daha verip teknosadan alsaymıssın daha garantili olurdu

Hocam sony centerda bulamadık gittik teknosadan aldık diyelim,
    Bundle olsun olmasın sony garantili değil mi?

Garantili hocam bende ordan aldım bir sorun yok hocam

Teşekkürler hocam

• Arkadaslar, ilk ps4 aldigimda tr plus hesabi acip 14 gunluk trial kullanmistim.
    Sonra 3 aylik uyelik aldim, bitti. 2 gun bedava uzatma verdi, o da bitti.

Simdi us hesabi acsam yeni bir mail ile yine 14 gun trial verir mi.

Epey bir sure yogun olacagim icin sadece bu haftasonu oynamak icin gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pabl0esc0bar -- 16 Mayıs 2014; 22:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Watch Dogs (PS4)

/>

/>

/>

/>

Grafikler tırt mı ?
  • beni de gruba ekler misiniz?

psn: smyrnax
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

quote:

Watch Dogs (PS4)

/>

/>

/>

/>

Grafikler tırt mı ?

Grafikler böyle şişe, kesin tırt. Ps3 grafikleri gibi.

• TR store da killzone ve knack 99,00 TL....
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

quote:

Watch Dogs (PS4)

/>

/>

/>

/>

Grafikler tırt mı ?

Grafikler böyle şişe, kesin tırt. Ps3 grafikleri gibi.

Giflerden belli olduğu kadarıyla AAA kalitesinde gibi 900p olması biraz sinir bozucu 1080p çıkmasını isterdim. Neyse artık incelemelere göre alırım herhalde.
  • arkadaşlar konu ile alakalı değil ama fifada level kasıyorum 2 gündür xp puanı gelmiyor anlayan sorunu bilen varsa bir yardımcı olsun. Nette bulamadım bu sorunu yaşayan.
  • 
Sayfa: önceki 43434344434543464347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.