Şimdi Ara

PlayStation 4.5 iddiaları güçleniyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Çıksında alalım. 4k yı pcde oynayabilmek için milyarlar ödüyoruz

Valla dedikleri kadar güçlü olacaksa Ona da milyarlar veririz merak etme :)

Ne meraklisiniz para dokmeye.Bu merak yuzunden surekli somuruyorlar bizi. Daha yeni aldim ps 4u. 2 hafta oluyor. Yine de 4.5 cikinca sirf 4.5 a zorla gecirmek icin 4teki oyunlari camur gibi grafikli yapmadiklari veya 4.5a ozel oyun cikarmadiklari surece ses cikarmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: streetfigter82

Yeni Teknolojiye Niye tepki gösteriyorlar Anlamış değilim.
    "Ama ben konsolu yeni aldım" Aldıysan aldın.
    Artık devir 4k devri ayrıca 4k için 980ti slı gereksiz.Ben gecen yıl gtx980 ile tüm oyunları 4k oynadım Mfxaa kısarak zaten 4k da doğal aa veriyor

Tepki gosteriyoruz cunku 4.5 cikinca 4 tekinoyunlari bilerekngoz bozacak cinsten camur gibi gradikli cikaracak serefsizler

• sadece çamur gibi grafiklerle gelse iyi yine.. hem öyle olacak hemde optimize özürlü çıkacak oyunlar
  • isteyen yeni konsolu alır istemeyen almaz şahsen konsolların bugün ki donanımları benim oyun zevkiö için yeterli ben konsolcu adamım pc'ci değil üst düzey grafik aramam zevk aldığım oyun ern güzel oyundur benim için

• 4K oynaticak konsolum maliyetini bilmiyor arkdslar sanirim bu efsane
    Slim cikaricaklar vr icinde gomuk olarak belki mediaya filme vs destek verirler

• satılık az kullanılmış ps4 ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

4K oynaticak konsolum maliyetini bilmiyor arkdslar sanirim bu efsane
    Slim cikaricaklar vr icinde gomuk olarak belki mediaya filme vs destek verirler

Aynen bende bu şekilde düşünüyorum tersi bir durum olursa çok şaşırırım...

• Master_Evil kullanıcısına yanıt
    bu dediğini ps4 ilk çıktığında da gayet rahat yapabilirlerdi bunun için yeni konsola gerek yoktu. belki 100$ daha fazla verirdik ama adam gibi konsol çıkmış olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

bu dediğini ps4 ilk çıktığında da gayet rahat yapabilirlerdi bunun için yeni konsola gerek yoktu. belki 100$ daha fazla verirdik ama adam gibi konsol çıkmış olurdu.

Cnbcede sony muhendisi ev kullanicilari icin gerek yok demisti 4k ya ama mecbur kaldilar ma 5 ten once sanmiyorum ps4 veya 4.5 ismi ne olucaksa 4k oynaticagini

• turkopol kullanıcısına yanıt
    4k 60 fps stabil görüntü veren konsol şu an için fiyatı çok yüksek olur çıkaracaklarını sanmıyorum ama vr için güçlü bir konsola ihtiyaçları var sanırım belki 2k 60fps gücünde olabilir. VR için çıkaracakları oyunlarda mevcut ps4 zayıf kaldı sanırm. bu sefer reklam politikaları VR alanlar 4.5 PS4 ü alırlarsa daha iyi görüntü alacaklardır gibi birşey olabilir. VR a yönelik bir konsol çıkaracaklar fakat zamanla yeni konsol standartlaşacaktır. belki ilk çıkan ps4 ün üretimini de durdururlar.
  • Çıkarsınlarda şu forum rahatlasa.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    mesut çevik geçen hafta ki 2si1 programında söyledi zaten. driveclub ın yapımcılarıyla görüşmüş.. vr ıda denemiş driveclub ile.. ps2 grafikleriyle ancak oynatıyormuş ps4 driveclubı vr da.. yapımcının söylediğine göre ps4 ün gücü ancak buna yetiyormuş.. hatta araç içinde ayna bile yokmuş durum o kadar vahim
  • Vr cihazı 2k çözürlüğünde olduğu için yeni ps 4k değilde daha mantıklı olan 2k 60fps oynatan yeni ps gelmesi yüksek ihtimal, hatta 1080p 60fps sabitleyen yeni ps4.5 olayı çözer diye düşünüyorum

• Bir PC kullanıcısı olarak konsolların güçlenmesi beni memnun eder, bir çok oyun yapımcısı itiraf ediyor oyunları konsolların zayıf donanımı yüzünden adaletli olmak adına PC'de de vasat grafiklerle çıkarmadıklarını. Nasıl bir adaletse bu... Bu arada uzunca bir süre 4K pek mümkün değil zira şu an AMD'nin değil en güçlü APU'su en üst ekran kartı dahi 4K oynatamazken, Sony VR'ı da düşündüğümüzde 60FPSnin altına düşmeden 4K oynatmak için 10 kadar APU kullanmak lazım :)
  • 4k gelicek kimse yırtınmasın..Sen de her sene yeni cep telefonu alıyorsun ama.Bende yeni teknoloji istiyorum..
    4k 60 fps şuan için pcde bile zor..3 way 980 ti ile anca

• 4.5 Diye yutturacaklarina Moduler bir sistem kullansinlar.
    Her 2-3 senede bir Upgrade yapilacak bir sistem uzerinde durmalari gerekir.

Grafik birimi islemci ram bunlar moduler olursa.
    Kimse Konsolunu cope atmaz.

Nasil Pc de duzgun bir islemci ile 2-3 ekran karti eskitiliyorsa bundada aynisi olacak.

Lakin Boyle oluncada konsolluktan cikar.

Sony Tepki Cekmek istemiyorsa.
    Ps4.5- 5-6-7 ismi ne olursa olsun.
    Moduler bir sistem olusturmali .

1080p 60fps vr kit XXX dolar
    4k 30-60 fps vr kit XXX dolar

Konsollar bu sekilde ileri gider her 2-3 senede yeni konsol cikarip milletin komple zarar sokmaktansa,iyi bir pazarlama ile herkes parasi ve ihtiyaci kadar harcar.

Orta seviye copbir sistemi 400 dolardan satmak yerine
    Sadece grafik kalitesi olarak degisen versiyonlar satmak ve bunu komple konsol degilde Pc gibi parca parca satmak en mantikli secim olacaktir.

Yoksa 400 dolar konsol 3 sene sonra yenisi cikti eskisi zaten coptu .
    Hop yenisi zaten gene 400 yerine 600 olacak herkes alsin diye gene cop bir sistem olacak.

Oyuzden Moduler bir Kasaya sahip ve Guclu bir İslem birimiyle gelen bir ps4.5 ile her 2-3 senede (Bu kesin olmali ) Sadece Grafik birimi upgrade'i ile
    Duzgun Fiyatlandirma ve pazarla ile sorun cozulur.

Bu Konsolu Pc yapmazmi evet yapar bunu engellemek ise Oyunvb icerikler ile yapilabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: streetfigter82

4k gelicek kimse yırtınmasın..Sen de her sene yeni cep telefonu alıyorsun ama.Bende yeni teknoloji istiyorum..
    4k 60 fps şuan için pcde bile zor..3 way 980 ti ile anca

Ben almiyorum kaz gibi yolunmaya da niyetim yok. Ps 4 cikali 3 yil oluyor onu bile 2 hadta once aldim. Teknol9ji yeterli.

• Vay be 3 sene mi oldu simdi? Sanki daha gecen ay tanitilmis gibi

• Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki, ps4 alalı 5 ay oldu yeni konsol çıkma haberleri geliyor. Teknoloji çok hızlı yetişemiyoruz vallahi
  • tahir40 kullanıcısına yanıt
    Yok daha neler. Ps4 ü 8bite cevirdiniz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.