Şimdi Ara

Platinum 10GB Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25.03.2017 tarihinde platinum 10 gb tarifesine geçtim. Ve başvuruyu 04.03.2017 tarihinde yapmıştım. Bu hediye internet olayını yeni öğrendim ve şu an kendimi kandırılmış hissediyorum. Kampanyadan yararlanmak istediğimde ise şartlara uymadığım için hediye 5gb gelmedi.

Sorum şu ki bu hediye 5gbtan yararlanmak için;

1. önce hazırkarta geçip sonra tekrar faturalıya geçmek mi?
    2. numaramı taşıyıp tekrar turkcelle gelmek mi?

hangisini önerirsiniz yada tavsiyeniz var mıdır?

• Bende 10 aydır platinum 10 gb paketini kullanıyorum. 1 ay önce taahhüt verdim. 1-2 hafta önce baktığımda benim paketimi 15 gb lık yapmışlar aynı fiyata. Sizin niye öyle olmuş bilmiyorum.
  • çağrı merkezini aradım, söyledikleri tek şey hediye 5gb otomatik tanımlanıyor, biz bir şey yapamayız diyor
  • Yinede bayilere sorun, lakin hesiye 5gb olayı 31 martta bitiyor olmalı, hazır karta geçtiğiniz takdirde 30 gün geri dönemezsiniz diye biliyorum.
    Hattı kapattırıp platinum için yeniden numara almak belki çare olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 29 Mart 2017; 10:41:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazırkarta geçtim, dediğiniz gibi 29 nisanda geçebiliyormuşum tekrar faturalıya. şu anda kampanyalar 30 nisana kadar gözüktüğü için bir problem gözükmüyor. yalnız platinum için canlı destekten aldığım cevap şu "Yeni Platinum müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay ek 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Platinum Yeni Abone Hediye İnternet Kampanyasına faturalı hatta ve Platinum pakete geçiş sağlandıktan sonra bize yazarak veya 532'yi arayarak hattınıza tanımlanması gerekmektedir. Kampanyaya otomatik katlım sağlanmaktadır. Problem yaşanırsa bize ulaşarak destek alabilirsiniz."

ben hala emin değilim hediye 5gb vereceklerinden :(
  • Bu hediye 5 GB internetten mevcut 10 gb paketindeki abonelerin faydalandırılmaması haksızlık değil mi? Mevcut abone hep üvey evlat tüm oparatörlerde yeni gelenlere sürekli daha fazlası oluyor.
  • Hocam ben şimdi yeni bu faturalı pakete geçicem sonuçlandımı durumunuz nedir ?

• Vodefone'dada aynı bok.
    Yazmışlar RED 10 tarifesine giriyorsun, 10GB+3GB diye.
    Aradım sordum, geçiştiriyor.
    Anlat kardeşim diye 2-3 kere ısrar ettim.

Vodefone müşteri hizmetlerinin dediği şu:

Şartlar var beyfendi;
    1) Telefonunuz 4.5G uyumlu olmalı (zaten uyumlu, kaçacak yeri yok),
    2) Lokasyon olarak 4.5G uyumluluk olmalı (Ataşehir İstanbulun artık merkezi yerlerinden birisi)
    3) Kullanımınıza bağlı olarak.

"Anlamadım, ne demek kullanımınıza bağlı olarak?" dedim.

İşte kullanımınıza bağlı olarak, diyo tekrar tekrar. Anlatsana be dedim.
    3G mi 4.5G mi kullanıyorsunuz işte gibi bazı kriterler dedi.
    Tabi ben üsteledim defalarca.
    Ağzındaki baklayı sonunda çıkardı.

3GB kota otomatik olarak sistemden "bazı dönemlerde" kullanıcıya yükleniyor ve sonra süre bitiminde kullanılmasa da geri alınıyor dedi.

Heee, anlaşıldı. Bu şerefsizler örneğin Salı akşamı SMS atıp,
    "Değerli müşterimiz, Salı 23:59'dan çarşamba 23:59'a kadar sana 3GB hediye. Kullandın kullandın, aksi halde kullanmazsan iptal edilecektir" diyecekler.

Ayık olun arkadaşlar, aldanmayın.

Anladığım kadarıyla Turkcell'de size yapmış bu keleği.

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    aynen dediğin gibi oldu. hiçbir sonuç da alamadım. hazırkarta geçmiştim en son, hala hazırkartta duruyorum. geçen bi gitmiştim, 45 gün gerekiyor tekrar faturalıya geçmek için dedi turkcell mağazasındaki eleman. turkcell.com.tr üzerinden chatten soruyorum konfor 7gb faturalıya geçebilir miyim diye, geçemezsin diyor. bir daha bakın diyorum, geçebilirsin diyor. hediye 2 gb verilecek mi diye soruyorum anlamıyor bile ya da anlamamazlıktan geliyor. bıktım gerçekten bilgisiz,yalan dolan işlerden.
  • Hocam ben 27 mayısta turkcell geçtim hediye 5 gb hattım aktif olur olmaz tanımlandı size çok büyük haksızlık yapılmış gerçekten üzüldüm açıkcası

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.