Şimdi Ara

Planetarian VN Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Planetarian ~küçük bir gezegenin hülyası~

“Gökevine neden gelmiyorsunuz? Ne olursa olsun her daim devam edecek olan sonsuzluğun göz alıcı parıltısı. Gökyüzündeki bütün yıldızlar sizi bekliyor.”

Uzay Kolonizasyon Projesi'nin başarısızlığından bu yana 30 sene geçti. İnsanoğlunun soyu neredeyse tükendi. Dünya’da sonu gelmeyen ölümcül bir Yağmur yağıyor. “Hurdacı” adlı insanlar medeniyetin enkazlarını yağmalayarak geçin
    meye çalışırlar. 

O Hurdacılardan biri enkazların en tehlikelerinden birine — bir “Lahit Şehri”‘ne yalnız girer. Bu ölü şehrin ortasında savaş öncesi bir gökevini keşfeder. Ve gökevine girişinde Hoşino Yumemi adlı bir arkadaş robot tarafından karşılanır. Hiç kuşkulanmadan Hurdacı’nın 30 seneden sonra gelen ilk müşterisi olduğunu düşünür. Ona hemen yıldızları göstermeye kalkar fakat gökevinin projektörü arızalıdır. Robotun konuşmalarından akıl sır erdiremeyen Hurdacı projektörü tamir etmeyi kabul eder…

[Steam’den alıntı]

BakaYume Çeviri Ekibi olarak sizlere gururla duyurmak isteriz ki, ilk projemiz olan Planetarian'ın deneme sürümünün çevirisi tamamlanmış ve yayınlanmıştır. Tam sürümün çevirisi de tamamlanmıştır.

Türkçe Yama v1.0 çıktı!

Ekran Görüntüleri:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakaYume -- 23 Ocak 2017; 16:43:28 >

• Elinize sağlık devamı gelir umarım.

steam sürümüyle uyumlu olaymış keşke ama tabi bunada şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

Elinize sağlık devamı gelir umarım.

steam sürümüyle uyumlu olaymış keşke ama tabi bunada şükür.

Teşekkür ederiz. Merak etmeyin, çevirmeyi planladığımız pek çok görsel roman var ^^

Elimizdeki araçlar Steam sürümüyle uyumlu olmadığı için çevirimizi uyarlayamadık, ancak yapımcılarıyla bu konuyu konuşmaya çalışıyoruz. Başka dilleri de resmi olarak Steam sürümüne dahil ediyorlarmış, Almanca gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakaYume -- 22 Ocak 2017; 16:12:36 >
  • Planetarian'ın yapımcısı Visual Arts / Key, geçtiğimiz yıl animesinin şerefine çıkardığı Planetarian HD Edition'ı Steam'e çıkarıyor ve farklı dilleri de destekleyeceklerini açıkladılar. Bundan önceki Steam sürümü için elimizdeki programlar yetersizdi, ancak şimdi çevirimizi resmileştirmek için elimizde bir fırsat var. Sizlerden ricamız bu gönderide Berkay Koç'un yorumunu beğenmeniz ve farkındalık oluşturmamıza yardım etmeniz. https://www.facebook.com/VisualArtsUSA/posts/1781337305517757?comment_id=1781700358814785

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakaYume -- 13 Nisan 2017; 22:22:27 >

• Visual Novel çeviren birisi çıkacağını hiç sanmazdım Ne kadar mutlu oldum anlatamam Başka visual novellerin çevrilmesi dileğiyle Hee bu arada başka projeniz olucakmı Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: networkjudge

Visual Novel çeviren birisi çıkacağını hiç sanmazdım Ne kadar mutlu oldum anlatamam Başka visual novellerin çevrilmesi dileğiyle Hee bu arada başka projeniz olucakmı Kolay gelsin

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Evet, başka projelerimiz de olacak. Şu an duyurusunu yapmadığımız, ancak yavaş yavaş ilerleyen iki projemiz var. Birisi resmi bir proje olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BakaYume -- 14 Nisan 2017; 20:56:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BakaYume

Planetarian'ın yapımcısı Visual Arts / Key, geçtiğimiz yıl animesinin şerefine çıkardığı Planetarian HD Edition'ı Steam'e çıkarıyor ve farklı dilleri de destekleyeceklerini açıkladılar. Bundan önceki Steam sürümü için elimizdeki programlar yetersizdi, ancak şimdi çevirimizi resmileştirmek için elimizde bir fırsat var. Sizlerden ricamız bu gönderide Berkay Koç'un yorumunu beğenmeniz ve farkındalık oluşturmamıza yardım etmeniz. https://www.facebook.com/VisualArtsUSA/posts/1781337305517757?comment_id=1781700358814785

Destekledim... İnşallah Türkçe dilini eklerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: okazaki

quote:

Orijinalden alıntı: BakaYume

Planetarian'ın yapımcısı Visual Arts / Key, geçtiğimiz yıl animesinin şerefine çıkardığı Planetarian HD Edition'ı Steam'e çıkarıyor ve farklı dilleri de destekleyeceklerini açıkladılar. Bundan önceki Steam sürümü için elimizdeki programlar yetersizdi, ancak şimdi çevirimizi resmileştirmek için elimizde bir fırsat var. Sizlerden ricamız bu gönderide Berkay Koç'un yorumunu beğenmeniz ve farkındalık oluşturmamıza yardım etmeniz. https://www.facebook.com/VisualArtsUSA/posts/1781337305517757?comment_id=1781700358814785

Destekledim... İnşallah Türkçe dilini eklerler.

Desteğiniz için teşekkür ederiz. ^^

• Sizlere sevinçle duyurmak isteriz ki, planetarian'ın Steam'deki son sürümü planetarian HD'nin senaryo dosyasına artık erişebiliyoruz. Türkçe çevirimizi güncelleyip bu sürüme uyarlayacağız. Takipte kalın!

• Bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.