Şimdi Ara

Pizza Hut Sinirsiz Menü Devam Ediyormu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler devam ediyormu veya başka pizzacilarda muadili menü varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok ama çeşitler artık daha az , 12 den 3 e kadar ve kenarlarını yemeyince adam şekil yapıyor
  • en son 9 10 sene önce 3 arkadaş taksimde ki pizza huta gitmiştik 1 kişi parası verip sınırsız pizza yemeğe başlamıştık pizza hutta görevli çocuk ikide bir yanımıza gelip sınırsız pizza 1 kişi yiyebilir diyordu bizde yok 1 kişi yiyoruz diyorduk
  • Devam etmiyor malesef muadil kampanyalarda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ImSkrillex

yok ama çeşitler artık daha az , 12 den 3 e kadar ve kenarlarını yemeyince adam şekil yapıyor

Nerede menu ne hangi firma ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

en son 9 10 sene önce 3 arkadaş taksimde ki pizza huta gitmiştik 1 kişi parası verip sınırsız pizza yemeğe başlamıştık pizza hutta görevli çocuk ikide bir yanımıza gelip sınırsız pizza 1 kişi yiyebilir diyordu bizde yok 1 kişi yiyoruz diyorduk

Sorduk mu ?
  • gel ben sana alcam sınırsız pizza gel
  • euyumaz kullanıcısına yanıt
    11-3 arası bursada var , reklam afişinde bikaç il daha sıralanmıştı ama dikkat etmedim tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

11-3 arası bursada var , reklam afişinde bikaç il daha sıralanmıştı ama dikkat etmedim tabi

Kayseride yok pizza hut ama istanbulda var acaba oradada vsrmidir ve fiyati ne kadar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: euyumaz

quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

Kayseride yok pizza hut ama istanbulda var acaba oradada vsrmidir ve fiyati ne kadar ?

pizza hutta çalışmıyorum bilemicem googledan sormak lazım kendi sitesinde telefonlarıda vardır muhtemelen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.